Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. limnonka wlasnie:)))))
  2. Marysiu jestem w szoku!!!!Ty serio masz wiedze w tym temacie!!!tzn. odnosnie sredniakow!!!oczywiscie o ile to sama napisalas z glowki, i nikt Ci nie pomogl w tym:)))))
  3. [quote name='Pink']" /> to ja odpowiem z mojego punktu widzenia [B]guzik kogos obchodziza ile sprzedaje psy i jakie te psy sa[/B] bo to nie jego broszka :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] Czyli jestes za oszukiwaniem ludzi i oklamywaniem tak??????????no bo jak inaczej mozna nazwac wciskanie ludziom kitu, ze jak zaplaca duze pieniazki to beda mieli cos wyjatkowego, a potem wyrasta tylko zwierze hodowlane.To tak jak sprzedawanie komus Fiata 126p jako Mercedesa.A potem WSZYSCY hodowcy sa bleeee i leca na kase!dlatego ja sie nigdy nie zgodze na wciskanie ludziom kitu i to za grube pieniazki, bo to jest poprostu oszustwo!Pink rozumujac Twoim mozdzkiem-jak beda na moich oczach krasc cos ze sklepu to ja mam nie widziec bo to nie moja brozka?????bo to nie moj sklep?????litosci!!!!!!!!
  4. Marysiu beda ladniejsze:))))Foremniak u niej dostal NPwR w koncu:))))zobaczymy jeszcze, w Krakowie mnie jeszcze na show nie bylo, ale tam niebezpiecznie-świry ludzi fotografują wkoło ringu!!!!:))))))))))))))))))))))))))))serio!w zeszłym roku tak bylo, nie sadze zeby sie cos zmienilo hahahahaha
  5. a moze sedzia sedziowal na brzucho po pifku?:)))))))))))))))))Fuka bylas bez szans sorki:))))))))))))))))))))))))))))))
  6. [quote name='Olivka']Hm Orsini, widocznie mam to w oku to , czego Ty nie masz. Ha, ha , ha[/quote] hahahahwiem, wiem to co masz w oku to sie nazywa BELKA:))))w Biblii gdzies czytalam:)))))))))))))))))))))))))))))
  7. "Ja wybieram sama i nie proszę o doractwo nikogo ze znajomych. Widzę i wiem co jest dobre, a co nie. Moje decyzje są tylko moje, samodzielnie przemyślane i podjęte"Olivko to sa TWOJE slowa nie moje, chyba ze znowu nie zrozumialam textu pisanego hahahaha i Ty jednak kozystasz z rad zyczliwych Ci osob, bo z pewnoscia takie osoby masz prawda?:)))))))))))))))
  8. [quote name='Olivka']Ach Orsini takiego doświadczenia jak Ty nie mam. Wszak odchowałaś już jeden miot:cool3:[/quote] ja kozystam z rad innych zawsze to powtarzam:)))np. z rad mojego przyjaciela , ktory wychodowal 2 zwyciezcow swiata, ale to chyba TY pisalas , ze nie kozystasz z rad niczyich:)))))wiec kto tu jest madry???ja czy Ty????bo ja wiem ze odchowalam 1 miot i dlatego potrzebuje pomocy, a Ty masz jeden i to dopiero w drodze, wiec jeszcze nie wiadomo czy w ogole odchowasz (rozne rzeczy sie zdazaja), a juz nie potrzebujesz niczyich rad hahahhahaha
  9. Olivko nie w kazdym!!!Show dog sie trafia raz nawet na kilkanascie szczeniat. Ale pare showow juz widzialam, bo jezdze po wystawkach. A Ty Olivko na ilu bylas w zyciu bo nie pamietam:)))))))))))))))))))))))))No i jesli Ty swoje szczenieta sklasyfikujesz wszystkie jako breeding i pirdykniesz cene taka jak ...... tu nie napisze bo kancelaria prawnicza to zycze powodzenia!!!:)))))))))))))))))
  10. albo ja slepa albo to znowu sa 3 sztuki:))))))))))))mialo byc minimum 6!!!!!!!:))))))))
  11. ups:)))hahaha nie widzialam:)))to ta pani z Tulln
  12. [quote name='Elitesse']byl kiedys taki miot sredniakow dawno dawno temu : FUUL Max, Fux i chyba Flik Asesor i wszystkie championaty porobily :)[/quote] mialo byc MINIMUM 6 SZTUK W MIOCIE tak?:)))))))))))))))))))))))a Ty tu 3 podalas:)))))
  13. ehhh czemu Andrew nie ma black&silver?:((((((((((((((((((((((((((a Krakow moze by sie juz zdecydowal i tez podal?:))))
  14. [quote name='Olivka']Może rację mają te hodowle, które mając wyrównany miot nie różnicują ceny, bo i po co jak wszystkie szczenięta są wyrównane i piękne, dobre psychicznie. Przecież to właśnie z takich wyrównanych miotów wyrastają show.[/quote] tak???caly miot show????no to poprosze o przyklad takiego miotu:)))))nawet niekoniecznie sznaucery-moze byc cokolwiek:)))ale tak zeby miot liczyl min. 6 sztuk, bo jak w miocie Livki byla np. Berry i Bungee to sie nie liczy:)))))))))
  15. Marysiu ahahahaha wiesz co wole moje psy odbiegajace od wzorca hahahaha niz Twoje takie zgodne z tym wzorcem niby:))))))))))))))))))))))))))i czepiasz sie tego koloru i przedpiersia co juz Ci na liscie napisalim:)))bo czego innego masz sie czepic????hahahahaWaszko w skrocie?np. Marysia lubi cacuszka:)))bo sa zgodne ze wzorcem wg. niej i maja super kolor i siersc hahahahahaPink jak nie pamietasz o co w tym topicu chodzi i od czego sie zaczal to ja Ci nie napisze, bo...kancelaria prawnicza czyta DGM:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))a czy ma sens ta dyskusja???mysle, ze jesli choc jedna potencjalna osoba chetna do kupna psa(nie tylko sznaucera) sie zastanowi dzieki temu topicowi od kogo woli kupic: czy od osoby ktora roznicuje miot i jak mowi ze sprzedaje najlepszego to tak jest i bierze za to odpowiedzialnosc, czy tez od takiej gdzie wszystkie szczenieta sa rewelacyjne itd. Wiec jesli choc jednej osobie da to do myslenia to TAK ta dyskusja ma sens. Bo przeciez o to tu chodzi z tym podzialem na psy do kochania (pets) i na psy tez do kochania(show).A to kto ma co za show to juz poboczny topic i tu zgody nie bedzie, bo to co preferuje Marysia dla mnie jest CACUSZKIEM, i na odwrot:)))))))))))))))))))
  16. Pink no nie rozumiemy sie:))mam Ci napisac po niemiecku zebys zrozumiala??? Skorek fur mich ist ein SHOWHUND!!!Das Farbe ist scheissegal (tu nie wiem jak sie pisze) fur mich. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pet das heisst scheisse Anatomie , nicht die Farbe. Verstanden????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Showhund das ist nich ein Hund die wygrywa auf shows:)))sondern mit guten Anatomie. Die Titteln sind auch scheissegal fur mich, und ich kenne viele Champions die Pets fur mich sind, und ich kenne viele Hunde leben auf kanapa die SHOWS sind. Jetzt klaar???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. hahaha no:)))))))))))))
  18. Super fotki!!!!!wklejajcie jeszcze!!!!
  19. [url]http://fakty.interia.pl/news?inf=722822[/url]
  20. [url]http://fakty.interia.pl/news?inf=722822hahahaha[/url] olsztyniacy bójmy się!!!!
  21. Pudło orsini, wystawca intera tego o którym myślisz, nosi ze sobą zdjęcie rtg z zaświadczeniem od lekarza weterynarii i w razie czego tłumaczy, że zarodek zęba jest, tylko ząb nie wyrósł .Pink w takim razie sa 2 intery z brakiem zebow:)))bo ten o ktorym ja pisze takiego zaswiadczenia nie posiada.Ale co tam p1, jak chyba zwyc.swiata w ktoryms tam roku nie ma ...siekacza!!!!to dopiero wyczyn nie?????
  22. [quote name='Olivka']Dziewczyny, dzięki. Tak się cieszę, jakbym co najmniej ja była w ciąży. Widać było na zdjęciu 3 pęcherzyki, a w nich takie ciupeńkie pieseczki. Olivka zostala wycałowana, złożone gratulacje, a pan po rozmowie telefonicznej nie krył wzuszenia. Tatuś dzieciaczków poinformowany.:loveu:[/quote] Olivko USG????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: i nie balas sie , ze suka poroni??? albo urodzi gluche szczenieta???? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahaha sorki, ale u nas takie teorie chodza w swiecie psiarzy hahahahahaha GRATULUJE!!!!!!! teraz najgorszy moment: porod....stres na maxa:))))))oby tylko bez komplikacji!:drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  23. [quote name='marisia']I co Ty [B]orsini[/B] na to, tak łatwo Ci poszło zakwalifikowanie mojego pieska do pet-ów :2gunfire:[/quote] JA???? niby gdzie?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Przeciez jest Interem wiec jest jak najbardziej showem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: CZYTAJ UWAZNIEJ hahahaha i nie miedzy wierszami, a DWA to jest [B][SIZE=4]GALERIA[/SIZE][/B], czyli miejsce na wklejanie fot a nie na nasze rozmowy ani gratulacje:evil_lol: :evil_lol:
  24. no i widzisz marysiu jak Ty gadasz same ogolniki i zero konkretow:))))) ZADNYCH PRZYKLADOW tylko lejesz wode!!!:))ja podalam KONKRETNE przyklady Ty mi rzucilas jedna miniature, ktora wcale NIE byla sprzedawana jako najlepsza z miotu!!!!ale to taki szczegol bo widze ze mylisz pojecia:)))) aaaaaaha MI KOLOR nie przeszkadza, to Ty sie czepilas koloru i przedpiersia jakby to bylo najwazniejsze, wiec dla mnie Skorek wcale nie jest petem, bo ja na pety i showy roznicuje pod wzgledem ANATOMII:)))))))co mi po kolorze jak anatomia by byla do bani????a Skorek jakby pancia miala kase w USA by byl showem-jak zreszta na innej liscie zauwazylas-tam sa same ciemne pieprzaki no moze nie same ale w 95%:))))a ja jak jeszcze nie dotarlo jestem fankaAMERYKANSKICH sznaucerow:)))wiec skoro w USA taki kolor jest wrecz pozadany to dlaczego mam traktowac z tego powodu swoje najbardziej udane dziecko jako pet????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wiem ze u nas kariery za to wlasnie nie zrobi, ale ja w przeciwienstwie do Ciebie nie kieruje sie tytulami:)))))a wygladem psa:))))niektorych Interow za darmo bym nie wziela, wiesz przeciez Marysiu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...