-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
powstal pomysl powolania do zycia KLUBU SZNAUCERA AMERYKANSKIEGO.Jesli jest ktos zainteresowany to serdecznie zapraszam:))))))))))nie tylko posiadaczy amerykanow, ale rowniez ich zwolennikow:))))tylko PLIZ nie piszcie mi wiadomosci na priw tu bo nie mam juz miejsca na skrzynce:(((
-
Dziewczyny GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Kavang Epoka Lodowcowa DWA:)))))wchodzi za kilka dni do kin:)))))))))))))))))))Tosia: Marysia Ci zrobi wyklad na temat sznaucerow w obecnej IV Rzeczpospolitej:)))))wiec ja sobie daruje:)))))))))a wzrost?tu sie nic nie zmienilo jesli chodzi o wzorzec: 30-35cm:)))
-
jesli jest ktos zainteresowany prosze o mejla: [email][email protected][/email]
-
bigle: Dar Shah Cezei potem suki: Dar Shah Ricci i jakas z Polski ktora nie dotarla: Dares Znad Pichny no to 10 hrywien sie nalezy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Aniu to ja poprosze o smsa:)))na nr. 504 067 626 bo mam do Ciebie romans:))))
-
no wlasnie nie-doznalam szoku:))))))
-
nie no tym Twoim stwierdzeniem tak mnie zaskoczylas, ze az zaniemowilam, bo ja myslalam zawsze wrecz przeciwnie:)))))))))))))))))))))))))))))))
-
Dropka a Ty to kto?bo jak mniemam sie znamy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ta od tych szczurkow?
-
[quote name='Agasia']Ale ja wymagajaca i chcialabym wiedziec wiecej.. :diabloti:[/quote] a ja lubie pieniazki:)))))))
-
[quote name='SengaSengana']2. czy Ty naprawde myślisz, że ja jestem TAKA głupia ????????[/quote] a nie????:o :o :o :o :o:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
sluchajcie czyli na ulotce jest ze zwyc.slowacji daja w koszycach tak?
-
[quote name='malawaszka']:klacz: superrrr - ale pustoo tam wokoło na tej hali :lol:[/quote] bylo pusto bo bylo tak zimno jak na dworze to wszyscy uciekli do przejscia:)))
-
nie mam kompa:((((dlatego:((((w weekend cos napiszeSredniaki powygrywaly nasze:)))ale nie pamietam nazw. Cz-sr byly albo z Santa Kniris albo na bazie tych psow-tzn. inny przydomek, ale rodzice z.A teraz jade na szkolenie bleeee
-
[quote name='jovanna']rozmawiałam z moim wetem wczoraj i mi powiedział ze wystarczy zaświadczenie od zwykłego weta no chyba, że się jedzie do UE na wystawy to wtedy już musi być porządny glejt ;)[/quote] no to zmien weta:))bo na przepisach sie nie zna zupelnie:))na wystawki do UE wystarczy tylko i wylacznie paszport:)))na wystawki poza UE i owszem porzadny glejt wtedy potrzebny:)))
-
[quote name='orsini']nie mam katalogu ale byly az 2 z Maskwy chyba. Pies i suka Pies wygral rase na stoj fajny, ale w ruchu mial cos z tylkiem-nie wiem co, ale tak koślawo biegl[/quote] tu masz o biglach:))))))))))))))
-
nie widze, ale jak to po angielsku brzmi?
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja przypomne moja prosbe o setery :lol:[/quote] setery setery... i co tak za friko mam powiedziec????? byl raptem jeden i to Twoj:)) Gwiezdny Wyslannik Dostojne Szalaputy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: 10 hrywien sie nalezy:)))))))))))))
-
no ja bylam i tu i tu, ale chcialabym wiedziec gdzie w koncu dadza ten tytul??? no na ichniej www jest ze w Banskiej po slowacku, albo w Koszycach po angielsku. Czy ktos ma ulotke z Koszyc?czy jest tam napisane ze ten tytul beda dawac tam?bo zawsze dawali w Banskiej jednak
-
kilka fotek z Moldawii: [IMG]http://img351.imageshack.us/img351/9430/wiktiwanio9zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1431/wiktiwanio13kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5032/wiktiwanio22qt.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/696/wiktor1mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5321/wiktor19bl.jpg[/IMG]
-
i jeszcze nasz kochany Andriej:))))))) Dostarczal nam niezapomnianych wrazen:))))))))))))))))) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2972/andriej4wx.jpg[/IMG] a tu: Baska miala fajny biust...tarara tata:))))) [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5144/baska4xk.jpg[/IMG] a tu zwyciezca BISa jakis jorczek z mega chodami, bo babka z nim/nia wszystko wygrala i klub teriera i wsio: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8594/jork6do.jpg[/IMG]
-
kilka fotek: [IMG]http://img351.imageshack.us/img351/9430/wiktiwanio9zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1431/wiktiwanio13kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5032/wiktiwanio22qt.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/696/wiktor1mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5321/wiktor19bl.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img351.imageshack.us/img351/9430/wiktiwanio9zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1431/wiktiwanio13kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5032/wiktiwanio22qt.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/696/wiktor1mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5321/wiktor19bl.jpg[/IMG] kilka fotek z Kiszyniowa:))))
-
Kroliczku masz absolutna racje, to nie moneta, a coś takiego: wrzuć [B]banknocik[/B], wrzuć [B]banknocik[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Basik']Dajcie mi chwilkę nakarmię szczyle i wstukam stawki[/quote] Baska tak za friko????? bez oplaty ani rusz:))))) Kroliczku darmowe porady juz wyczerpalas:)))))))teraz slysze cos takiego: wrzuć monetę, wrzuć monetę:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: