-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
Waszko ale my sie nie klocimy:))))poprostu rozmawiamy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]No właśnie [B]orsini[/B], ale chyba Ciebie wyraźnie boli:diabloti:. Nie jestem jedyną osobą, która nie zgodziła się z bezpodstawną krytyką, powtarzam pięknego, a że pięknego potwierdzone jest jego ogromnymi osiągnięciami :loveu:. [B][SIZE=7]Więc kto tu zaczął[/SIZE][/B] :crazyeye:. Jak chcesz orsini to możesz jeszcze coś mądrego napisać :evil_lol:, jak każda baba pewnie będziesz musiała mieć ostatnie słowo :biggrina:. Ja się oddalam.[/FONT] :scared: [/quote] [SIZE=6][B]TY Kochaniutka Ty dokładnie o godzinie 15:16[/B][/SIZE]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
Marysiu Twoj post ZLOSLIWY do Kreski byl wyslany o godzinie 15:16, a moj pierwszy post pojawil sie o 19:07, ale to JA zaczelam tak????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zabawna jestes:)))ze sie Kresce Twoj faworyt nie podoba to co????ma do tego prawo chyba?ale taka zyczliwa ludziom istota powinna przyjac to ze zrozumieniem a nie rzucac kąśliwe i pełne jadu uwagi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale to JA jestem zlosliwa:)))))))a jestem:))))))i sie do tego przyznaje:)))a nie jak Ty:))))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Tak [B]orsini[/B] zgadzam się w stosunku do Ciebie nie mogę się powstrzymać - już to kiedyś pisałam, odpowiadam w takim tonie w jakim jestem traktowana. Kreska ostro skrytykowała pięknego psa - więc to ona zaczęła dyskusję w ostrym tonie. Zostałam przez Was zaatakowana to w takim samym duchu Wam odpisuję. Sama prowokujesz a potem jak to w Twoim zwyczaju jest odwracasz kota ogonem:angryy::angryy::angryy:.[/FONT][/quote] no tak- TY pierwsza naskoczylas na kreske, ale to JA odwracam kota ogonem??? pomysl troche zanim cos napiszesz...wierz mi TO NIE BOLI:))))))))))))))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Ja też lubię owłosione, ale bez przesady mini a to zdjęcie przecież nie Ty pierwszy raz zamieściłaś, więc ni jak nie kojarzę tego z Tobą.:lol:[/FONT][/quote] ja tez tego pierwszy raz nie zamiescilam, co niedobory lecytynki?:diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][B]ale to specjalistka od sznaucerków powinna wiedzieć[/B] :eviltong: . .[/quote] Marysiu a Ty do Kreski to w jakim celu pisalas???[B]to NIE bylo zlosliwe?????[/B] wiec sie nie dziw, ze na TWOJE ZLOSLIWOSCI reaguje tak samo - zlosliwoscia. Ty albo swoich zlosliwosci w stosunku do innych nie widzisz, albo robisz to specjalnie a potem innym zarzucasz zlosliwosc a sama niby taka super jestes???? jak to szlo??? [B]u innych drzazgę widzisz, a u siebie belki nie????[/B] -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='Pink']orsini sorry, ale co to ma za znaczenie czy z Korei czy z Papui Nowej Gwinei :crazyeye: na obrazku jest sznauc cz-s z bablami na lapach :evil_lol: [/quote] Pink a ma znaczenie, bo co za sens gdybania takiego????czy pies w Korei ma pompony czy nie. A niech sobie ma i 1000 pomponow!!! ale jak z dyskusji ma cos wynikac to wrocmy na nasze podworko do Europy, bo inaczej cala dyskusja jest bezsensu...ze jakis tam pies w Korei ma do bani groomera... no wielkie mi hallo -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=red][U][I]Generalnie w tym wątku chciałam [B]Romans [/B]pokazać psa, który [B]pomimo przygotowania łap na krótko bardzo jest utytułowany[/B], [B]Romasn[/B] twierdziła, że na wystawie porównywalny pies, ale bez włosów na łapach zawsze przegra z bogato owłosionym[B] i tylko Tyle.:cool1:[/B][/I][/U][/COLOR] [/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT][FONT=Tahoma] .[/FONT][/quote] no a ja sie pytam: ktory sredniak ma tak wiele wiecej , zeby wygrac tylko wlosem???bo ja sredniaka w europie z bogatym owlosieniem nie widzialam, wiec nie bardzo rozumiem cel umieszczania tego zdjecia, sama napisalas, ze...[B][I][U][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]pomimo przygotowania łap na krótko bardzo jest utytułowany. [/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [I][U][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]wiec?[/COLOR][/FONT][/U][/I] -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma] Ta falbana na tylnych łapach, zaczynająca się od połowy uda też jest fatalna. Ale sama się tym psem zachwycałaś, albo mi się zdawało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. [/FONT][/quote] kto ja??? psem i owszem, bo mi sie podoba, a grooming???no ja bym ciutke inaczej zrobila. Wiesz marysiu jak pies jest super to i zly grooming go nie jest w stanie zepsuc, i na odwrot:diabloti: :diabloti: :diabloti: tyle lat masz sznaucery i tego nie wiesz????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zaraz bedzie ze jestem zlosliwa:diabloti: :diabloti: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='Pink'][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7744/ace8py.jpg[/IMG] to o tego cz-s z bablami chyba chodzilo... bo wlasnie od niego zaczela sie ta dyskusja :evil_lol: a te [B]bable[/B] na przednich lapach sa beeee ale jak to mowia nie moj pies nie moje rybki :cool3:[/quote] a moze wrocmy do Europy z Koreii pliz?????? poprosze o fotki naszych pieskow , europejskich -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='Czarne Gwiazdy']Tak mnie zauroczyła rozmowa w Galerii o sierści na łapach, że chciałem zaczerpnąć info jakie Wam się podobają sznaucery, z bujną sierścią na łapach czy z takimi dwoma włosami na krzyż, bo dla mnie osobiście sznaucer musi mieć duuużo sierści :D Jakie jest wasze zdanie?[/quote] marisia no to jest pierwszy post z tego topicu. Ty pierwsza wkleilas zdjecie sredniaka...po co???widzialas choc jednego sredniaka z tymi pomponami na lapach cokolwiek to oznacza????bo ja nie, wiec nie bardzo rozumiem po co wkleilas te fote? -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='orsini']i ankietka jest [B]TENDENCYJNA[/B]!!! [I]Bujna, gęsta, długa[/I] a jak jestem za bujna, gesta i odpowiedniej dlugosci to gdzie mam kliknac????bo jak taki wlos jest za dlugi to tez do bani to wyglada patrz pieski pani... jezdzacy po wystawach wiedza o kim pisze.[/quote] hallo!!! prosze zmienic te ankiete!!! -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
aha, jak pies bez wlosa, lub prawie bez wlosa ma TAKI klab, to nawet w dlugim wlosie ten klab nie zaniknie:)))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
marysiu: jak wiesz co to sa te slynne pompony na lapach to mozesz mi powiedziec co to oznacza???? podac konkretny przyklad!!!oprucz psow pani.... pieprzaki dodam, bo te to maja łapki przesadnie napuszone i wygladaja idiotycznie conajmniej. Pokaz mi prosze cz-sr psa z tymi bablami na lapach, czy innymi balonami I nie rozumiem co sie rzucasz????wyraznie sugerujesz ze jak pies ma kupe tytulow to MUSI byc piekny, to Ci podalam przyklad a Ty sie oburzasz!!!nie rozumiem dlaczego????:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Ania i Psy']No dobra, to teraz specjalnie dla Ress na ostro i bez cenzury (Rysia mnie będzie za te fotki bronić przed PiS-em :diabloti: ) [COLOR=red]UWAGA! PONIŻSZE FOTOGRAFIE ZAWIERAJĄ TREŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [COLOR=red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [B][I]Gwiazda Szeryfa:[/I][/B] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2953/79ri.jpg[/IMG] .......................! [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4072/66kn.jpg[/IMG][/quote] znowu te łyse jaja!!! to w chinczykach najgorsze:)))) Ania super foty!!! a gdzie tak fajowo?nie mow ze u Ciebie w ogrodku?
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
i ankietka jest [B]TENDENCYJNA[/B]!!! [I]Bujna, gęsta, długa[/I] a jak jestem za bujna, gesta i odpowiedniej dlugosci to gdzie mam kliknac????bo jak taki wlos jest za dlugi to tez do bani to wyglada patrz pieski pani... jezdzacy po wystawach wiedza o kim pisze. -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'] 2 razy zwycięzca największej wystawy w Moskwie Ewrazjii, 2 .[/quote] Ewrazji??? a szto eta?????:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: I co z tego ze ma tyle tytulow???W[B]e[/B]ktorek tez ma nawet jest Interem, i cos z tego wynika?:diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A tak powaznie, to o czym my rozmawiamy???o sredniakach czy miniaturach???bo jesli o sredniakach to nie mamy o czym rozmawiac, bo ja osobiscie nie widzialam sredniaka z bogatym, amerykanskim owlosieniem, a wiec z tych niewielu wlosow nawet najlepszy groomer swiata i najlepsze kosmetyki nie sa w stanie zrobic na lapkach tego co na lapkach miniaturek. A wiec jesli topic jest o groomingu lapek to zejdzmy na miniaturki tylko i wylacznie , bo tylko one maja szanse wystapic w 2 typach: ladnej owlosionej wersji, i tej slabszej m.in. z lichym wloskiem. -
no i d...blada- jeszcze nie doszedl mejl, ale to nic, bo tam jak sie wchodzi to mozna stworzyc te szczenieta tylko jak choc jeden z psow jest moja wlasnoscia:(((wiec niestety chyba ze jest jakis sposob zeby inaczej wpisac-ale ja nie znam:((
-
hahahaha:))no to juz prawie mam jasnosc w umysle. A sunia jest jakiego koloru?cz-sr?
-
spoko, daj na mejla [email][email protected][/email]lko chyba wyskoczy ze kennel orsini oferuje for sale:)))ale spoko
-
ej no wiadomoo ze o PSY!!!po co nam te chlopy tak naprawde???:)))))
-
[quote name='marisia']Pisałam, że mam suczkę dla zmylenia przeciwnika i to też jest prawda, ale nie do końca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Resztę zatrzymam dla siebie, ale jak wyjdą jej wszystkie zęby i zgryz się nie popsuje a mam nadzieję, że nie to też pokażę ją na wystawach. Na razie niech sobie rośnie :lol: :lol: :lol: .[/quote] aaaa to o suczce!!!!juz kumam:))))a tamta fota to byl Tuptus????
-
no wlasnie pisze juz od 2 kartek, ze sie POGUBILAM!!!!!!!!
-
ehhh taki ladny basenji mi przeszedl kolo nosa no!!!niesprawiedliwe!!!!ehhh zycie jest brutalne!!!!to nic poszukamy dalej:))))
-
Wiktor ma raptem 2 miechy wiecej a ja wiem juz odkad wymienil zabki na stale jaki ma zgryz:)))))i praktycznie od 2 miesiaca zycia wiem czy mi sie podoba czy nie....:)))dziwne,dziwne....