-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Agatka']Wprawdzie dowiedziałam się, że mam schroniskowego zabiedzonego sznaucera, ale cóż nie każdy ma puszyste łapki. A Gingerek jest malutki i bynajmniej nie amerykański i mi sie podoba , a to chyba najważniejsze :) :)[/quote] a mi sie wydaje, ze ktos Ci poprostu delikatnie powiedzial co mysli o Ginger:))i wcale nie chodzi o jej puchatosc lapek tylko o caloksztalt, bo nawet gdyby miala puchate lapki to i tak by reszta pozostala, a widzialam te suke na zywo, ale [B]skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze. Innym nie musi:))))))))[/B] Czekamy na relacje z Sarajewa!!!!
-
[quote name='Germanika']Krysiu też Cię kocham!!!!!!:lol:[/quote] ale ja Ciebie bardziej:))))))))))))
-
[quote name='sh_maniak']Krysiu to ty nie stałas się "blokersem" ? :cool3:[/quote] fak ju!!!:))podaj cene a nie tu wydziwiasz:)))))ale tak calosciowo z robocizna itp
-
[quote name='sh_maniak']nie na trawe ... na grilla :cool3: choć widac, że juz mają dosc tego odgrodzenia :-([/quote] ile Cie kosztowalo takie ogrodzenie????bo ja mam 16 arow do zagrodzenia, ale nie wiem jaki to koszt:((((
-
[quote name='Małgorzataj'][SIZE=3][COLOR=indigo]ARTI & ADAM[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.basenjifamily.com/images/News/zajbydgmaj2.jpg[/IMG][/quote] jak zwykle zadowolony z zycia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Na to wygląda, nie patrz więceh, bo widzę, że już nie lubisz tego psa...[/quote] zaraz nie lubisz, poprostu szukam w nim tego amerykana i znalezc nie moge:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
to czarne to ten amerykanski pies:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ????co to pokryl te suke???
-
wystawki cd... [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/241/jaja7ux.jpg[/IMG] kto zgadnie jaka to rasa wygrywa toster:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
zmien weta!!! a nie kryj bez papierow!!!!! kolezanki suka tez ma czesto cieczki, pokryla i nic to nie zmienilo, a co wiecej jej dzieci tez pozniej tak maja, wiec jest to FIZJOLOGIA!!! natomiast rozmnazaniu BEZPAPIEROWCOW mowimy stanowczo NIE!!!! Jak Ci cieczki przeszkadzaja to ja wysterylizuj tak jak Czarne Gwiazdy mowia.
-
sredniaki to ja nie znaju:)))miniatury to ja wiem-mam dokladna fotorelacje nawet do tego.
-
będąc na wystawce spotkałam trochę latających zwierząt:)))) 1. latająca ptasia grypa: [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/2037/flyingptasiagrypa7lw.jpg[/IMG] 2. latający sznaucerek - dresiara:))))))) [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1522/flyingwhite18jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4503/flyingwhite23dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2095/flyingwhite32rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/5862/flyingwhite40ki.jpg[/IMG]
-
jakie chcesz sznaucerki????
-
a ja właśnie wróciłam z D.Miasta, mamy kupę fotek, ale fotorelacja nie dziś, bo padam na twarzyczkę
-
[quote name='Olivka']No dokładnie, ja też skomentuje Twoje postępowanie ostatni raz. Głupota połączona z tupetem. Kryjesz sukę p/s psem czarnym, bez uprawnień hodowlanych, usypiasz szczeniaki i jeszcze masz tupet prosić o rady. Jak dla mnie to zaczynasz prowadzić pseudohodowlę i nie spodziewaj się rad odnośnie prowadzenia takowej.[/quote] DOKŁADNIE!!!!!Zgadzam sie w 100%!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Romas']Oby te szczeniatka sie wychowaly i znalazly dobre domi jesli juz musialy sie pojawic na swiecie.[/quote] Romas o to bym sie w ogole nie martwila, w koncu to sa miniatury, pojda za 500zl za sztuke i sie rozejda jak przyslowiowe cieple bułeczki
-
[quote name='adamm'][IMG]http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img140.imageshack.us/img140/5916/p42985259hp.jpg[/IMG] ...ktory z tych ksiazek bys polecal?weterynarz do ktorego chodze chyba tez stosuje stary regulamin bo stwierdzil ze optymalna liczba mlodych dla mojej suki to 4 sztuki..[/quote] [B]poczym zostawil 6 sztuk.[/B] No i co Marisia nie oszolom???jesli w ogole ta historia z wetem jest prawdziwa!!!
-
Marysiu w takim wypadku powinien zostawic 2 szczeniaki , a nie 6!!!!przy 6 jest tyle samo roboty co przy 9!!! bo tez trzeba pilnowac, zeby kazdy szczeniak mial odpowiednia ilosc pokarmu, a w razie czego dokarmiac. Ja dalej uwazam, ze to wet oszolom!!!!JAK MOZNA USPIC ZDROWE PIESKI?????nie caly miocik a 3 sztuki????nie rozumiem czemu adamm sie powoluje na ksiazke o sznaucerach-czyzby poszedl do weta i pokazal te ksiazke i powiedzial , ze tak tam jest napisane, ze ma byc 6???i tamten sie zgodzil uspic 3??????? Albo co jest bardziej możliwe-pewnie poszly te szczeniatka do worka i sruuu do wody albo łopatą w łeb dostały, bo nie moge uwierzyc, zeby jakikolwiek LEKARZ MEDYCYNY weterynaryjnej, ale jednak TAK postapil!!!!! to jest sprzeczne z jakakolwiek ETYKĄ!!!!
-
oj tam i tak super! GRATULACJE!!!!! czekamy na fotki!!!!
-
WOW, GRATULUJE!!! a masz jakies inne newsy z cz-sr sedziowania moze???cacibki itp???
-
adamm a co Ty przez całą ciążę robiłeś????2 miechy miałeś, szkoda, że wcześniej tu nie wlazłeś
-
Pass od wczoraj Ci ślę różne rzeczy:))doszły????
-
a dla mnie o tyle ta sprawa jest bulwersujaca, ze chcialabym wiedziec co to za wet oszolom!!!!takich wetow uwazam powinno sie pietnowac!nie ma pojecia o psach a je leczy!!!jak sie nie zna na tym to niech sie do tego nie zabiera
-
Romas ja bym jeszcze była w stanie zrozumieć gdyby został cały miot został uśpiony. A nie 3 sztuki, a reszta zostawiona!!!!!! SZOK!!!!!!! takiego weta to ja bym sama uśpiła!!!!
-
[quote name='marisia']A ja dzisiaj znowu znalazłam po 2 kleszcze:mad::mad::mad:, ale były martwe:mad::mad::mad:.[/quote] no jak martwe to super:))):multi: :multi: :multi: 2 mniej
-
[quote name='iwonka_']wyjaśnij dokładniej prostemu czereśniakowi: co odstrasza a co zabija? A jak sie sprawdza okład z pieska w obróżce?Czy ona nie capi paskudnie?[/quote] Frontline zabija kleszcz sie napije krwi i nie zdąży jej wypluć bo zdycha:))a te Expoty, Adventixy odstraszaja, ze niby kleszcz nie chce sie wgryzc w pieska. Obrozek nie probowalam:))))tez slyszalam , ze capią:)))