Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Małgorzataj'][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5347/obraz06717fj.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=indigo]Uśmiech specjalnie dla Ciebie SengaSengana!!![/COLOR][/SIZE][/quote] pies sie podobno upodabia do wlasciciela:))))gdzie ja TEN usmiech widzialam...hmmmmm.....:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  2. no pewnie ze tak, bo co prawda nie ma psow bez wad, to akurat wg. Ciebie jest to przyklad przeczacy tej teorii, ale OK, masz pelne do tego prawo:)))))))))))))))))))))))
  3. Trymowac???a po co???przeciez siersc chroni sznaucera...:))))
  4. ale ja NIE jestem Twoja kolezanka nie zapominaj:))))a znasz jeszcze jakies psy bez wad?:))))))))))
  5. kurcze nie zapisalo mi:((((NIENAGANNEJ BUDOWIE????czyli suka BEZ WAD?????bo ja takiego psa/suki jeszcze nie widzialam!!!!!w zadnej rasie!!!w zadnej!!!!!ale sie chyba nie znam w takim razie, skoro sa chodzace idealy a ja nie widze, ze to sa akurat te psy bez wad-czysty wzorzec wprost:)))))))
  6. no ja bym sznaucera tez nie golila, w koncu siersc to ochrona przed....:))))))))))))))))))))))))))
  7. Rewelka!!!!!!!!!!!!!!
  8. Gruca SUPER!!!!!wiecej pliz!!!!
  9. [quote name='marisia'][B]Orsini [/B]ja wiem, że jestem marudna :mdleje: , ale napisz mi proszę, jakie wady, które się chowają :hmmmm: ma ta śliczna suczka :lol: ?[/quote] Marisia a znasz psa bez wad???chociaz jednego???jak znasz to powiedz mi jak sie nazywa:)))bo ja takowego NIE ZNAM. Mozesz podac jakakolwiek rase:))ulatwiam Ci zadanie:)))bo ja w zadnej rasie nie znam psa bez wad:)))))))))))))ale Ty taka mądra to moze znasz:))))
  10. Kaska a Ciebie gdzie wywialo?tez GRATULACJE ogromne!!!!
  11. [quote name='Mek']Marisia cos mi sie zdaje :lol: , ze i Orini juz znudziła ta dyskusja :roll: bo mnie to już dawno:p i dawałem Ci to do zrozumienia :mad: w moim ostatnim poscie.:eviltong: Ty :cool3: nie dyskutujesz :cool1: ty;lko starasz sie udowodnić ze masz najnajnajnajnajnajnajnajnaj:Dog_run: . Pozdrawiam:Rose: i życze zdrowia :stupid:[/quote] Mek czy juz Ci mowilam, ze jestes GENIALNY?:))))))))))))))))))))))wprost REWELACYJNY!!!!
  12. WOW!!!Elitesse GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. A Matraszepe Silver Rainbow mi sie podoba. Mimo ze nie jest to czysta ameryka, ale jej ruch powoduje, ze pozostale wady sie chowaja. Rusza sie rewelacyjnie wprost. Marysiu ja poprostu lubie ŁADNE sznaucerki:)))))
  14. [quote name='marisia']JaNatomiast Ty z Wiktorkiem w Tulln, w szczeniakach odniosłaś spektakularny sukces :sweetCyb: . Szczeniaków było aż sztuk 2 :sweetCyb:. [/quote] ale juz na BIS Puppy tych szczeniakow bylo tak jakby wiecej, a mimo to Wiktorek sie na tyle spodobal sedziemu, ze nas wybral do scislego finalu-ile tam bylo nie pamietam-6 sztuk???7????i co zle?????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='marisia']No. No i chyba najważniejsze ten piesek wcale nie ma, aż tak strasznie obfitego włosa ozdobnego, broda raczej umiarkowanej długości, .[/quote] WOW:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to obfitość owłosienia równa się dlugości brody????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to bardzo ciekawe co piszesz, bardzo ciekawe....hmmm tylko, że psy żyjące w kennelach z reguły mają króciutkie brody-taki mały szczegół!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. Marysiu Ty jak zwykle bredzisz- tyle Ci powiem. Jak Phantom dla Ciebie nie ma szyi to gratuluje!!!Dla mnie i nie tylko dla mnie ten pies jest prawie idealem sznaucera amerykanskiego!!!niby tyle wiesz, a wciaz udajesz , ze nie wiesz-sznaucer amerykanski jest w grupie TERIERÓW!!!wiec nie powinno Cie dziwic, ze nie ma przedpiersia. 2. spionizowany przod nie przeszkadza ani temu psu ani wielu innym miec super ruch. Ja w przeciwienstwie do Ciebie widzialam psa na zywo:)))))Ty natomiast na pewno widzialas jego dzieci: a wiec Zw.Europu itd. Sasquehanna Foremniak i Zw. Europy + BOB, Zwyc.Świata_BOB Matraszepe Silver Rainbow. I co????pewnie tez paskudne sa, a sedziowie sie nie znaja, ze wygrywaja takie psy , a nie docenili Wektorka, bo przeciez BYŁ w Tulnn i co????i jajco:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Germanika']A ja.....zadowolony z życia:evil_lol: Krysia specjalnie dla Ciebie:loveu:[/quote] no właśnie widzę:))) ale myślę, że to specjalnie tylko do fotki:):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='Madziara'](sunia po zabiegu i pierwsze podejrzenia były, że to zakażenie po operacji. Powodzonka. P.[/quote] Nie mow, ze to Szczuruś???????
  19. [quote name='dorotkadk']mam w profilu jedna fotke Helenki[/quote] tak jakby ja tego nie widze:((((((
  20. wklejaj foty Helenki!!!!
  21. [quote name='dorotkadk']chcialabym dolaczyc go sznauceromaniakow, bo w sumie od niedawna mam takiego malego pieska =] pozdrawiam[/quote] WITAJ!!!!!!!!!!!! napisz cos o sobie i o piesku:))))))))
  22. [quote name='resuruss']Bulka - szperacz [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6773/13103bj.jpg[/IMG][/quote] W PAPILOTACH?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kuba powinienes pobierac opłaty patentowe normalnie:))))
  23. [quote name='Pasavera']:-D Tak, Enjoy's Phantom of The Opera[/quote] Pass no mi sie ten psiak super podoba!widzialam go na zywo i z tych psow co widzialam to on mial najladniejsza glowe!!dluuuuuuuga i wąska!pikna! no i psiak zdobyl jak byl pokazywany ponad 220 razy Best Of Breed plus jakies tam BOB na Montgomery czyli takiej klubowce amerykanskiej:))czy jak to nazwac:))))
  24. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]A dla[B] orsini[/B] i [B]kreski[/B] znalazłam i owłosionego:evil_lol::[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7672/argenta86cm.jpg[/IMG] [/FONT] [FONT=Tahoma]Na dzisiaj wystarczy :lol::lol::lol:.[/FONT][/quote] TO JEST OWŁOSIONE????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: moze jak na sredniaka, bo jakby byl miniaturą to rzekłabym, że byłby łysą miniaturką:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...