Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. orsini

    Kanada

    a w czym jest problem???? [URL="http://www.wetgiw.gov.pl"]www.wetgiw.gov.pl[/URL] po lewej stronie jest takie cos:Przemieszczanie zwierząt towarzyszących, klikacie w to i macie wszystkie akty prawne. 3cie od dołu są kraje trzecie, a ostatnie kraje Unii, tam jest wsio. Co innego, że ja często jeżdżę po tych krajach trzecich i moi znajomi tyż i tylko raz jeden jedyny się celnicy czepili ale to było na Białorusi a tam wszystko możliwe i to białoruskie celniki się czepiły , że nie wypuszczą psów!!!jak to jest prawo Unijne:))))))))a tak poza tym incydentem nigdy nikt nie chciał żadnych przeciwciał:))))))więc prawo prawem a życie życiem:)))))
  2. [quote name='marisia']A czemu to Szanowna Panna [B]orsini [/B](czy tak będzie dobrze, jak będę się zwracać) nie lubi, nie wiem czy dobrze zrozumiałam :hmmmm: , sędziego Zembjaka , przecież Fufa Cieknąca Broda zdobyła u niego CACIB-a i BOB-a :lol:[/quote] ale Fufa to Santina, a Skoruś to Skoruś, tak jakby ciemny pieprzak, wiec za kolor u Zembjaka podejrzewam ze ocena bdb, to po co?szkoda kasy
  3. [quote name='Agatka']A ja sobie nie daruję. Ten Pan powoduje, że poprostu musze u niego cos wystawic z czystej przekory ;)[/quote] mi by bylo szkoda kasy, nawet gdyby na miejscu sedziowal;))))
  4. Agatko tak juz zaspokoilas moja ciekawosc:))))))))))))))za Krakow dziekuje-Skoruś u niego bdb by dostał więc sobie daruje
  5. a kto sedziuje pieprzaki w Krakowie?
  6. a ja te sedzine odebralam tak: lubi ladne sznaucerki niezaleznie od typu.Agatko jak dobrze, ze jestes bo chcialam sie troszeczke jeszcze podpytac o te ELITARNĄ wystawę w Mołdawii. Bo piszesz o 2 wystawkach przy Dengim. A tam jakby byly 3 wystawki. To co bylas tak pewna championatu mołdawii , że nie zgłosiłas go na krajówkę????no...prawie Ci sie udalo, prawie masz ten championat prestiżowy:))))))))))))))))))i sędziów zmienili?bo w rozpisce na ich www tylko jedna sędzina jest z Rosji, a Ty piszesz, ze u Rosyjskich sędziów to coś tam....Ukraina to już nie jest Rosja tak jakby:)))))))))))mnie w tym egzotycznym kraju też sędziował Rosjanin i tez miałam ruskie psy w konkurencji, nawet ruskiego championa miałam, wiec ten argument do mnie nie bardzo przemawia, bo ja u Rosyjskiego sedziego dostalam BOBa:)))))))))))))))))))
  7. a ja tradycyjnie poprosze o staweczke sznaucerow miniaturowych czarno-srebrnych i miniaturek pieprz i sol:))dzieki
  8. no w sumie święta racja:))))))))))))))))))))))))
  9. [quote name='Donio']Trener Wojciech Łazarek powiedział kiedyś: "Nie będę się kopał z koniem". ] no nie masz szans Kochaniutki:))))to zupelnie tak jak na wystawkach:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  10. SUPER!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  11. NIE!!!!! gdzie sa?????
  12. ahhahaha:))no whipetka super!!!:))) Pan Marek tez zreszta:))i jego foty:)))):loveu: :loveu: :loveu: jeszcze brakuje tu Wind, ta by skolei nas zawstydziła:oops: :oops: :oops:
  13. =orsini][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2410/uzi3qu.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/4310/uzi15ft.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2410/uzi3qu.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/4310/uzi15ft.jpg[/IMG] Uzi Wania
  15. [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/9331/mafik31nk.jpg[/IMG] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/5041/mafik17jd.jpg[/IMG] [B]FOLLOW YOUR HEART Orsini[/B] jak to szło?przyszły obywatel USA???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Donio']"Kobieta zmienną..", "Nie wierz kobiecie.." - nie za bardzo rozumiem o co chodzi? O jaką kobietę? ![/quote] no na pewno nie o Twoja TŻ:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: aczkolwiek Ty to sie potrafisz ustawic!!!Małżonka zawsze ciągnie manatki, a Ty jak jakiś szejk arabski (tylko Ci turbana brakuje-ale się nie dziwię, bo by Cie widać spod niego nie było:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) co to wyznaje zasadę, że kobita do roboty tylko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. no wlasnie:)))ja cudów nie robie:)))))
  18. [quote name='Donio']Mam gorącą prośbę do Orsini:lol::lol::lol: Proszę Cię bardzo o wystawienie mojego papillonka Xirka na jednej z wystaw międzynarodowych w Warszawie lub Sopocie. Ponieważ Twoje ręce czynią cuda i sama się cały czas oferujesz - mam nadzieję, że odpowiedż będzie pozytywna. Xiruś jest Mł.Ch.Pl., duże Zw.Mł. uzyskał u p. Junikiewicz. Czyli jakoś tam go wystawiałem i kompletną nogą nie jest. Twój przyjaciel Angel ma papillony, czyli rasa powinna być Ci znana. Ja ze swojej strony opłacam wystawę, zapewniam reklamę, obiecuję pełny serwis fotograficzny. Wierzę, że będzie to duże wydarzenie w tegorocznym sezonie wystawowym.[/quote] hmmm i owszem mowilam, ale zmienilam zdanie, wszakze KOBIETA ZMIENNĄ JEST prawda?:))))))))a dwa: NIE WIERZ NIGDY KOBIECIE, DOBRĄ RADĘ CI DAM :))))))))))))))))))))))))))
  19. [quote name='Germanika']:lol: biznes,kochana,biznes!!!!Nie mylić z kierunkami zootechnicznymi:lol: :lol:[/quote] SAMO ZYCIE:))))))))
  20. WOW!!! Champion Mołdawii!!!!to jest cos!!!!!no niesamowity wprost tytul!!!wiem, bo sama posiadam jednego Championa Moldawii. Cenniejszy od Intera nawet:)))))Gratuluje tak TRUDNEGO championatu!!!a to , ze Mimi zdobedzie inne championaty to jest pewne akurat:)))))wiec nie rozumiem co w tym takiego super , ze ma championat Moldawii. Znasz bardziej obciachowy???Championat Kazachstanu ????:))))))))))))))))))))no GRATULUJE!!!kazdy marzy o championacie Mołdawii:)))))))))))))))))ja tez marzylam i tez mam:))))))))))))CHAMPIONAT MOLDAWII TO JEST TO!!!!!!!!:)))))))))))
  21. swinia!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
×
×
  • Create New...