-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Agatka']No pewnie, że sa , ale ja Was potrzymam jeszcze troszke w niepewności ;) jeszcze troszkę cierpliwości :) Tym />[/quote] O zesz qrcze no!!!!!!!!!!!!jak sie mowi A to i B trzeba powiedziec:))))))))))))))))
-
WOW!!!co ja tu widze!!!!!!!!!!!!!!!Elitesse GRATULUJE!!!!!!!Mek GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!ktos jeszcze ma jakies newsy?
-
Matrix:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
a szczepilas je na wscieklizne?czy pojechaly w ogole bez?
-
Agatko no wlasnie Unia:((((i jest napisane, ze 3 miechy zaszczepic i dopiero po 21 dniach jest to wazne. Jakas tam dyrektywa 998 czy 988.No ale jak nie mialas problemu to moze i mi sie uda!dzieki!
-
GRATULUJE WSZYSTKIM!!!!!Agatko a ja mam pytanie z innej beczki: jak Ty wystawialas w klasie baby cz-sr suczke to ona miala ledwo skonczone 3 miechy, zaszczepilas ja na wscieklizne?nie czepili sie na Litwie, ze nie minely ustawowe 21 dni? brakowalo niewiele ale jednak. Sie zastanawiam czy mi sie nie czepną, bo bedę miała psa 3 miesiecznego, ale nie 3 miesiace i 21 dni i sie boje, ze bedzie afera
-
czemu mam zmieniac zdanie????czy ja napisalam, ze jest brzydki???a chyba moge sie zdziwic, ze z nim Dengik przegral prawda????:razz:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
tu masz fote Agatki z galerii: [IMG]http://www.dolina2.nazwa.pl/images/md4.jpg[/IMG] na nim lepiej widac ten "wysoko" osadzony ogonek. -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']ładnie wysoko osadzony ogon; .[/quote]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jaja sobie robisz????to jest wysoko osadzony ogon????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
Czarne Gwiazdy no marisia ma racje:)))tu mozna o wszystkim pisac:)))nawet o tym, ze wlasnie zjadles pizze:))))wracaj do www:))))SUPER Ci wyszlo:)))))))))))))))))oczywiscie nie mi, bo zaraz Pass przeczyta i mi wleje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja tam Pass nie zdradze:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='marisia'][FONT=Arial]. Dla [B]orsini [/B]pewnie jest to przykład łysego psa :cool3:, ale mi nie przeszkadza, wg. mnie ilość włosa ozdobnego w normie.[/FONT][/quote] nie, wcale tak nie mysle:))))znajac zycie to oni wycieli/przerwali te owlosienie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w rok mu by mozna pewnie bylo odhodowac normalne:))))) Ale widzisz jak Cie znam?:)))wiedzialam, ze Ci sie bedzie ten pies podobal;) ;) ;) :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']BARDZO ŚMIESZNE :mad: :mad: :mad: NIC MI SIĘ NIE SPODOBA :placz: Orsini - na junior h to chyba musiałabym się ostro zamaskować :shake: :evil_lol:[/quote] hahaha no wlasnie NIE:)))))mlodo wygladasz:)))))
-
Wystawic Waszke w Junior Hendling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))
-
[quote name='malawaszka']:eek2: koniec już tych żartów moje panie :mdleje:[/quote] hahahhahahahahahhahahaha
-
no to to juz totalna perwa!!!!bo ile razy na allegro mozna znalezc nasz foty!!!
-
[quote name='Agatka'] Ewa, czemu żle, że wkleiła zdjęcie twojego psa, przeciez zdjęcie wcale nie jest złe ... [/quote] bo tak jakby nie jest autorem zdjecia-ustawa o prawach autorskich. Wystarczy????
-
[quote name='vis']Marisiu, czemu wkleiłaś zdjęcie mojego psa???? Przecież nie o nim tu mowa :roll:[/quote] ale zobacz jej sie juz teraz Twoj pies podoba:multi: :multi: :multi: :multi: czyli to prawda ze tylko krowa nie zmienia poglądów, bo kiedys go krytykowała jak każdego zresztą, który nie jest jej:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
no ja dzieki Bogu takiej miniatury w Polsce NIE widzialam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
no i dzięgi na łapówki:)))bo oni i tak chcą zawsze kaski:)))))pijawki jedne:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
państw trzecich wyszczególnionych w Załączniku II Części B, Sekcji 2 oraz w Części C rozporządzenia (WE) Nr 998/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady (aktualną listę państw zawiera rozporządzenie Komisji (WE) Nr 425/2005 z dnia 15 marca 2005r. [I]zmieniające rozporządzenie (WE) nr 998/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady w odniesieniu do wykazu państw i terytoriów[/I]) mogą być przemieszczane na terytorium RP jeżeli: [FONT=Symbol]- [/FONT][FONT=Times New Roman]zostaną zidentyfikowane za pomocą [B]czytelnego tatuażu z numerem lub mikroczipu[/B] zgodnego z wymaganiami normy ISO 11784 lub Aneksu A do normy ISO 11785 (w przypadku, gdy mikroczip nie spełnia wymagań żadnej z ww. norm, właściciel zwierzęcia lub osoba za nie odpowiedzialna w imieniu właściciela, musi zapewnić[/FONT][FONT=Symbol]- [/FONT][FONT=Times New Roman]możliwość[/FONT][FONT=Symbol]- [/FONT][FONT=Times New Roman]odczytania numeru mikroczipu podczas jakiejkolwiek kontroli w czasie przemieszczenia, tzn. musi dysponować[/FONT][FONT=Symbol]- [/FONT][FONT=Times New Roman]czytnikiem).[/FONT] [FONT=Symbol]- [/FONT][FONT=Times New Roman]zostaną zaszczepione przeciwko wściekliźnie, zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki, przy użyciu szczepionki inaktywowanej, zawierającej przynajmniej jedną jednostkę antygenową na dawkę (standard WHO).[/FONT] [I][FONT=Symbol]- [/I][/FONT][FONT=Times New Roman]zostaną zaopatrzone w świadectwo zdrowia, którego wzór zawarty jest w Decyzji Komisji z dnia 1 grudnia 2004r. Nr 2004/824/WE [/FONT][FONT=Times New Roman][I]ustanawiającej wzorcowe świadectwo zdrowia dla przemieszczania o charakterze niehandlowym psów, kotów i fretek z państw trzecich do Wspólnoty, [/I][B]lub [/B][/FONT][I][FONT=Symbol]- [/I][/FONT][FONT=Times New Roman]paszport, zgodny z wzorem ustalonym Decyzją Komisji 2003/803/WE, w przypadku gdy zwierzę jest przemieszczane z państwa trzeciego wyszczególnionego w Załączniku II, Części B, Sekcji 2 do rozporządzenia Komisji (WE) Nr 425/2005, o ile to państwo trzecie powiadomiło Komisję i inne państwa członkowskie o zamiarze posługiwania się paszportem zamiast świadectwem zdrowia. W chwili obecnej dotyczy to Republiki San Marino, Szwajcarii, Norwegii i Lichtensteinu.[/FONT]
-
Rasija jest na liście krajów B czy jakoś tak, w każdym bądź razie do nich nie trzeba przeciwciał, tzn. żeby stamtąd wrócić:))))))
-
no to w typie Marysi:evil_lol: :evil_lol:
-
[URL="http://www.mini-maksi.com/dog_zhverg_eng_1_12.htm"]http://www.mini-maksi.com/dog_zhverg_eng_1_12.htm[/URL] to ten???