-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Ka-Vanga']Ja tez bardzo lubie dr Garcarza :razz: . A Ka-Vanga jedzie do Plocka tylko ze najprawdopodobniej tylko z miniatura.[/quote] nio on fajny jest nie?;) ;) ;) tylko ma zone i to w dodatku ladna:((((( a czemu z duzym nie????
-
to nie znaju, zobaczymy po weekendzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a Kavang w ogole to gdzie???w szkole pewnie bidulka
-
ale 6 milionow to chyba malo prawda????
-
no drogieeeee:(((((((((((((
-
[quote name='Dudek']jateż 'choruję' na cyfrową lustrzankę:roll: ... ehhhhhh moja mama kupuje i za około miesiąc...:diabloti: będziemy się o nią tłukły:razz:[/quote] a jaka kupuje???? ile milionow pixeli:))) na co sie tam jeszcze patrzy?
-
dzieki Dudek, aha to juz ewentualnie moze byc takie A3
-
A3 to jest jaka wielkosc?????:))) Agama Ty z Mazur????piknie u nas jest nie ma co.....tez mi sie marzy jakas chatka nad jeziorkiem....
-
ehhh zazdroszcze wakacyjek:(((ja tez kcem!!!!:(((((
-
tak tak:))Matrix tez sie odgrazal, ze na Olsztyn przyjedzie na sesje i co???:mad: :mad: :mad:
-
[quote name='resuruss']Orsini !!!!No,no ,no...Niezly sprzecik.......:crazyeye:[/quote] nie wiem czy niezly, na pewno DROGI i na razie mnie nie stac:((
-
[quote name='Dudek'][B]Orsi[/B] - to Ty chcesz robić fototapety czy co???:-o[/quote] ja sie nie znam na tym ZUPELNIE!!!!!ale tak na chlopski rozum to im wiecej tych pixeli tym lepsza jakosc tak?coz mi po uszach sie szweda, ze takie 8milionow to mozna zrobic A4 max, a A4 to maly format jak dla mnie, ja lubie takie 30 na 40cm
-
Waszko takiego fajnego Nikona znalazlam:)))))co zapisuje w rozmiarze 12 mln pixeli czy jakos tak:)))lustrzanka oczywiscie:)))tylko ciutke droga:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
to ni ejedzie do Plocka????w katalogasie jest:))))))
-
MAJA???????????????????? nie KRYSTYNKA??????????????????????????????????????? :-( :-( :-( :-(
-
[quote name='Agatka']Do jakiego Płocka?? Do żadnego Płocka sie nie wybieram :)[/quote]AAAAA JUZ WIEM:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale Kavang do Plocka jedzie?
-
GRATKI!!!!!!!!!! a jak sie nazywa???? ma juz imie??? moze KRYSTYNKA?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='resuruss'] Orsini !Ania i Psy jest odcieta od cywilizacji,ale na pocieszenie powiem Ci ,ze kupila podobno jakis wypasiony aparacik - wiec jak sie tylko podepnie do netu na pewno beda super foteczki!!!!!!:multi:[/quote] ło matko jak to odcieta od swiata??????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja bym umarla bez netu!!!!!!! a jaki ma aparat?znasz szczegoly????ja tez kcem ino kaski niet:((((((a juz mam kilka na oku:)))))
-
[quote name='Agatka']Hahaha do ka Vanga to sie wybieram w przyszłym tygodniu, jak mnie przyjmie :) To może by tak dwa w jednym... ;) hihihi[/quote]do Plocka tez jedziesz?????
-
pierwszego nie znam, ale tez chyba ma uprawnienia do wystawiania kwitkow tak?nie bede obiektywna, bo dr Garbcarza poznalam na wykladach jakies pol roku temu-ma OLBRZYMIA wiedze, jest mlody, podobno przystojny i bardzo madry:)))wiec sama rozumiesz;))))))a o tym innym to wiem ze jest:)))) hmmm jedz do Wawy do Kavanga na weekend:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wlasnie a propos Ani i Psy gdzie ona sie podziala???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zawsze wklejala super fotki a teraz wiosna niechaj ROBI!!!a nie sie obija:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agatka']Mówisz o Pani dr Pasławskiej z Wrocławia? Planowałam wlaśnie do niej sie wybrac. :)[/quote] nio:))))))))))))))))) ja niestety nie mialam z nia przyjemnosci ale ona podobno czesto bywa w Olsztynie, a podobno jest rewelacyjna
-
nie no masz racje-maja czesto problemy z sercem, dowiem sie dokladnie co one maja inaczej to Ci napisze. Bo jak kobity zbieraly to artykulu dane to sie zdziwily, ze maja tyle "chorych" psow, i w miare robienia badan mialy coraz wieksze oczy. A robila to bardzo znana pani kardiolog (psi) z Wroclawia, mialy napisac text wlasnie o serduszkach miniaturek, ale nie wiem czy juz maja odpowiednia grupe psow przebadana, bo im liczniejsza tym lepiej
-
[quote name='Mek']no czyli na dobra sprawe to kazdy kto miał juz szczeniaki musi sie liczyc z tym ze wyhodował chorego . .[/quote] Mek tak, jak nie na jedna chorobe to na inna, niestety psy rasowe sa uposledzone i maja rozne choroby nie tylko oczu, ale trzeba byc swiadomym , ze praktycznie z kazdym psiaczkiem moze byc docelowo cos nie tak
-
[quote name='Agatka']Czy WY naprawdę jesteście tak naiwni, że klub choc ruszy reką w tej sprawie... Zastanówcie się. [/quote] no co racja to racja:(((((( co do badan-to Dengik raczej nie ma szans na choroby oczu-to chyba dobra wiadomosc;) ;) z sercem-hmmm-jak bedziesz kiedys robila EKG to sie nie zdzow, bo u wlasciwie wiekszosci miniatur cos tam jest nie tak-tzn. w porownaniu do innych ras-one poprostu tak maja, nie pamietam co dopytam sie doktorki ktora pisze na ten wlasnie temat artykul:))) a HD czy jest problemem rasy?szzcerze mowiac nie slyszalam o zadnym przypadku
-
[quote name='Romas']I dlatego ja nie mowie ,ze robienie badan jest glupota ,tylko zastanawiam sie nad tym glosno czy sa na swiecie lepsze badania ,dajace wieksza pewnosc .[/quote] niestety nie ma, i dopuki te badania nie beda obowiazkowe i jawne to sa bez sensu-tak ja uwazam. Bo co to da???chorych psow az tyle to nie ma, w wiekszosci sa to nosiciele, a tych badaniem nie wykryjesz, za to jakby byly te badania jawne to by wyszlo czarne na bialym po jakich rodzicach dany slepak jest i wyszliby nosiciele-ciut pozno, ale lepiej pozno niz wcale