Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. czemu wyzwiskami????bezsensu:)))kazdy ma swoje metody:))wazne,zeby dojsc do celu:)))ja tam nie mam cierpliwosci:)))to na sile i juz:)))))))))ze sznaucerkiem mozna tak,ale juz z szetlandem to by mi nic nie dalo:))))i tam sie nie da w ten sposob:))wszystko od psa zalezy:))))z szelciakiem klinkier czy jak to sie wabi bylby dobry:)))pewnie z kazdym psem dziala:)))chyba,ze pies niejadek:)))
  2. malawaszka w galerii jest cos for ju:))))))))))))))))))))) eeeee, ja to jestem sadysta:))jak sie moja mloda suka bala autobusow to ja na sile ciagnelam:)))i jak ja przeciagnelam 50razy to za 51 juz sie nie polozyla;))bo bardziej sie bala przeciagniecia niz autobusu:)))))no, i teraz jak autobus jedzie suka go nie widzi:))))))nawet jak pozostale sie go wystrasza:))))ona nie:)))
  3. Tak, ja teraz tez juz polecam tego pana Niziolka;))) kumpela pojechala z sercem niby, a sie okazalo,ze serducho zdrowe, a tarczyca nie:))a u nas prawie psiaka wyslali do krainy wiecznych lowow, zapodajac mu kosmiczne dawki lekow nasercowych!!!!!!!!!fachowcy...:))))))))))))
  4. no to jeszcze kilka:)))
  5. i jeszcze troche sztucerka z szelka:)) http://zdjecia252.republika.pl/3.jpg http://zdjecia252.republika.pl/5.jpg http://zdjecia252.republika.pl/6.jpg http://zdjecia252.republika.pl/8.jpg http://zdjecia252.republika.pl/7.jpg
  6. i spoznione, aczkolwiek serdeczne zyczenia HAPPY HALLOWEEN od mojego wampira Mafii dla wszystkich dogomaniakow:)))) http://zdjecia252.republika.pl/9.jpg Proszę o zmiejszanie zdjęć! W regulaminie mowa o 500x500 pixeli!
  7. malawaszka: specially for you:))))))
  8. przede wszystkim powinno sie te wlosy regularnie wyrywac-ja to robie takim narzedziem do trzymania igiel chirurgicznych,ale peanik tez moze byc-to inne narzedzie :)))) a potem to juz sprawa prosta-zakraplasz specjalny plyn-mnostwo na rynku- i czyscisz wacikami takimi jak sobie:))do sucha-to jest najwazniejsze,zeby tam nie bylo mokro , bo wtedy w takich cieplarnianych warunkach syf sie szybko mnozy:)
  9. a z tego wszystkiego nawet sie faceta nie zapytalam jak ma na imie konik:((ale za to znam rodzicow:)))matka fajnie skakala, ojciec folblucik i w tej chwili nazwa mi nic nie mowi, musze poszperac troche w domku to moze sie wiecej dowiem:))
  10. a ja wlasnie wrocilam z gospodarstwa i sie zakochalam!!! jak facet nie sprzeda go do wiosny to ja go wezme-konik przecudnej urody i nie chce duzo kasy,ale ja teraz nie mam!wiec bedzie jak ma byc-jak poczeka do wiosny to moj, a jak nie to trudno-widac musze jeszcze poczekac:)))))
  11. a wiesz jak smiesznie chrumka?:)))))))))))))))))))komedia:)))
  12. ja chcialam u siebie chlastac tylko tym co potencjalnie moga zostac w chacie, a w koncu wszystkie stracily ogonki:)))i teraz nie zaluje:))))))))
  13. sznaucerek tez chrumka:)))bo kolegi sunia dlugo przebywala w towarzystwie swinki wietnamskiej i sie od niej nauczyla hrumkac:))))))))
  14. caly czas Jesienna Róża:))))))suczka:)))niestety tylko jedna w miocie byla
  15. Diana dzieki:))))przekaze:)))))))
  16. maly szelciak sobie rosnie:))te fotki juz sa troche stare...:))) i mamusia maluszka:)))
  17. no ja tez mam w koncu kilka fotek:))))sprzed jakiegos czasu:)))) jesien... i psiury: na spacerku
  18. orsini

    MOPS+off

    aaa racja pisalas, sorki nie spojrzalam na date posta:)
  19. orsini

    MOPS+off

    sznaucerki hau hau:)))))))))) nnikka masz te szczenki w koncu???a weta pogon w diably, co to znaczy,ze on do porodu nie wstanie???jak wiekszosc porodow jest w nocy
  20. puz:nie:)))bo to nie ma nic wspolnego z polska:))taki cacib Ci potrzebny do interchampiona,ale owszem moze byc hipotetyczna sytuacja,ze bys miala intera, a championa polski nie:)))))ale to czysto hipotetycznie:)))) a ichni cac plus nasz ch.pl. daje ch.ukrainy, chyba, ze nie masz jeszcze ch.pl. to wtedy tych cacow 4 musisz nazbierac przez rok, lub w te 2 dni po cacu dostac:))
  21. jakos tak koncowy weekend kwietnia-2 dni,wiec i w piatek nas nie ma i i w poniedzialek. Oj tam studia:)) ja to zawsze mowilam, ze studia nie sluzewiec-kazdy zdazy :))))))))))
  22. malawaszka CZADERSKIE te foty w parku!!!!!!!!!!!!!!!!!!gdzies Ty takie zyjatka zlapala:)))))
×
×
  • Create New...