Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. z gwarancja, ze nie przerosnie:)))a jest tak sliczna,ze szkoda mi ja sprzedawac:(((( no , a kto Ci tego Bolsa leczy?wiesz,ze u nas sami "fachowcy":)))))wiec,zebys sie nie zdziwila, jak sie okaze, ze chory na co innego:)))a przez zle leczenie sie o maly wlos na niebieskie pastwiska nie przeniesie, bo to u nas ostatnio modne:))))))))))))))))))
  2. orsini

    Ogon

    no u mojej cietej to tego tak nie widac,ale u Mafii, ktora ma caly-od razu widac nastroj, jak smutna to ogonek zwisa w dol i uszy w dol i w ogoole smutny piesulek...:((((
  3. orsini

    Ogon

    podniecony pies bedzie trzymal do gory:)))i tak samo zadowolony itp, a jak sie boi to opusci go.wot i cala tajemnica;))))mi sie podoba jak ma do gory, bo to znaczy,ze pies jest zainteresowany czyms np. mna:))))
  4. ostatnio w niedziele robilysmy fotki mojej najmlodszej suczce:))to Wam kilka wlepie malej Mafii:))) fajna mielim pogode w weekend,nie?:))))jak na listopad bylo slicznie:)))a od jutra cos o sniegu gadaja...:(((
  5. Flaszka co Ty za burki tu wlepiasz?:))))))))))))))))))) http://www.zdjecia252.republika.pl/6.jpg moze chcesz to male cos?:))))bedziesz miala na agility:)))
  6. no:))))
  7. no:))))
  8. eeee, swiatowka jest w listopadzie tak?no to tak w sierpniu 2006 powinni znac sedziow:)))))))))))))))))))
  9. mysle, ze nie:)))na finskiej www juz dawno jest obsada na europejska w 2006:)))a Krakow juz rozdaje ulotki tylko ze bez podzialu na konkretne rasy
  10. oooo jak Agatka przyjdzie to moze napisze kto sedziuje w Krakowie sznaucerki:)))bo na ulotce jest ogolnie,a konkretnie ciekawe kto:)))))
  11. przy 2 miechach juz widac:)))ale Mafia miala troche tylko...bo to z wiekiem jakos sie bardziej zakreca:)))))))))) to tzrymamy kciuki:)))
  12. ale Ty masz meza to jakos razem latwiej, a ja?:((((buuuu co za lajf:))) wysle te CV moje i bedzie co ma byc, jak mnie przyjma to sie bede wtedy martwic co wybrac czy swiety spokoj i brak kasy, czy kase i stres.
  13. uuuuu to wspolczuje!!! ja 7-15:))))wszystko super, tylko kasa malutka i tak sie zastanawiam nad powrotem do jakiejs firmy:((((stres olbrzymi , ale teraz mnie na nic nie stac:(((((((((buuuuu
  14. orsini

    Ogon

    mek: jak sznaucer kladzie go na plecach czy to ciety czy nie ciety to to jest zajeczy ogon-wada:))a to ze sie na wystawie przytrzymuje ogon to , zeby optycznie psa skrocic:))))takie sztuczki:)))))
  15. jostra gdzie Ty pracujesz, ze tak ciagle na necie?:)))zupelnie jak ja:)))))))))))))))))
  16. to bylo za lebka. Na wystawie sie nie da, HORROR!!!za mnie w koncu zaplacila znajoma Ukrainka, bo nie mam pojecia jak im kase wyslac, a te fiuty nawet faxu nie wlacza jak im powiesz, ze nie zaplacilas!!!takze nie przyjmuja zgloszenia bez oplaty zrobionej, a podali numer konta jakis taki krotki czy cos z nim bylo nie tak:))))))))))
  17. Olivka: ale tego nie widac po urodzeniu:)))))jak odbieralam 2miesieczna Mafie to miala lekko zakrecony, a teraz coraz mocniej to idzie z wiekiem:))))))))) Ja tam swoim cielam, bo uwazam, ze na to jest czas w ciagu pierwszych dni po urodzeniu, kiedy uk. nerwowy nie jest jeszcze w pelni rozwiniety, a potem kiedy pies juz wie do czego ma ten ogon to dla mnie swinstwo, bo pies wie juz ze go ma m.in. do wyrazania emocji, a tak jak go straci za mlodu to nie wie tego, no i nie ma boli fantomowych co jest pewnie obecne przy cieciu w poznym wieku. A maluchy wcale sie glosno nie darly-bardziej plakaly jak byly glodne:)))i to bylo wieksze nieszczescie niz strata ogonkow
  18. orsini

    Ogon

    on ma taki jak ten chyba ferrari od hodowli scedir mowi,ze ma byc-prosty,ale wygiety w luk, no a niestety wiekszosc ma zakrecony.Ale nieprawda,ze wygrywaly w poznaniu ciete tzn. w pieprzakach i moze, ale juz w cz-sr i bialych nie:)))lub nie zawsze, wiec baba gupia i tyle:)))tu to pisze,bo w sumie tu jest dyskusja o ogonkach:)))
  19. a mi juz sie niedobrze robi na sama mysl, ze sobie zostawie szczeniaka:)))))))))tzn. rozmowa ze starymi...a niby jestem dorosla;)))))))))))))))))co za zycie
  20. orsini

    Ogon

    no w sumie:)))ale tych polswinek jest duzo:)))))wlasciwie to idealnie nosi ogon Agatki cz-sr, podobno:))))bo nie widzialam:)))ale takich jak on to bardzo malo mozna spotkac na wystawkach
  21. orsini

    Ogon

    ja mam prosiaka w domu i na razie tfu tfu odpukac za ogon nikt mnie nie pogonil:))))a byla juz na ok.10 wystawkach nie pamietam moze i 12
  22. justyna: ja mam SAME pieski:)))))))))))wiec jak cos to polecam:))))))))))jak pech to pech, bo mialo byc naodwrot-same laski no moze 1 chlop:)))a wyszlo tak. Ja tam cielam ogonki-bo mam 1 sztuke w domu z tym ogonem takim wlasnie jak u prosiaka:)))i mi sie to nie podoba. Ale faktem jest,ze ludzie sa poj... ja laske mialam szetlanda sprzedac i tak mnie wqrzyla ze jej napisalam,ze w zyciu tej suki nie dostanie, ze polecam hodowle z ktorej mam jej matke, bo maja jej 2 starsze siostry i kryja tym samym psem,wiec beda mialy te same skojarzenie, tylko,ze cena troche inna niz u mnie:))))))))))no...a jej sluchajcie szkoda bylo kasy,zeby przyjechac z bialegostoku zobaczyc szczeniaka!!!!!!!!
  23. pewnie,zeby sie wlos nie lamal, napewno super nawilza,ale za to jak sie syf do lapek klei....:))to ja juz wole miec moje siano :)))zwlaszcza,ze mowie to nie afgan i nawet sie nie zdaza pokruszyc te wlosy a juz sa zciete:))
  24. pek tez drogi, ale za to odzywka na bardzo dlugo starcza, bo ja sie rozpuszcza w wodzie:)))))all systemu nie probowalam,ale podejrzewam,ze tez dobry i pewnie kazdy bedzie dobry, bo ile ten sznaucer ma wlosa na lapie?tzn. chodzi mi o dlugosc, to nie afgan:))gdzie firma ma znaczenie, tu chyba kazdy bedzie OK:))))
  25. nawilza to ponoc super jedwab w plynie, taki kosmetyk dla ludzi i pierunsko drogi:))))wiec... ja tam stosuje Pek Conditioner Iv Saint Bernarda
×
×
  • Create New...