-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
a tego to nie ma:)))tylko obasada sedziowska, ale ceny takie jak wszedzie beda i terminy tez jeszcze kupa czasu. ale za Skallinem jezdza, bo maja jego psy albo po jego psach. Jak sedziowal na dunskim klubie to ich byloooooooooooooo duuuuuuuzoooo, a tu tez maja blisko-promem myk i sa. a z matyasem przeginaja!!!!cale szczescie nie mam tego co on sedziuje, ale on zawsze jest!!!a czarne minis to chyba w zeszlym roku sedziowal na klubie,nie?
-
no to juz masz po co Ci skan?jeszcze tylko 1 sedzia na olbrzymy - nie pamietam skad. Cieszysz sie ze Szweda?:((((mowie Ci, ze sie nazjezdza ich, qrcze POTOP SZWEDZKI to pryszcz:)))))))wiec kanal-no coz...trudno sie mowi.
-
tzn. mnie ta pani bardzo przepraszala i sie tlumaczyla, ze ona z psami nie ma nic wspolnego, ze miala tylko byc za tlumacza:))))wiec spoko-wybaczam jej:))) Ka-Vanga 16 to MAX:)))))))i tak zawyzylam:))))))))))))))))))))
-
Agatka: a pamietasz moze kto tam rasy powygrywal na klubie ?w miniaturach pokolei
-
a ona ma jakas www coby to male zobaczyc???
-
a Alwaysowi zapomnialy CACiBa zaznaczyc:)))))ale co tam takie szczegoly jakies:)))))))))))))))))))))))
-
Ka-Vanga: tez bylo super Cie poznac...dzieciaku:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))sorki,zart:))))))))))))))))))))ale fajnie tak mlodo wygladac:))nie prosza Cie w sklepie o dowod osobisty jak piwko chcesz kupic?:))))) No mi tez nie wpisaly tego tutulu, choc juniory wygralam, ale sie upomnialam to mi wpisali,ale...zapomnialy na tych kartach co zostaja w ZK ,ale znowu powiedzialam lasce i tam tez wpisala:))))w ogoole bylo smiesznie:))))Ka-Vanga toc ja res.CACiB dostalam:))))i dopiero jak im powiedzialam to daly Ginger:))))))))))))))))))
-
aaaaaaaa:)))))a to Ci zeskanie u Krysi:))) jest podana obsada na klub polski nasz next year!!!znowu matyas sedziuje!!!!!!!!!!!mini biale i czarne!!!!!!dobrze,ze nie mam tych kolorow:))bo tego pana NIE TRAWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie zna sie na zadnej rasie a sedziuje wszystko! a cz-sr i pis sedziuje Bo Skallin czy jakos tak Szwed z hodowli Hassanhill, wiec wygraja szwedzkie psiaki, bo sie zjada jak osy do slodkiego miodu-jak myslicie, ze w Polsce po ukladach sie sedziuje to to jest pryszcz w porownaniu ze Szwecja!!!a Koszalin nad morze, wiec maja blisko:(((((((((((((((
-
Agatka...eeeeeeeeeeeeeeeee to moze KA-Vanga?:)))))))))))))))))bo ja z olbrzymow to tylko znam Ontario , ktory wygral BISa:))))))))))))))))))
-
straszne z ta Rita:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
-
slodkich snow malawaszka:))))))))))))) juz sie nie pytam co to za praca...w nocy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
malawaszka boj Ty sie Boga!!!!!!!!!!!cos Ty w nocy robila??????????????????????????? kielce za 2 tygodnie
-
malawaszka dzieki:))))))))))))))))))))))) ciekawe kiedy Ka-vanga z lozka sie zwlecze:))))pewnie odsypia;))))))no i Olivka:))))fajne te wystawki jak sie mozna poznac:)))))))))))))))))))))))))))) a kto sie do Kielc wybiera???Agatka to wiem , kto jeszcze?
-
Agatka:))))i szczeniak od Ciebie chcial zjesc Krysi nos:)))))ta sie nachyulila do szczeniaczka i tiu tiu tiu jak to do szczenka:))a ta sruuuuuuuuuuuuuuuuuuu i caaaaaaaaaaaap za nos:)))))troche krwi polecialo:)))))))dobrze, ze to ona pierwsza, bo ja tez sie chcialam pobawic ze szczenkiem:)))))))))))))))co to za dzik???u Ciebie tez taka byla?:))))))
-
Agatka: GRATULACJE!!!!!a wrzucisz stawki do KSP?:)))pliz??? A my bylim w Poznaniu i poznalim Olivke i Ka-vange:))))))))))))))))))))))))))))))wlasnie Olivka jak Wam poszlo, bo ja juz spadlam jak Krysia sie wystawila. My tez sie pochwalimy: moja suka Mlodziezowe Zyciestwo Polski 2004, a potem w porownianiu z chlopakiem-NEJLEPSZY JUNIOR:)))))))na finaly nie zostalim, bo do domku daleko, a juniorow jak mrowkow , wiec bezsensu:)))aha, sedziowala Szwedka, b.sympatyczna zreszta, ale u nich jakis inne zwyczaje???kazali mi wyjsc o CACiB:)))i nawet dostalam res.CACiB po Gorzalce:)))))no ale powiedzialam pani,ze chyba jednak nie i dala go Ginger:)))))ogolnie bylo smiesznie:))chociaz stres ogromny:)))))))))))) Z innych to Krysi czarny Shadow Mlodz.Zwyciestwo Polski, ale nie wiem jak z suka w porownaniu , bo nie czekalam. Najlepsze szczenie Polski Marcina Wilczka Dumny Walenty, a jego Holli od Hieny CACIB i Zwyciestwo Polski:))))) wiec wystawka ogolnie udana:)))))))))))))))))))))))
-
jakby wszystkie byly wybitne to by byly przecietne, bo by sie nie wyroznialy niczym, a wybitny sie wlasnie wyroznia:)))
-
marcinku: alez skad:))))ktos musi robic tlo na wystawach dla tych wybitnych psow:)))))))))))))))))))))))))zeby blyszczaly jak gwiazdy
-
no oczywiscie masz racje:))))i dlatego trzeba wybierac dobre hodowle. U nas np. nie jest w zwyczaju dawanie gwarancji na szczeniaka tzn. jego zdrowie , zeby itp. a szkoda, w USA to jest norma w kazdej renomowanej hodowli, zreszta w Europie tez
-
najlepiej od razu:))ale to kosztuje:)))))i ma wtedy swiety spokoj-bo wet odbierze porod:))))bo samemu to STRES jak diabli
-
a tu na forum jest w GENETYCE jak to sie dziedzicza cechy od rodzicow:))fajny temat,a wg. tego nie ma szans na wybitne cos od przecietnego. zreszta pamietajcie: W HODOWLI TYLKO TO CO NAJLEPSZE JEST WYSTARCZAJACO DOBRE Paul Schockomoele czy jak sie go tam pisze:))))
-
kazde z tych pytan to prawie temat rzeka...np. z tym wzywaniem weta do porodu...........jednak ksiazka jest najlepszym rozwiazaniem, bo to mozna pisac i pisac..... dlatego bardziej konkretne pytania by sie przydaly np. po jakim czasie od zaczecia porodu sie wzywa weta, jak to jest z temperatura (nagly jej wzrost=klopoty) itd:))
-
a pies wybitny to piesy wybitny, nie tylko ladny, czy majacy wszystko na miejscu, bo moze inaczej pojmujemy definicje psa wybitnego.Moze dla kogos pies wybitny to po prostu ladny, bez wiekszych wad (bo kazdy pies ma jakies) piesek...dla mnie nie:))))wybitne psy mozna policzyc na palcach 1 reki i one SA wybitne :))))))i z anatomii i charakteru
-
Korona: wiesz dobrze o czy mowie!osobnik wybitny to osobnik wybitny, musi miec w sobie to COS, czego przecietniak nie ma, nawet jak ma zajefajnych przodkow i powtarzam te psy ktore sa wybitne przynajmniej jesli chodzi o sznaucety urodzily sie z fajnych matek, ani jeden nie mial przecietnej mamusi. Ja Ci moge przyklady podac, a czy Ty mi mozesz napisac konkretnie?ktory wg. Ciebie osobnik jest super , a urodzila go zwykla, przecietna mama???
-
Ja sama też jestem bardzo zainteresowana tym tematem, choć na dzień dzisiejszy mam tylko samca, który jest kundlem - od razu mówię, że wykastrowanym, żeby nie było głupich posądzeń. W przyszłym roku będę mieć szczeniaka - owczarka belgijskiego tervuerena, ale jeszcze nie wiem, czy to będzie suka czy pies (to zależy od losu i od hodowczyni, na której wybór się całkowicie zdaję). A jednak temat ciąży i porodu też mnie bardzo interesuje. to wypowiedz Beatki:)))))))))))))))))))wiec i ona:))))))))
-
wymieniam nazwe hodowli specjalnie, bo dla mnie to zadna hodowla!!!fabryka psow!!!tylko ich szkoda wlasnie!takze uwazajcie na przyszlosc skad kupujecie zwierzaka. Tu sie klania akcja Izy wlasnie-czasem lepiej zaplacic wiecej i miec psa z dobrej hodowli niz taniej, bo chodzi tez wlasnie o te biedne matki, ktore sa ciagle w ciazy, albo ciagle karmia szczenieta:(((((((jak mozna tyle razy kryc i nie dac suce odpoczynku!!!! A Iza nie napisalas jakich masz sedziow na tych wystawkach:)))