-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
no troche biega:)))) ale ze swoim jezdzic to dopiero frajda...ja nie wiem jeszcze ale tak mysle i juz sie doczekac nie moge jak swoje dziecko sie bedzie pokazywalo...bo cudze, tez fajnie,ale jak widzialam Kasie B. w Bratyslawie jak ja nosily nerwy:))i to nie dlatego, ze ona wystawiala suke tylko wlasnie z powodu dzieci...fajne to musi byc uczucie...
-
nooooooooooo....ale musisz sobie cos zostawic, bo to naprawde moze byc fajne!!!bo Arwi ma bardzo duzo blythewoodow a teraz tu dojda jeszcze...naprawde fajne szczeniaki wyjda-wlasciwie to prawie czyste blythewoody
-
No to SUPER!Bob ladny i dzieci moga byc fajne!!!:)))) Jego syn w weekend wlasnie zdobyl Junior Baltic Winner na Lotwie
-
miejsca sa, bo jak nas bedzie duzo to sie wezmie wiekszy autobus:)))albo 2 :)))))))))))wiec tym sie nie przejmujcie:))))tylko kase odkladajcie:)) ktos sie pytal ile to kosztuje to na poczatku ja pisalam wsio:)))
-
aha:)))super!!!i tak duzo powiedzialas:)))))))) To widze, na powaznie w biale wchodzisz:))a tu akurat DUUUZO do zrobienia jeszcze...
-
jostra: a zdradzisz co za dziewczynke jeszcze planujesz??? Gratuluje Poznania!:))
-
:)))po weekendzie wrocilam:)))))))))))))) i czytam i czytam:))) Justa: (chyba, bo nie pamietam dokladnie) spoko, ze mozna wystawiac wysterylizowana suke:))))psa nie, bo macaja jadra, ale suke?:))))tylko nikt tego nie robi, bo z reguly wystawia sie po to, zeby dzieci mialy ututulowana mame:)))a po sterylce...:)))hmmm:))))))))))ale wystawiac mozna:)))tylko bedziesz musiala pilnowac , zeby sie sunia nie zatuczyla po operacji...ale w sumie...dlaczego chcesz ja ciac?:((((nie szkoda Ci?bo od tego nie ma potem odwrotu, a w sumie te cieczki u sznaucerkow to uciazliwe nie sa, malo z nich leci...
-
eee to pozno macie tego Hubertusa:)))))
-
nic nie mow o chorobie:))ja po Poznaniu zamilklam:)))))))))teraz tez jak pogadam 5 minut to glos trace, mam kaszel jak rasowy gruzlik,ale goraczki dzieki Bogu nie mam:))))
-
malawaszka: no ja Ci nie pomoge znowu:)))bo jako sadysta jak uczylam czesania moje jako szczeniaki i mnie chcialy gryzc to spotykaly sie z ostrym sprzeciwem z mojej strony razem z komenda glosowa FE i teraz jak mam dorosle to nie mam problemu z czesaniem, a nawet wyrywaniem koltunow:)))) Jak wytniesz koltuna to zostaje nieladna dziura, ja staram sie je rozplatywac, najlepiej rekami tzn. palcami, a jak mi nie idzie to grzebieniem, ale wtedy wyrwe wiecej wlosow niestety. A najlepiej jest zapobiegac koltunom:)))czyli kapiel lapek co tydzien:)))tylko dobrymi kosmetykami,zeby wlosa nie wysuszyc za bardzo
-
:terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol:
-
naogladali sie choroba Wladcy Pierscieni i im Nowa Zelandia w glowie...:)))))))))))))))))))))))))))))))
-
macie racje-sorki:))))postaram sie na przyszlosc, ale w moim przypadku to bedzie trudne , bo zawsze mowie co mysle:))))ale Justa masz racje to nie moje prywatne forum i inni nie musza czytac...sorki jeszcze raz. malawaszka: Krysia juz od dawna na forum nie bywa, wiec nie znam jej nicka, ale ma pod nickiem takiego czarnego sznaucerka na zielonej trawce...chyba:)))))
-
wiecej niedlugo:))))
-
ja oddalam tylko wilczyce bo mi 2 razy zaatakowala sznaucerke i 2 razy ja ledwo odratowalam, a nie oddalam jej dlatego,ze nie zarabialam na niej!!!wiec nie rozumiem tego co piszesz!!!bo to chyba co innego jak oddac suke po urodzeniu szczeniat, ktorych nie mozna bylo dlugo sprzedac???a oddac suke w rozliczeniu za krycie dodam:))))to norma??? hmmm. to ja teraz powinnam oddac do ludzi szetlandke bo to jest jej 1 i pewnie ostatni miot, to juz na niej nie zarobie to po co mi ona???Iza, no co Ty piszesz!!!Ja sie CIEBIE NIE czepiam,wiec nie rozumiem o co Ci chodzi!!!Ty sie rozliczasz za krycie, Ty nie jestes zawieszona w ZK i Twoje psy maja w domu dobrze!!!nie dostaja na porost tkanki miesniowej protagenu czy jak to sie nazywa, bo zapomnialam???I Ty nawet jak przegrasz to potrafisz sie z tym pogodzic, ta osoba NIE!!!wiec mowie, nie rozumiem co jej tak zazarcie bronisz!!!oczywiscie to Twoja sprawa z kim sie zadajesz, ale moze mnie to dziwic, prawda???zwlaszcza,ze troche wiem wiecej niz przecietny forumowicz... I pokaz mi prosze gdzie ja Ciebie zaatakowalam???no gdzie???
-
Iza, przeczytaj co ja wyzej napiaslam:)))ze specjalnie to napisalam,zeby sobie ona to przeczytala, bo ma byc wieczorem na necie wg. Ciebie, no to jaka ja nie odwazna?przeciez napisalam to JA a nie anonim???a ja z nia rozmawiac na wystawie nie mam ochoty za to jak sie zachowuje i zreszta nie tylko ja. Co do Twojego psa-Iza, mam znalezc Twojego maila???Ustalilysmy cos wspolnie, a Ty wracasz do zamknietego tematu:))))ja zdania nie zmienie, chyba,ze wygrasz z Foremniakiem:))))))
-
Iza, ale masz racje ja tej osoby nie trawie za to jak ona traktuje psy, za to, ze jak jej sie szczeniaki nie sprzedaja, a wiec nie ma zarobku to dorosle psy sie wywala z domku patrz chinski grzywacz. Nie trawie za to,ze ona sie nie rozlicza za krycia za co zostala zawieszona i nie trawie za brak sportowego zachowania patrz wystawa w Glogowie zchodzac z 2 lokata z krzykiem "ja jej tla nie bede robic". Dziwie sie natomiast Tobie, ze po tym wszystkim co Ci zrobila...ale to juz nie na forum:))))
-
no chyba ze juz zaczela:))))? Iza, to nawet Czeszka mowila!!!i co potem bedzie na Polakow, ze tacy jestesmy fuj????w Niemczech juz nas maja od dawna za zlodziei to co chcesz,zeby w calej Europie nas za takich polaczkow mieli???
-
o co Ci chodzi???a gdzie ja pisalam o Twoim psie????????????????????????????????????w ktorym momencie??????????porpostu sie zdziwilam, ze na schnauzer.cz nie ma nic na temat BIS Puppy, bo sa tam raptem z Twoim psem 2 szczenieta,wiec powinien jakies miejsce zajac!!!ale widocznie bylo wiecej nie wpisanych do katalogu szczeniat i stad to sie wzielo!!! a nie rozumiem czemu bronisz tej osoby?jakie obrazanie?obrazanie to jest pisanie czegos co jest niezgodne z prawda, a to jest jak najbardziej zgodne:))))ta osoba 4 dni chodzila w 1 bluzce, przejechala w niej ponad 2000km, no coz, jesli dla Ciebie to norma to przepraszam:))))ja dostaje swedzenia skory po przejechaniu juz 100km i mi niedobrze i marze o prysznicu...a napisalam to bo Ty pisalas, ze ta osoba wieczorem wlezie na forum to niech sobie przeczyta:)))))moze zacznie sie myc???
-
Agatka ale to nie o Tobie wiec co bronisz tej osoby???co juz nie smierdzi???bo ja znam pelno osob, ktore to potwierdza:))wiec to nie tylko moje odczucie-po prostu nie wie co to mydlo:))))jak mozna nie zmieniac bluzki przylegajacej do ciala bezposrednio przez 4 dni????????????JAK??????????????????????????????????????????????????
-
hmmm, jestem wredna wiem,ale sie powstrzymac nie moge jak widze na fotach takie rzeczy:)))coniektore panie to zaczely o siebie dbac i nawet tipsy maja i nowy kolor wlosow...hmmmm, ciekawe czy juz wiedza do czego sluzy mydlo i ze trzeba sie umyc czasem???bo juz w Polsce glosno,ze smierdza:)))))a jak ja z ta osoba jechalam na wystawke to jak wsiadla w nocy z czwartku na piatek w 1 bluzce tak przez cala droge w niej jechala 1000km, a potem na nastepny dzien w niej sie wystawiala, i potem w nastepny tez, a na koniec w tej samej wracala:))))to sobie wyobrazcie smrod!!! a to taka mala dygresja:))))moze da to do myslenia tej osobie:)))))))))))))ze jest cos takiego jeszcze jak antyperspirant-czyli dezodorant p/potowy, bo jak sie ma ciemna karnacje to i zapach potu jest intensywniejszy:))) jak sie komus niedobrze zrobilo TO SORKI:))))))))))))))))))
-
Iza, a na tym klubie nie bylo bis puppy i bis junior????????????????
-
Agatka: wyniki z klubu sa na schnauzer.cz :))
-
:))))no zabawne to bylo:)))))))tzn. nie dla Krysi:))))))))))))))))))