-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Agatka, to tez sie czesto niestety spotyka w naszym pieknym kraju: kasa, kasa i jeszcze raz kasa!!!albo puszcza sie drugi miot bez papierow, albo co gorsza jak to robi Inowroclawski Dwor-raz ida na papiery ZK, a raz na papiery Klubu Psa rasowego, czy jak mu tam!!!!kumpela sie z nimi w D.Miescie zgadala i myslala,ze jak kupuje to kupuje po championach itd, widziala dyplomy,medale i inne, a potem dzwoni do mnie i pyta czy ma wszystkie dokumenty!miala, ale nie nasze. Wiec sie wrocila, postraszyla babe, ze sprawdzi w ZK i jesli te psy sa zarejestrowane to te osobe wywala za to (ona juz jest wywalona-psy ma na syna) i sie tak przestraszyla,ze oddala kase, a umowe od razu podarla. A ja gupia nie powiedzialam dziewczynie,zeby zrobila xero dokumentow!!!!no coz, nauczka na przyszlosc...
-
Agatka, ale takie przypadki trzeba kolekcjonowac:))ja juz mam zalozona "czarna teczke":))))))))))))))bo potem jak Ci bedzie potrzebna jakas zgoda np. na wczesniejsze uzycie reproduktora to sruuuuu wyciagasz teczke w razie jakby nie chciano sie zgodzic i wtedy nie maja wyboru:))))))))))))bo w kazdym sadzie wygrasz, bo placisz takie same skladki, wiec masz takie same prawa:))
-
Agatka:))))))))))))))u nas lepsze cacuszka sie zdarzaly...babsko mialo szczeniaki po ...niezyjacej suce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!coprawda sprawa sie przez przypadek wydala, ale ja raptem zawiesili na rok!!!a juz w tym roku miala szczeniaki,wiec w sumie jej nie ukarali, bo i tak juz by szczeniakow nie miala. a dla mnie to sprawa dla prokuratora za podrabianie dokumentow!!!no, a sie nic nie stalo:))))to dopiero bezczel co?:))) A krycie matki synem teraz bardzo modne ostatnimi czasy...jak sie nie boja, ze im powychodza przerozne choroby...
-
Agatka: to jeszcze nie pojechalas??? a kto Cie sedziuje tam?:))
-
moze ta zarowka oznacza,ze jestesmy oswieceni?:))))))))))))))))) to byla europejska:)))swiatowka jest w 2006 i juz sie doczekac nie moge:)))))
-
mek: a co masz za sztucerka?jaki kolor pochodzenie itp:)))jesli pisales to sorki-przegapilam:)))
-
Beata: my piszemy ogolnie o psach a nie o tym czy suczka Rybki jest wybitna czy nie. Zadaj konkretne pytania to uzyskasz odpowiedz, bo o samej ciazy i porodzie sa tony ksiazek napisane:)))))))))))
-
sylwia: jesli pies poza ringiem jest fajny to ni eoznacza, ze jest przecietny!!!mowimy o przecietnej suce, czyli takiej tylko na ocene doskonala, w ktorej nie ma zadnych rewelacji-rzadna czesc ciala nie jest super, no to z takiej suki wybitny potomek sie ni eurodzi:)))))))))))
-
w sznaucerkach jakos tego potencjalu nie widzialam-przecietna suka jeszcze tu nie urodzila NIC wybitnego. Wybitne sznaucerki sa po ladnych mamach. Rzeczywiscie nie kazdy champion jest ladny:)))))))))))ale u Ruskow jest gorzej:))
-
przeciez pisalas o "przecietnej suce", czyli taka co to na wystawach raczej dobrze nie wypada?:))))))))))dla mnie przecietna suka to przecietna, na ocene doskonala i owszem ale nic poza tym:)))chyba,ze pod tym pojeciem masz co innego na mysli np. championke , ale ktora wg.Ciebie nie jest egzemplarzem wybitnym, no to wtedy i owszem ma szanse urodzic cos fajnego:))) sznaucerki miniaturowe RULEZ:))))))))))))moja ukochana rasa:)))))))) Wlasnie, pisz pytania to Ci odpowiemy:)))))))))) STRES to na bank:)))))))))))))ale potem jaka radosc:)))chociaz te pecherze i plody to mi sie po nocy jako horror snia:)))))))))))))))))))
-
nie w mojej rasie-jak cos ledwo zrobilo hodowlanke to jeszcze nie wiszialam nic ladnego po takiej matce nawet pokrytej super psiakiem:)))wybitne egzemplarze widzialam tylko po ladnych matkach,tzn. niektore mi sie nie podobaly, bo to nie moj typ,ale obiektywnie patrzac to matki byly OK,a po tych tylko doskonalych...bez szans:))))nawet jak wyjdzie champion to wybitny w zadnym wypadku nie jest:)
-
hmmm. w mojej rasie ja tam NIC wybitnego po przecietnej suce nie widzialam. W druga strone i owszem, bo jeszcze sie taka suka nie urodzila co by dawala same super szczenki. Zreszta ja w miocie wole miec tego 1 jedynego wybitnego i reszte chlam, niz wszystkie ale tylko przecietne:))) Dobry reproduktor poprawi suke a jakze,ale z przecietnej wybitnego szczeniaka nie zrobi-az tak nie poprawi:))))chyba,ze suka wcale nie jest przecietna:))))
-
Moje 2 tez czytaly rozne rzeczy i poki czytaly to co lezalo na podlodze to bylo OK, ale jak kiedys przyszlam i zastalam ogladniety album ze zdjeciami wygrzebany z szafki...to sie skonczylo:))))))teraz jak wychodze zamykam psiaki do klatek.I sie skonczylo:))))))))kazda ma swoj domek i nawet jak czuja zagrozenie to sie tam chowaja:))))))))))) Agatka: rosna jak na drozdzach, wczoraj robilam fotki to pewnie po weekendzie wkleje:))))
-
ciaza fajna,ale porod...STRES JAK NA MATURZE:))))))))))))albo i gorszy....:))))))))))))))))))))))))))
-
mlodziutka,nie powinna miec wiecej jak rok,chlopa u mnie niet:)))wiec nie podejde ze psem, wole teraz na odleglosc podziwiac,bo czadersko taki futrzak wyglada to bez 2 zdan:)))
-
hmmm, skoro moje podbiegaja w zamiarach przyjaznych merdajac na lewo i prawo ogonkiem lub reszta tego co po ogonku zostalo, przysiadajac na tylku co wg. jezyka psiego oznacza uleglosc i kiedys jak byla szczeniakiem ta akita sie chciala bawic,a teraz warczy,pokazala zeby i chciala lapa walnac malucha to mi to wystarczy-nie bede ryzykowac, a skoro pies warczy to nie jest to przejaw agresjii???i pokazuje lsniaco biale zabki do psiaka ktory przybiega w zamiarach pokojowych?Duze japonce sa znane z tego,ze w stosunku do innych psow sa takie, to z akita wole nie ryzykowac,jesli by sie okazalo nie daj Boze , ze to podobne w zachowaniu....mialam wilka, co mi polamal malucha i boje sie ryzykowac-nie te gabaryty
-
moje kurduple nie atakuja:))))tzn. chca sie bawic i leca do kazdego psiaka:)))))))))napotkanego:)))ale akurat tamta byla na smyczy i moje tez, jak byla mala to sie bawily, a teraz podrosla i wole nie ryzykowac, ze lapka machnie i sruuuuu po piesku:))one sie zbyt latwo lamia:)))) ale sprawdze w ZK czy jest zarejestrowana z czystej ciekawosci...:)))ale fajna jest-taka biala i kudlata:)))
-
u mnie po osiedlu tez biega biala akitka,ale odkad stala sie agresywna w stosunku do moich kundli to omijam ja szerokim lukiem,wiec nie wiem z jakiej jest hodowlii:(((ale fajnie wyglada taki bialy piesek:))
-
no fakt masz racje:)))))szkopy to szkopy:))))))))))))))))))))) ale mi Austriacy dzis humor poprawili:))) tylko ciekawe jak sie zdobywa europejskiego championa?lub europejskiego mlodz.championa?bo to jakis inny dodatkowy tytul niz Zw.Europy, bo to jest jasne:)jak
-
Agatka: moze sie odezwiesz:))bo widze na dole,ze jestes zalogowana:)))))))))))co tam u Ciebie slychac??? A wlasnie, czy u Was tez bylo tak PRZERAZLIWIE zimno dzis rano???:((((zima idzie;(((bleeeeeeee
-
to , ze w poznaniu bedzie mozna to tak, nic dziwnego-bo u nas wszedzie mozna poznan nie jest wyjatkiem:))ale Austria wprowadza zakaz wystawiania takich psiakow od stycznia, wiec teoretycznie nie mozna by na europejskiej wystawiac, tak jak to zrobil dortmund-nie i koniec, a oni jednak robia wyjatek:))))))))ja sie ciesze super:)))))))to pojedziemy z ekipa:)))
-
:multi: :multi: :2gunfire: :snipersm: :ghost_2: :megagrin: :terazpol: :terazpol: :terazpol: yes,yes,yes:)))))))))cropped dogs are allowed for the Show in Tulln 2005:)))))))))))))))))))))))))) WONDERFUL!!!:)))))))))))I am very happy:))))))))))a to sie sztucerkow z Polski nazjezdza:)))
-
jak dla mnie kazde szkolenie jest dobre jesli prowadzi do celu:)))))))))))))))))))))a dla psa to chyba przyjemne jak moze sobie pojesc:))))jak chodzilam troche na agility to tez dostawala suka ciagle nagrody:)))