puz:nie:)))bo to nie ma nic wspolnego z polska:))taki cacib Ci potrzebny do interchampiona,ale owszem moze byc hipotetyczna sytuacja,ze bys miala intera, a championa polski nie:)))))ale to czysto hipotetycznie:))))
a ichni cac plus nasz ch.pl. daje ch.ukrainy, chyba, ze nie masz jeszcze ch.pl. to wtedy tych cacow 4 musisz nazbierac przez rok, lub w te 2 dni po cacu dostac:))