Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. a wlasnie nie wiem, tzn. tak bym chciala jechac, a sytuacja chyba sie uspokoila tam,ale trzeba jeszcze troszke odczekac z podjeciem decyzji ostatecznej
  2. bachar: to przepisz w skrocie te ciekawsze fragmenty:))
  3. wlasnie, ze pamietam:)))ale musze to zrobic od kolezanki, bo tu nie mam skanera.
  4. tak sobie to tlumacz:)))
  5. jakie przezywa, jakie przezywa??? a czy normalny czlowiek kladzie sie spac o 6stej rano i wstaje o 9tej tego samego ranka?:)))))
  6. KaVanga Ty jednak jestes nienormalna:))))albo...na amfie ciagniesz?:)))))))))))))
  7. a mi sie tak dzis wstawac nie chcialo:((((((buuuu a to dopiero wtorek:((
  8. no to super!!!! cieszy mni eto Iza!!:)))
  9. no dobrze by bylo, zeby sie Wam udalo:))))bo ja tez bym sobie wtedy pokryla:))) Asia to nie jest zaden niebezpieczny zabieg-ale wymaga znieczulenia a moja suka juz tyle razy miala,ze nie mam sumienia jej jeszcze raz dawkowac tego szajsu.A poza tym to zabieg nie jest ani trudny,ani niebezpieczny, tylko te psie nasienie takie pieskie jest i slabe straszliwie i dlatego z tymi szczenkami tak ciezko z mrozonki:(((
  10. no!!!juz chcialam cos napisac:))zes jednak crazy, ze wstajesz o takich porach:))))a Ty jeszcze sie nie polozylas:))))))
  11. dzieki za mile slowa cos Wam wkleje: jak sie Wam podoba?:))))
  12. A ja mam pytanie do Agatki jak sie pojawi: kto w Krakowie bedzie sedziowal sznaucery mini?z podzialem na kolory?bo tylko hurtem sa sedziowie wrzuceni:(((((
  13. chyba ze:)))
  14. nie Ty jestes nienormalna Kochana:))wstawac o tak wczesnej porze:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))majac mozliwosci spania dalej...toc za oknem jeszcze noc...
  15. spac nie moglam.... matko jedyna:)))jak to jest mozliwe??? co ja bym dala za cieple lozeczko w tej chwili...i podusie:))))
  16. Asia KONIECZNIE:)))
  17. a ja dalej umieram z przejedzenia:((((juz rozumiem czemu obzarstwo jest grzechem:)))))))ale jak tu nie jesc jak tyle pysznosci w jednym miejscu i w jednym czasie???:((((( KaVanga co Ty robisz o takiej barbarzynskiej porze?
  18. Pink:))))tak,masz racje:))nie wczytalam sie za bardzo:))po prostu to szarzenie czarnej siersci u czarno-srebrnych i czarnych to nie od mieszania kolorow-jest za to odpowiedzialny jeden gen, przekazywany recesywnie,wiec jak sie 2 takie trafia to piesek zamiast cz-sr robi sie prawie pieprzakiem:))a duuuuuuzo takich biega po ringach co to nie wiadomo czy to pieprzak czy cz-sr:))))w czarnych tego az tak nie widac, bo sa farbowane w znacznie wiekszej liczbie-widac po lekko fioletowym odcieniu zwlaszcza w sloneczku:))))))
  19. a teraz sunia:))))ale jeszcze nie ma imienia takiego domowego, moze macie jakis pomysl?:)))
  20. powklejam Wam troche moich pociech:))bo je wczoraj wynioslam do ogrodka,zeby sobie pobiegaly to najpierw moj Wiktorek:)))
  21. oj, a ja umieram z przejedzenia:((((a jutro znowu do roboty:(((
  22. mek:hmmm....sznaucer jak sznaucer,ale jakie Ty masz rece:))))))masz wlosy na klacie?:)))))))))))))))))))))
  23. mek: dzieki za wiare we mnie:)))))a raczej w moje psiaki:))) ale teraz tez mozna kupic za tyle szczeniaki:))i to rodowodowe-tylko trzeba poszukac. Wiec ceny raczej nie poszly w gore:))))ja tak mam po srodku, bo i nie 800 i nie 1300-1500jak coniektorzy:))) ceny sa przerozne-zalezy od koloru tez:))biale duzo drozsze od kolorow innych.
  24. hejka jak tam po swietach?:))))
×
×
  • Create New...