Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. oj tam zaraz:))starosc nie radosc:))))
  2. aaaa racja dzieki:)))nie ma jak skleroza:))ale ja juz mam swoje lata to moge:)))
  3. hodowla p.Bednarczykowej jak sie nazywa???bo zapomnialam HELP
  4. dzieki:))a to czarna mini:)))Twoj obrazek pod nickiem jest mylacy:))masz super tlo na www-ta sunia lezaca w trawie!!
  5. Meggy Twoja www sie nie otwiera:((((z jakiej hodowli masz sunie? ja mam m.in. szeltika,dostalam wyprawke Eukanuby z nia, i tez wysylalam zawsze fotki jak sie mala rozwija itp. ale doczekalam sie moze 1 maila:((a potem cisza...ale coz:))na wystawach rozmawiamy
  6. :)))a te z pierwszym miejscem sa zawsze przez tego samego sedziego:)))to dopiero fart:)))mowie o Gdyni:))))tylko parek hodowlanych odnalezc nie moge i nie pamietam,ale chyba 2 chinczyki byly na pudle:)))
  7. juz ja widze jak Ci funduja bilet do Argentyny, bo przeciez pisalas ze samego nie wyslesz:)))a tam bilet to pewnie 1500dolcow plus za szczeniaka:))))troche by im drogo wyszlo:)))
  8. orsini

    MOPS+off

    Adam a Ty sie do pracy nie wybierasz?bo bym wieczorem wpadla
  9. orsini

    MOPS+off

    a ja sznaucery:)))
  10. Yes-klopsik:)) wideo niestety nie mam:(((w ogole to bylo z zaskoczenia:))bo mi sie to pierwszy raz w zyciu zdazylo,ale ja to krotko jezdze.Kolega z wieloletnim doswiadczeniem tez stwierdzil,ze pierwszy raz takie cos mialo miejsce:))))))
  11. Litter F, 4te video...zagadka:JAKIEGO KOLORU JEST MAMA?:))))) odpowiedz: ja nie wiem:)))
  12. no takiej, ze mnie spamuja:)))raz na jakis czas otrzymuje od nich maila co nowego w Kennelu, a mnie to tak interesuje ze szok:))))moze mnie sobie wzieli ze schnauzer.cz, bo rozsylaja tego samego maila wielu osobom:)))no spam lista:))
  13. aaaa to ja tam bylam:))bo jestem na ich spam liscie,ale nigdy nie przebrnelam przez cala www:)) dzieki
  14. a tu z tylu jeszcze lepsza:))
  15. a tu z tylu jeszcze lapsza!
  16. i jeszcze tu Ci wkleja:)))ja chce taka:)))
  17. Flaszka sama zobacz-ja chce taka:)))dla naszych kurdupli
  18. oj tam zaraz wstyd:))nie lubie tych hiszpanskich www:)))bo ciezko sie w nich poruszac:)))
  19. a ja jabluszko:))na obiad tez jabluszko:))) a juz glodna jestem:(((ale trzeba,bo zimy niet to i te zapasy tluszczu mi nie sa potrzebne:)))))
  20. a ja sie odchudzam od dzis:))ciekawe jak dlugo mi wytrwalosci starczy:)))))ale tak jakby schusc troszku to by bylo dobrze....
  21. Oki to czekam:))dlatego nie widzialam pewnie jak maja biale i pieprzaki:))))
  22. podaj link koniecznie prosze,bo ja tego w ogole nie widziela:)) no to fakt,ze ciezkie by bylo to bo ludzie mogliby zanizac,zeby inni nie gadali,ze wielkoludy rosna,ale jakby to bylo anonimowe...bo to by bylo bardzo pomocne dla kazdego w sumie hodowcy
  23. Romas jak to nie mam???ja mam:))przynajmniej u mnie na kompie:)))
  24. proste: my jestesmy oswiecone a Waszka ciemnota:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))zartuje:))
  25. swoja droga Agatko, moze by takie cos zrobic w Katalogu?o ile by ludziska uczciwie podawali wzrost i wage szczeniat a potem jesli sie da zmierzyc to ile wyroslo. Pare latek wspolnych pomiarow i moze by czlowiek doszedl do jakiejs prawidlowosci albo i nie:)))
×
×
  • Create New...