podaj link koniecznie prosze,bo ja tego w ogole nie widziela:))
no to fakt,ze ciezkie by bylo to bo ludzie mogliby zanizac,zeby inni nie gadali,ze wielkoludy rosna,ale jakby to bylo anonimowe...bo to by bylo bardzo pomocne dla kazdego w sumie hodowcy