Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. aaaaa w 12 tygodniu???:)))bo nie mierzylam w 5tym:(((
  2. a propos netu i dogomanii, czy znacie gdzies jakas tabelke gdzie jest wyjasniona albo waga,albo wzrost szczeniaka w przelozeniu na jego pozniejsza wielkosc?u szelciakow takie cos jest,a jak to jest z miniaturkami???:(((
  3. eee, to moja wygladala na pierwsza wystawke TAK:)))ino brody nie miala, bo po operacji,ale i tak dostala zloty medal i zwyc.mlodziezy wiec debiut udany:))
  4. ...i telefonow... :))))))chyba,ze ten hodowca taki lewy ze by nie pomogl:)))
  5. aaaa, no to super:)))
  6. ale nie rzucaja sie o ilosc?wiesz, z zazdrosci to im moze wszystko przeszkadzac. Kobita kiedys pisala,ze jej sasiad awanture robi bo kot mu tupie nad glowa!!!KOT:))))
  7. hehehe, ja na pierwsza sie w ogole nie stresowalam:))to przyszlo z czasem:))))
  8. Agatko, on marudzi, bo to facet:)))oni zawsze tak maja:))skaleczy sie lekko a juz umiero bo sie wykrwawia;))))itp:)))))
  9. Hie hie :evilbat: . Orsini widzisz mowilam, ze mozemy spokojnie po 100 euro brac :wink: :evilbat: . no mialas Ola racje:)))
  10. hahahaha:)))WITAJ:)))))) masz racje nie wiadomo kiedy podniesiemy stawke:)))))i tak poszlam na kompromis KaVanga chciala 100:))))w sumie ladnie wyglada taka okragla sumka:))))
  11. tak, tak ja tez tak mam:))bedzie wojna jak nic, bo sie boys rodza:))))
  12. oK to wyjasniam: zaczelo sie wszystko na ringu ozdobnych:))juz tam lecialy texty typu: sedzia gdzie ty masz oczy:))))i gwizdy byly,ale pojedyncze:))) a potem na finalach, poniewaz ten pan sedziowal 3-4 konkurencje finalowe!!!i za kazdym razem wygrywala ta sama osoba, wlacznie z bISem to ludziska tak gwizdali i buczeli,ze chyba slychac to bylo w Sopocie,albo i Wejcherowie:)))))))to nie byly pojedyncze gwizdy:))to byl taki halas ze szok!no to w artykole w Psie o ktorym tez tu jest temat napisano, ze spikerka byla slaba w gdyni:))))))a co spikerka miala zrobic???nic nie byla w stanie:)))) a na sam koniec jak wygrany pies zschodzil z ringu stojaca pancia obok z coreczka rzecze tak do dziecka glosem pelnym kpiny: patrz córuś, to jest pies co wygral cala wystawe, pchiiii :)))))no ciekawie bylo:))))) W Sopocie tez ludziska chcieli pogwizdac, ale tu sedzina ich przechytrzyla, bo ni epuszczala pojedynczo psiakow tylko 3kami:)))wiec jak tu wygwizdac cala trojke?:)))))
  13. Sonya a jak sasiedzi:))))na takie stadko?:)))
  14. Agatka, www zajefajna:)))grafika SUPERANCKA,ale..wezcie cos zrobcie PLIZ zeby sie szybciej otwieralo:(((bo az ciezko ogladac:(((((
  15. Asiaczek, TAK ZNAM:)))taki jest regulamin Zwiazku Kynologicznego :)))dotyczacy sedziow:))ich mozna by rzec 10 przykazan:))))) a Flaszka sie zapytala czy tak samo jest za granica co do wystawiania obcych psow. Asiaczek, raz ze tak u nas jest napisane, a dwa pomysl tak na logike: widzac u nas uklad jakie sa taki sedzia wystawiajacy u kolegow co by nie wystawil wygra. A tak zawsze jest szansa, ze jego suka np. dostanie cieczke i na wystawie jej nie bedzie. A teraz wyobraz sobie, ze taki sedzia jednak moze wystawiac cudze psy-to reszta wystawcow bez szans, bo by mogl obstawiac wszystkie klasy zgarniajac kase za handlig, wiec dzieki Bogu ktos w Polsce pomyslal konstruujac taki przepis:))))) wystawe w Gdyni a raczej jej final opisze po weekendzie HAPPY NEW YEAR!!!
  16. sto lat, sto lat:))z okazji New Year:)))) Mi tam zeszly sie podobal, wiec zycze Wam i sobie, zeby ten 2005 byl MINIMUM taki jak zeszly dla mnie;))))
  17. tufi-a moze warto ten czeski lek jak substancja czynna ta sama a cena inna?
  18. Oki,anja w ogole fuksiara, nie dosc ze na nizsza stawke sie zalapala to jeszcze za darmo ja wklejac foty nauczylam:))))
  19. aaaaa, no jest tam taka opcja, ale ja to zmieniam na procenty i wtedy jak jedno zmniejszam to i drugie sie zmniejsza:)))
  20. no to pa! a ja zmienie fote w galerii bo na bank za duza, aczkolwiek nie wiem o co chodzi z tymi pixelami:))
  21. no w sumie...moze to i pomysl, w koncu weszlismy do Unii...:))))))to i oplaty wzrosly np. ryz podrozal, cukier...:))))
  22. anja przestan:))doliczymy do rachunku:))chyba znasz stawke:)))) wejdz w galerie zobacz jak ladnie wyglada Twoja psinka:))))bo zaraz pewnie zniknie bo za duza:((((
  23. albo kopiujesz tamto i tu wciskasz powyzej postu Img, potem wklejasz adres i na koniec znowu klikasz ten przycisk z forum pt.Img i masz tak:))) http://img134.exs.cx/img134/1223/zdjcie69tn.jpg jaki smieszny psiaczek:))))))aaa i chyba jest za duzy,ale ja sie nie znam na tych pixelach ma miec 500 ale czego i gdzie to ja za gupia jestem:))nie wiem o co z tym chodzi:))
  24. anja SUPER tylko 1. nie ten adres:))u gory ale po lewej stronie, ten co przed tym jest i za tez takie samo 2. w galerii:))))) ale super ze juz umiesz:)))
  25. nieeee, no juz nie ma tej inflacji, a wiesz, jak nam ludziska sie przestrasza?50 euro brzmi ladniej niz 100:))))tzn. przyjemniej dla ucha a jak uslyszy 100 to od razu ucieknie:)))
×
×
  • Create New...