no wlasnie a propos drogie , ile u Was to kosztuje w roznych miastach?
u mnie 10zl za te wspomniane 3h, tor jest super, tylko ta sciana, palisada czy jak to zwal pod strasznym katem i jak sie sznaucer na maxa nie rozpedzi to w zyciu nie wskoczy:(((aha, tor jest poza miastem,wiec jeszcze trzeba dojechac, jak ktos nie ma auta to praktycznie bez szans:((((no chyba ze chce isc kilka km od miasta,ale to juz przyprowadzi psa padnietego:((