Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [img]http://img31.exs.cx/img31/299/gryfonik5xc.jpg[/img] Lolita:)))
  2. wiem,ze to sznaucerza galeria,ale Wam wkleje cos przepieknego... to ogier rasy fryzyjskiej-moje marzenie-nierealne, bo taki fryz najtanszy szczeniak,tfu zrebak kosztuje 18tysiecy:(((((( http://img31.exs.cx/img31/9117/sandor6dy.jpg http://img31.exs.cx/img31/6769/sandor15os.jpg
  3. jakie TEZ, ja tam bylam calym sercem za Bialym:(((((wiec sie z Kielcow nie ciesze:((((bo w tamtym rejonie Polski sa 2 miedzynarodowki jak pisalam , a w polnocno-wschodniej ile?zero:(((((
  4. duzo nie duzo,waznie zeby ZDROWE byly i za to: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  5. ale swoja droga to takie teorie na temat USG jak skasowalam istnieja i mnie bardzo rozbawiaja zawsze:)))) bo nasze suki nie ronia a i szczenieta tez sie gluche nie rodza-ja to tylko 1 miot mialam,ale cala reszta moich znajomych i owszem. Ja mam ten plus, ze kolezanki siedza na katedrze rozrodu i usg mam pod reka kiedy chce jak tego potrzebuje:)))ile razy ja juz jechalam, bo mi cos nie pasowalo u suki:))))chodzi np o ropomacicze , bo mialam zwidy a to lepiej sprawdzic:)))
  6. temu Agatko, bo to mile nie bylo to co ja mam byc mila w takim wypadku??? Jakos zawsze jestem nerwowa jak ktos pisze , ze to "moja sprawa", a w domysle wiec co ci do tego. No to sie nie zrozumialysmy w takim razie:)))po prostu myslalam najpierw ze sie przejezyczylas,ale potem przeczytalam TO. Wiesz, rozne sa metody i kiedys tylko na tej podstawie rozpoznawano ciaze, wiec myslalam, ze Ty tak z kazda suka i z kazda ciaza. To juz kasuje poprzedni mail w takim razie:))))skoro nie jest to prawda:))))co mnie cieszy ogromnie, bo jestem olbrzymim przeciwnikiem promieni rentgena:))))
  7. [nie ma
  8. Mnie bardzo zmartwilo to, ze Bialystok nie dostal tej wystawy!!!Toz kielce rzut beretem od Krakowa i od Warszawy!!!po czorta TAM kolejna wystawa?a w Bialym by bylo super, bo nawet i Finlandia by zjechala przez Estonie, a do Kielc to raczej nie pojada
  9. hahaha i zgadnij Waszko co sie za kilka tygodni albo i wczesniej stanie?:)))) to co u wszystkich takich par: dorosly szczeniak plus drapiezny szczeniak:))) Lunka zostanie z piekna,wyrwana broda:))))))
  10. No to stiwrdzilas na 100% ile jest:)))lekarz, ze 6 a pielegniarka , ze 9:)))) ja tam jak skonczyla Santina rodzic to pojechalam z nia od razu na USG, zeby zobaczyc, czy nic nie zostalo, wiec nie wiem jakim przykrym doswiadczeniom mialoby te RTG zapobiegac????zalezy kto te USG robi-mi naliczyli 6-bylo 6, Krysi tez 2 razy dobrze policzyli. Owszem mozna sie machnac w liczbie jak sie szczenki na siebie naloza, ale od tego jest te USG po porodzie:)))a nie katujesz zwierzaka promieniowaniem rakotworczym.
  11. Agatka: RTG????a u Was USG nie ma???ze tak drastycznie??? ja tam im dalej od RTG tym lepiej i ja i moje psy
  12. KaVanga:)))u olbrzymow 10szczeniakow to bardzo czesto sie zdaza:)))) u dobermanki pewnego hodowcy u nas urodzilo sie 14! w lecznicy, jego ni ebylo. chyba czesc przez cesarke, w kazdym badz razie laski pol dnia ratowaly szczeniaki, przezyly wszystkie a pan wielki hodowca wpadl i : ten, ten, ten , ten i ten do uspienia! bo mialy biale kolnierze i nie dalo nic tlumaczenie, ze moze je jako pety sprzedac-nie, bo z jego przydomkiem z bialymi krawatami dobermany chodzic nie beda!!!
  13. ale to jest "normalne" i nie trzeba kombinowac za mocno,ale wez wymysl ze kryjesz 2 zeby 1 "nie zaszla" i masz krycie 1 za friko:)))))))bo za tamte szczenieta sie nie rozliczasz , bo sie rozliczas za 1 miot a nie 2:)))) nie wiem jak i gdzie przychodza takie jak to pieknie Jostra ujela KREATYWNE:))))pomysly:))))na kiblu?:))))))
  14. oczywiscie ze tak:)))))
  15. hahahaha:)))Niezle:)))
  16. no, to mozna by osobny topic zrobic:)))tyle tego jest:))))) ale wlasnie jacy oni pomyslowi sa, nie?bo ja na takie rzeczy to sama bym nie wpadla:)))ciekawe ile trzeba nad takim machlojstwem pomyslec, zeby wymyslic?
  17. tzn. jak ktos ma 2 suki i kryje w tym samym czasie to sie zdaza, ze szczeniaki podrzuca tej jednej i ma krycie do powtorki a co za tym idzie za darmo:))))TO to slyszalam:)))))i wtedy pewnie i 10 w miocie moze byc:)))))))))
  18. miniatura 12 szczeniat????o 9 slyszalam,ale az tylu to juz nie
  19. no koniecznie:)))))pisz od razu jak sie wykluja male Arwinki!!!
  20. Jostra wracam,ale tylko na chwile:)))))bo zaraz w teren jedziemy:(((((ale za to do faceta co ma konie,wiec moge jechac skontrolowac w jakich warunkach je trzyma.
  21. 95 euro to juz jest z kara za zwloke:)))bo w pierwszym bylo duuuuuuzo,duuuuuuzo mniej:)))) Asiaczek: suki bigli beda,ale nie wiem kiedy, bo nie bardzo tu moge teraz katalog otworzyc:)))wczoraj szefa nie bylo:)))
  22. ja w takich przypadkach mowie: ze ma ladny kolor:)))))))))
  23. lekki francuzik z przodu,ale nie czepiajmy sie:)))nie znam wzorca moze ten typ tak ma?:)))
  24. Jest tylko Perro Dogo Mallorquin i to az 1 sztuka:)))) pies klasa otwarta wiec teraz juz champion pewnie Lat-Sao De Almallutx
  25. aaaaa. kapuje:)))bo juz myslalam ze Twoj Interek ma biala pupcie:)))))tzn. pupcie to ma,ale ledzwie:)))
×
×
  • Create New...