Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ale juz jest piatek i to jest super wiadomosc:))))
  2. no bo mnie wqr*** ze wiecznie nie dziala i nie dziala:((ta dgm:(((
  3. tak, pare kompow moze poelciec przez okno:))i pare klawiatur tez moze byc do wymiany
  4. szlag mnie strzeli
  5. mek nie NIC a kara dla Ciebie:))))mial byc nowy emblemacik pod nickiem i co???myslisz,ze zapomniane Ci zostalo???:)))))
  6. taaaa narazie:)))a sprobuj kogos zacytowac:))mi si enie udaje:(((
  7. takie krotkie posciki to czasem mi przejda,ale tak 1 na 10:((
  8. raz dziala raz nie dziala:(((buuuuu
  9. ja zaraz ocipieje!!!!admin sie nudzi czy jak???
  10. zaraz w szal wpadne!ciekawe czy tu mi DGM zadziala?
  11. test
  12. Dorota:))wlasnie tak myslimy:))))o dziwo razem z Izis nawet:))))))
  13. Oki niechaj 100 bedzie jak kara to kara:)))))
  14. pchi:)))) a ja Wam musze nakablowac na m@da!!!udziela sie na innym topicu na jakiejs galerii czy cus i mu powiedzialam,ze jak szybko sie tu nie pojawi to go ukarzemy:))))ile?jak myslicie?50 euro?:))))
  15. a taki zespol i jakos na poczatku lutego buuu:(((((
  16. len:))zawsze powtarzam,ze mega len:))))) a jostra ma w lutym koncert SDMu mojego ukochanego w Rzeszowie:(((buuuuu ja tyz chce:((((a u nas niet:(((((w planach nawet niet:((((
  17. ale z szelka mi sie nie chce za bardzo:(((zreszta zobaczymy jaka bedzie pogoda
  18. mleko to ja lubie,ale tylko to smakowe-czekoladowe:))))czyli kakao:))))a te biale fuuuuj:)))))
  19. No w sumie z tym mleczkiem to ciezko opisac-trzeba zobaczyc-jakie te krowy sa brudne itp.A w ilu gospodartwach sie doi do tkich kanek!i potem sie susza na plocie zupelnie jak na starych filmach:))i suszy sie taka kanka na plocie a obok chlewik otwarty a jeszcze obok pryzma z gnojem i te muszki cyk do swinek, potem cyk na kanke umyta itp:)))i co z tego,ze jest pasteryzacja potem tego mleka?wiecie jak to dziala na wyobraznie?dobrze,ze tez nie lubie mleczka:))))
  20. jakie cieplo???w weekend ma byc zimniej,a u nas te zajecia trwaja 3h wiec nawet przy takim cieple to sie boje,ze wilka dostanie albo innego czorta:))))
  21. przestancie z tym agility, bo bym poszla w weekend, a Mafia wyskubana:((((a co ze wscieklym szetlandem mam isc?
  22. eeee watpie:))ja to na zywo widzialam i nic mi nie pomoglo:)))))za bardzo kocham zarcie:)))co niestety widac:)))ale co tam:))) o mleczku kiedy indziej:))napisze:)))
  23. nastepna co nas nie czyta:)))pała:)))))) 30stycznia ma shows gdzies tam:)))))
  24. mam wiecej takich perelek:)))) moze mleczko pijecie w takim razie?:))))
  25. ale mierna zalicza:))))tylko nie na studiach:)))) Waszko-wszystko jest tu bezsensu:)))na nic nie ma kasy-na wykup np. chorych krow nie ma kasy, na dojazdy na kontrole nie ma kasy, a jak juz sie kasa znajdzie to sie okazuje , ze wszystkie przepisy w kraju sa o kant d*** rozbic, bo dotycza gospodarstwa jako przedsiebiorstwa,a gospodarstwo takowym nie jest:)))i kolko sie zamyka-mozemy tylko tym rolnikom mowic co wolno a czego ni ewolno i co? ostatnio bylismy na kontroli i facet karmil swinie zdechlymii indykami-a za pare dni swinki poszly do Morlin-wiec smacznego przy jedzeniu Berlinek:)))))))))
×
×
  • Create New...