[quote name='Ka-Vanga']Oooooo no wlacha, a co sie stalo z Orsini :hmmmm: .
Kare jej wlepimy, kare, ze nie pisze nic :angel: , ile, jak myslicie :lol: .[/quote]
PRACUJE QR****CIEZKO PRACUJE:))))
a od kar to jestem JA:)))
[quote name='Seja']Hihi!! A ja też wiem co to za piesek!! Niedawno buszowalam po ich stronie i zapamiatalam tego osobnika
I rzeczywiście jest tatusiem Agatkowej suni :D[/quote]
a mozecie mi wyjasnic o co chodzi?bo ja jak zwykle sie nie orientuje:)))
[quote name='jostra']Powiedz osobie, która wysyła kasę, żeby podała koszty banku zagr. (details of charges) "OUR" , bo inaczej możesz dostać mniej kasy, bo banki mogą potrącić sobie koszty z tych środków[/quote]
eeeee...what?:))))mozesz jasniej?:)))
dzieki za wyjasnienia :angel: :angel:
Jostra bo Ty sie pewnie w takich rzeczach orientujesz: jak chce podac konto walutowe ,zeby mi ktos z zagramanicy cash przelal to co mu musze dac?
Ten dluuuugi numer, plus jakis swift (mi baby podaly i to sa same literki , a ni ecyfry???) i cos jeszcze?no moje dane osobowe, a adres banku tyz?
Fuka: wszystko BEDZIE:))ale nie wiem kiedy, bo ja musze odczekac na taki moment,zeby nikogo nie bylo,zeby katalog wyciagnac:(((ale jesli chodzi o szorstkie foxy to sluchy chodza,ze pewna foxica z nadarzyna ma jechac,ale to tylko sluchy...
a siedza kurka wodna na zwierzakach jakis!!!nie lubia nas! :evilbat: a tam to nawt Olivka sie odzywa!fakt,ze wczoraj,ale z nimi to rozmawia:(((buuuu nas nie lubi jak nic:((((
widze w osobach zalogowanych weridiane:)))))no to chyba wrocila do ...hmmm,jak napisac?no do domku to raczej nie?:)))))ciekawe czy sie do nas odezwie...
no wlasnie kiepsko...bo....siedza na innych forach!!!totalnie na innych!!!:((((zeby chociaz na DGM jak KaVanga to NIE!!!
takim to chyba z 500euro kary:))))
[b][size=7][/size]DROGI KOLEGO, ALE TO JEST PONIEKAD TEN TEMAT-BO SKAD SIE BIORA TE PASKUDNE INTERY JAK NIE ZE ZNAJOMOSCI Z SEDZIAMI???
takze temat ten tylko troche szerzej pojety:))))[/size][/b]
[quote name='Ka-Vanga'][A tu macie do tematu o szkolach, tylko musi byc z glosnikami, bo inaczej nie jest smieszne (chyba).[/quote]
TU tzn. GDZIE???:))))bo jakos nie widze:))moze wkleilas w rodzinkach na forum a nie TU :evilbat: