Pewnie spodoba, bo ja sie na foxach nie znam:)))wiec wiesz:))jak tylko piesek czysty i taki zywotny jak to terierki maja to mi sie podoba:)))
Nie, ja z nia wczesniej rozmawialam i bylo milion wymowek, ktore dla mnie nie istnieja, wiec jej napisalam co o tym mysle, no to sie obrazila-ale co tam. To by bylo krycie w Polsce, wiec bezprzesady-pociagi sa itp.
ale co tam-jej suka-jak nie chce szczenek to trudno, bo psiak ma wyjechac tak?ja tam na krycie sie umawiam przez telefon-chyba,ze jade gdzies daleko poza granice naszego kraju to wtedy mi latwiej napisac niz te 2 szare komorki wysilac na rozmowe w obcym jezyku:))))