Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. buuu:((to sorki :oops: :oops: :oops: nastepnemu nie wygadam obiecuje:))
  2. [quote name='Natalia_W']no i komu tu teraz kibicowac... [/quote] Natalia one sobie jaja robia bo maja 1 suke:)))na pol:)))
  3. uuu Natalia to super!!!ze masz nowy domek!!!! Agatka i KaVanga to czyja suka lepsiejsza bedzie ta osoba stawia-w przypadku remisu STAWIACIE OBIE :lol: :lol: :lol:
  4. NataliaW-pierwszy i ostatni raz darujemy kare:)))i prosze powiedziec Starszym coby stale lacze zakupili:)))) Natalia-to zadna nowa sunia-urodzila mi sie jakies 4miechy temu:)))pieprzasta jest.
  5. [quote name='Agatka']Ostatnio mam tyły ;)[/quote] tak,tak...a mialy byc fotki szczenek...obiecanki-cacanki:(((
  6. madziara to moze go wklej do GALERII SZNAUCERKOW?:)))hmm,jak myslisz?to dobry pomysl?jest taki topic powyzej :lol: :lol:
  7. Agatko,ale Ty sie odzywasz,a NataliaW wchodzi od paru dni i milczy!nie lubi nas czy jak?:))
  8. to miniatura tylko zarla duzo paczkow w mlodosci i urosla:)))
  9. KOŁKU za DUUUUUZE!!!!!!!!!!skasuje je,bo nam ekran sie rozjechal!!!
  10. Agatka, Ka-Vanga, Madziara, Natalia_W NataliaW za szpiegowanie KARA!!!prosze mi sie tu odzywac a nie tylko obserwowac!!!co to Big Brother 2005??? :lol:
  11. i mial Misze towarzysza co w okopach padl... jakas taka poezja byla w podstawowce:))))i misza mi sie tylko z tym kojarzy,a wolodia to i owszem,ale z leninem:)))
  12. je :angel: :angel: :angel: :angel: super!!! a co takie mikro zdjecie???
  13. to stawiaj 2 razy:)))i tak powinnas 4razy za wsio,ale skoro sie chcesz wykpic byleczym no to chociaz 2 razy... :lol:
  14. jakie obelzywe?:)))))a co ona nie jest suka?:))) wolodia i misza to MESKIE imiona zapytaj Mamy jak mi nie wierzysz:)))
  15. no przeciez ma imie:)))"suka" co,malo orginalne myslisz? :lol: :lol: :lol:
  16. masz w GALERII co i jak poczytaj sobie:))kolku:)))
  17. a jakies inne mafijne?ktos cos zna?
  18. nie mam na to czasu-wiesz ja ciezko pracuje :lol: :lol: :lol:
  19. Krysia mi podsunela pomysl na Vendi-od Vendetty:)))jest w koncu Mafia:)))no i Santina-corka Don Corleone:))))wiec moze te klimaty?:)))
  20. rAZEM???czemu razem jak to 2 wyrazy????dziwne zwyczaje na tej ukrainie panuja...
  21. no bo razem napisalas:)))))
  22. nie,TU mozesz wklejac a nie sie uczyc:)))
  23. zaraz wredna:)))to tak dziecinnie proste, ze nie bede pisac:)))
  24. bluuueeeeee blueeeee:))) zartuje fajny:))))a to to samo co dar elfi?albo dar elfów?
  25. o tak: :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...