uuu Natalia to super!!!ze masz nowy domek!!!!
Agatka i KaVanga to czyja suka lepsiejsza bedzie ta osoba stawia-w przypadku remisu STAWIACIE OBIE :lol: :lol: :lol:
NataliaW-pierwszy i ostatni raz darujemy kare:)))i prosze powiedziec Starszym coby stale lacze zakupili:))))
Natalia-to zadna nowa sunia-urodzila mi sie jakies 4miechy temu:)))pieprzasta jest.
Agatka, Ka-Vanga, Madziara, Natalia_W
NataliaW za szpiegowanie KARA!!!prosze mi sie tu odzywac a nie tylko obserwowac!!!co to Big Brother 2005??? :lol:
i mial Misze towarzysza co w okopach padl...
jakas taka poezja byla w podstawowce:))))i misza mi sie tylko z tym kojarzy,a wolodia to i owszem,ale z leninem:)))