Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. co gdzie?
  2. o tak na przyklad:))))
  3. hahaha normalnie:))))
  4. to nic zrobie plan oszczednosciowy-z 10zl na sznauka zejde na 5, a 1 szczepionka zaszczepie wszystkie:)))to i ja nazbieram na mexyk:)))
  5. me too, me too:))))) :angel: :angel: :angel: Vanga STAWIASZ!!!
  6. albo tu :lol:
  7. madziara tu mozesz..jak sie nauczysz wklejac:)))
  8. a propos samolot.... siedzi pijaczek pod Palacem Kultury i leci facet na lotni, i pierdut w Palac. Na co pijaczek: -Jaki kraj tacy i terrorysci :)))stare:)))
  9. hahaha no samolot:)))ale Ty tez latasz do wawy...:))))))
  10. to moze juz nas nie wqrzaj i nie pisz gdzie to za te szczeniaki nie pojechalas!!!handlara:))))))))
  11. to fakt:)))) zwlaszcza , ze pewnie to jest szelciak???a temat brzmi collie:)))))
  12. no jak zlapiesz biegunke to tyle bedziesz miec z plazy co szum wody w klozecie :lol: :lol: :lol: :lol:
  13. nie,nie przed tymi to Cie obronia,ale przed wielka wlochata tarantula...to juz niekoniecznie:)))
  14. ale zostaja jeszcze jezowce i rekiny:)))oraz przyjaciele ladowi jak np. weze i skorpiony i WIELKIE MEGA PAJAKI :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  15. hahahaha no wlasnie za szczenki jedzie do Mexyku:))) jostra dzieki:))jezowce wlasnie:))) Ci tez do smiechu nie bedzie jak w nie wdepniesz,a rekin Ci pol lydki zje:))))
  16. a te slimaki z kolcami-jezo cos tam to,ze Ci sie wpija w stopy!!!jak one sie wabia bo zapomnialam?jezomuszle takie???i duzo ich
  17. no i ze Cie rekin ugryzie w lydke!!! :evilbat: :evilbat: a meduzy poparza pupsko :evilbat: :evil: :evilbat:
  18. wot swołocz kasa szasta!!!i wqrza uczciwych ludzi!!!!mam nadzieje,ze zlapiesz tam jakiegosz przyjaciela amebe lub innego syfa:)))za kare:))))
  19. GDZIE?????QR*** GDZIE????????????? Ty *****!!!!i Ty *****!!!i jeszcze Ty *****!!! :evilbat: :evil: :evilbat: :evil: :evilbat:
  20. Ty KaVanga,ale teraz jest TLUSTY CZWARTEK< post sie zaczyna next week-wtedy sobie zryj te paskudstwo jak jakis krolik,ale dzis PACZKI,PACZKI,PACZKI!!!
  21. ja juz 2 wtrynilam...pychotaaaaa
  22. Ty KaVanga bo teraz wciagnelam swiezutenkiego paczuszka...czemu wlasciwie nie mozesz jesc normalnie???co wrzodziki sie odnowily ze stresu na sesyji?:))))
  23. nie,bo ona nie siedziala u sznaucerkow a zarcia jej nie zabieralam jak nie zjadla-czesto w nocy zarla,jak nikt nie widzial,w ogole jak sie na nia patrzylo to nie jadla
  24. mam nadzieje,ze ja jeszcze kiedys zobacze...:)))
×
×
  • Create New...