a propos samolot....
siedzi pijaczek pod Palacem Kultury i leci facet na lotni, i pierdut w Palac. Na co pijaczek:
-Jaki kraj tacy i terrorysci
:)))stare:)))
hahahaha no wlasnie za szczenki jedzie do Mexyku:)))
jostra dzieki:))jezowce wlasnie:)))
Ci tez do smiechu nie bedzie jak w nie wdepniesz,a rekin Ci pol lydki zje:))))
Ty KaVanga bo teraz wciagnelam swiezutenkiego paczuszka...czemu wlasciwie nie mozesz jesc normalnie???co wrzodziki sie odnowily ze stresu na sesyji?:))))
nie,bo ona nie siedziala u sznaucerkow
a zarcia jej nie zabieralam jak nie zjadla-czesto w nocy zarla,jak nikt nie widzial,w ogole jak sie na nia patrzylo to nie jadla