Madziara,a slyszalas o smyczach nie?no to masz racje ze zginal przez glupote ludzka!!!wiec nie zwalaj na kierowce - mam nadzieje,ze Cie to juz nauczylo i Mroweczka bedzie zawsze na smyczy biegala,bo jak nie to Cie powiesze na drzewie :evilbat: :evilbat: :evilbat: za jaja jakbys je miala,a tak to tylko na sznurze :lol: