Tak byla ta grzywaczka:))))wygralam wtedy nia takia oblesna zolta bluze:)))))
Tytul jest specjalny-chwyt markietingowy:)))))
i tu bedziem moze wklejac inne foty nie zwiazane ze sznaucerkiem?:))))
Olsztyn:))
podejrzewam,ze jak sie ladnie usmiechniesz do coniektorych to bedziesz mogla:))tylko,ze oni jezdza jakos tak o wscieklych godzinach-RANO BARDZO!!! :evilbat:
mi to sie marzy Janow Podlaski...
no tak:)))ale i tak mam to w kompie u Krysi,chyba,ze mi skasowala,bo cos kiedys krzyczala,ze jej zasmiecam kompa:))a co ja zrobie,ze na pulpit jak sie wrzuci to najlatwiej i najszybciej sie to znajduje :lol: :lol:
a wkleje tu , bo w galerii chyba nie moge,bo to nie sznaucerki:))))
troche mojej tworczosci:))zapraszam na sesyje do Olsztyna:))))ze zwierzakami:)))
[img]http://img207.exs.cx/img207/6446/lysa8jt.png[/img]
[img]http://img207.exs.cx/img207/9236/lysa21bz.png[/img]
[img]http://img207.exs.cx/img207/9548/bjut16jc.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/7540/afgan7ff.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/2020/afgan21eo.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/4749/bjutka6jn.jpg[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/5636/dafnia4fo.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/2881/grej19nm.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/4489/grej39vq.png[/img]
i pomoscik pomiedzy psami i koniami :lol: :lol:
[img]http://img151.exs.cx/img151/7562/kon2ea.png[/img]
a teraz qnie:)))
[img]http://img151.exs.cx/img151/7182/kon42dq.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/9103/kon33gi.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/7554/kon26vj.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/2672/kon54oa.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/9476/kon60yl.png[/img]
[img]http://img151.exs.cx/img151/1707/kon76qo.png[/img]
[quote name='Evelina'][quote name='Wind']Chcieliscie akty to macie ;) [/quote]Piekne te akty, ale nooo... ja wolalabym jednak meskie.
Nie powiesz Wind, ze takowych nie masz. :roll:[/quote]
hahahaha no wlasnie ja tez:)))