Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no no , bo jeszcze wpadnie w samozachwyt:))))
  2. i kto tu jest len???JA???Lunetka!!!non stop spi :lol: :lol:
  3. ale zaskroniec Ci kuku nie zrobi:)))a wiesz,moje sznaucery glupie sa i by chetnie sie pobawily ze zmijka:))))tylko,ze zmijka moze niekoniecznie sie chce bawic ze sznaucerkami:)))szelciak moze i madrzejszy,ale i tak sie boje,ze by nadepnal.
  4. aaa a to boli bleeee
  5. ufff,juz myslalam,ze to moze jakis brat albo co gorsze maz:))wtedy od razu bany dla nas by byly :lol: :lol: :lol:
  6. [quote name='Romas'][.I ja juz oddalam ducha a moj piesek w najlepsze sie zabawial ogryzaniem drzew ,ech :-)[/quote] jak to mowia gorale: starosc nie radosc :angel: :lol: :angel: :lol: :angel:
  7. Romas SUPER!!!tez bym chciala sie wybrac w bieszczady,ale ...nie balas sie zmij?tzn.nie o siebie a o psy?
  8. bank sobie mozesz od razu odpuscic i tak nie ma kasy na koncie :lol: :lol:
  9. no to masz problem z drapaniem w takim razie, bo to nie pchly. Moze wykap ja w jakims spec.szamponiku dla wrazliwej skory lagodzacym swiad?nie wiem,nie mam pojecia,moze gruczoly,ale jak jej wycisnac,jak to male cus sie bedzie darlo i wilo w nieboglosy
  10. nie ma mowy-jak jeszcze zaczelyscie pisac ze zimno???to wole sobie siedziec i zlopac goracy kubek :lol:
  11. hahahahaha:))) ja tam wole wlosy na klacie:)))u faceta oczywiscie , nie u kobiety :lol: :lol: :lol:
  12. Laski zaszalalyscie z fotami!!!super!!! tak patrze na te KaVangowe...to jest ten slynny miot na ktorym tak zarobilas?: :lol: :lol: :lol:
  13. aaa to ja tez z ringu zeszlam z ocena bardzo dobra:))))w kl.szczeniat:)))bo kiedys nie bylo wybitnie obiecujacych,a byly bdb:)))))chociaz wstazeczki kolor sie nie zmienil:)))) a podaj nazwisko sedziego,bo to tez jeden z TYCH kwiatkow:)))
  14. prawda?ze przypomina pana co woli panow nie panie?:))))bo fotki super
  15. ale to malutkie miasteczko i stwierdzilam,ze nie ide bo mi sie nie chce.co masz zrobic dzis zrob jutro,a co masz zrobic jutro zrod pojutrze-bedziesz miec 2 dni wolnego :lol: :lol:
  16. sek w tym,ze mam stary komp i sie tego nie da zrobic:(((( ale rzeka super...no to masz gdzie chodzic na spacerki...:)))z komarami:))))
  17. hehehehe:))))wczoraj robilam kilka fotek wlepie w weekend,bo musze isc do Krysi je wgrac do kompa;))
  18. rzeka cudowna....o rany...lato.... ale kosciol noca to jest w ogole?bo ja mam ciemny ekran i jedyne co widze to czarny prostokat:))))) wiewiora pamietam :angel: :angel: :angel:
  19. aha,madziara-widzialas na niej pchle???bo mi sie niestety wydaje,ze ona sie drapie z innych powodow:((jakies uczulonko,albo gruczoly albo nie wiem co...no chyba,ze widzialas pchle
  20. tak to jest -rasowo:)))ale teraz jest duzo srodkow i ivermectyny juz tak sie nie stosuje duzo jak kiedys
  21. ladny front to normalne:)))))tzn. ze ma dobry:))))ten cytat ze scietym zadem tez ok,chyba,ze suka nie ma zcietego zadu?
  22. a ja musze isc przez cale miasto gdzies tam cos sprawdzic,ale to max.10minut,wiec nie zmarzne raczej :lol:
  23. no uczulone sa:)))i jak wet nie wie i poda to kaput-a nie kazdy wie, bo to tylko te rasy:)))
  24. [quote name='malawaszka'][ ale co te fotki takie poobcinane??? :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahahaha bo to sztuka a nie pornografia :lol:
×
×
  • Create New...