-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
hehehe to ja zdecydowanie wole fotografowac psy i konie:))ale moim marzeniem jest wlasnie wojna:))tzn. chcialabym byc fot.wojennym,ale niestety...:((wkleje Wam kilka piechow i koniow:)) [img]http://img207.exs.cx/img207/6446/lysa8jt.png[/img] [img]http://img207.exs.cx/img207/9236/lysa21bz.png[/img] [img]http://img207.exs.cx/img207/9548/bjut16jc.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/7540/afgan7ff.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/2020/afgan21eo.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/4749/bjutka6jn.jpg[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/5636/dafnia4fo.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/2881/grej19nm.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/4489/grej39vq.png[/img] i pomoscik pomiedzy psami i koniami :lol: :lol: [img]http://img151.exs.cx/img151/7562/kon2ea.png[/img] a teraz qnie:))) [img]http://img151.exs.cx/img151/7182/kon42dq.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/9103/kon33gi.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/7554/kon26vj.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/2672/kon54oa.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/9476/kon60yl.png[/img] [img]http://img151.exs.cx/img151/1707/kon76qo.png[/img] no i moje marzenie-ogier fryzyjski: [url]http://img151.exs.cx/img151/8/sandor1oo.jpg[/url] hehehehe macie troche ogladania:))))fotki troszke male:(((( i tez zapraszam na sesyje:))ale tylko z psami:))))
-
spiochy paskudne!!!POBUDKA!!!
-
aaaa a gdzie tuman madziara???bo mnie wczoraj olsnilo,ze totalne gupoty pisala:))) 1.nie pamietam czym Iza kryla i po czym ten miot na H ale na pewno nie amerykanskim psem:)))moze i owlosionym,ale nie ameryckim 2.hodowla znad Serwentu miala wiecej niz 1 miot:))))duzo wiecej i pewnie dalej ma:)))bo nazywali pokolei i Iza miala BUGI, a po Olsztynie chodzi juz Elwis-i ma ladnych pare lat i ten wlasnie jest po tym Blythewoodzie-mi sie popierpapier, nim kryla nie Iza a Goska-Bibe:)))))wiec hodowla mimo,ze Serwent wysechl-taka rzeczka malutka-istnieje:)))
-
i kto to mowi??? :lol: :lol:
-
im wiecej szczepien tym wiecej przeciwcial i tym silniejsza odpornosc organizmu. Wiec...wybor nalezy do Ciebie...mozesz nawet w ogole nie szczepic i nic sie nie stanie do momentu az natrafi psiak na patogeny. Ja szczepie 3 razy i po roku znowu i znowu,mimo,ze potem coroku niby nie trzeba,ale ja tam wole zapobiegac niz leczyc-taniej i duzo mniej nerwow :D
-
a to moja wina,ze Wy nie gadacie?i trzeba Was karami pilnowac to wtedy piszecie i to duzo?:))))raz tu nawet jak na chacie bylo:)))
-
[quote name='Madziara'] co ona taka smutna?:((((( mam nadzieje,ze tylko na fotach. Wiesz co moze warto by ja odrobaczyc?tak z pol pratelu jak chcesz to Ci moge wyslac
-
[quote name='malawaszka']no to wychodzi na to, że Orsini ją głodziła :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] Waszka zaraz glodzila:)))musialam sie zmiescic w tych 10zlotych,nie?:)))na miesiac:)))
-
[quote name='Madziara'] bozzzieee,cos Ty jej zrobila?:))))a w ogole to co ona jakas taka tlusta na tych fotach?tzn.wlos,albo mokry-z dworu wrocila czy jak?
-
jak to:))przeciez to pies sportowy..nie slyszalas?:)))
-
hehehe i walczy ze strachem wlasciciela przed szczotka i kapiela:))moze Iza ma wodowstret?:))))i dlatego taki zapuszczony Szczurus?:))
-
mialam srake,bo jak sobie poczytasz na necie texty o nosowie to sie czesto zaczyna od gardla a konczy na uk.nerwowym i smierci:(((
-
[quote name='Madziara']A poznajesz tą Panią? Pewnie już mocno się zmieniła :) [url]http://img207.exs.cx/img207/2562/bugi3mr.jpg[/url][/quote] a przepraszam to cudo to ze schroniska wziete?:))bo takie zaniedbane jakies :lol: :lol: :lol:
-
no no znowu jest w centrum uwai,wiec jest szczesliwa:))) nie wiem ktory,moja fufka o niebo ladniejsza,wiec to nie ona:))) :lol:
-
tylko sznaucerki szybko urosly i to one ja gnebily!nawet psychicznie,bo razem nie siedzialy-i ona nie jadla: z tego powodu:((odgryzly sie za mlodsze czasy:)))hahahaha widzisz jak ja zapamietali?:))))) :lol: :lol: :lol:
-
bo bardzo bym chciala ja jeszcze kiedys zobaczyc,wiec mam nadzieje,ze sie odchowa!tylko blać jedna w ogole nie tesknila!maly zdrajca!!! :evilbat:
-
a co Ty slepaku znowu nie widzisz?:)))sznaucer miniaturowy w dodatku czarno-srebrny:))))
-
Tak dostala mala Mroweczke vel Brandy:))))na wykarmienie:))jak jej sie ja uda odchowac to bedzie miala psiaka!na razie tfutfu je!!!i oby tak dalej to na pewno sie odchowa:))))
-
suce juz porazenie mija,wiec to chyba jednak nie nosowka...mam nadzieje
-
a to musze od kolezanki z kompa wziazc
-
Ja Tobie???teraz to TY mi :)))chyba,nie?:))
-
mowie,zeby wklejac ale w GALERII, co jak nie wiesz oznacza to sprawdz se w slowniku:))))))
-
przede wszystkim slepaku to NIE galeria,tak?:))))no to wklejaj w galerie:))) Ania napisala,ze jak porazilo caly zad to nie nosowa, bo wtedy inne sa te nerwowe objawy,ale dlaczego jej go porazilo to nie wiem :cry: :cry:
-
tez sie boje,ale coz-nic nie poradzisz juz w tej chwili...