Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='orsini'][size=7][/size][color=red][/color][b]JOSTRA WIDZE CIE!!!JAK WYSTWKA???[/b][/quote] Użytkownicy przeglądający to forum: jostra, Ka-Vanga JOSTRA!!!!!
  2. eeeee...a kawka????z mleczkiem?????
  3. to przyjezdzaj na sesyje:)))daleko nie masz:))))
  4. [size=7][/size][color=red][/color][b]JOSTRA WIDZE CIE!!!JAK WYSTWKA???[/b]
  5. madziara bo nie wiem czy w galerii widzialas:))to masz tu jeszcze Lepek po zrobieniu-tzn. wykapaniu:)))
  6. Krioterapia za friko a ta jeszcze narzeka!!! KaVanga kurcze na czym polega ta Twoja dieta i ile na niej mozna schusc?bo ja co prawda nie jade do Meksyku,ale chce schusc tak ze 6kg.
  7. jeszcze 2 fotki mojej kolezanki z jej psiurami:-)))) doadm,ze kolezanka bardzo ladna co zreszta widac:)) [img]http://img153.exs.cx/img153/3226/grej0mv.png[/img] [img]http://img153.exs.cx/img153/8021/blusia5du.png[/img]
  8. a poki co to prosze WSTAC!!!bo juz pozno jest wiec pobudka!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  9. a konisie fotografuje wszedzie-w stadninach, u znajomych, na napotkanych pastwiskach...no i marzy mi sie plener w janowie podlaskim wsrod arabow,ale pewnie bardziej realny jest michalow i kto wie czy na wiosne sie na weekend tam nie wybiore...ale to plany...
  10. No a tamten folblucik jest po Winged Love-i tak sie nazywa Wiktorek moj malutki:)))))no i tez brak kasy sie odezwal, bo Jajeczko ( tak go nazywalysmy) byl / jest przepieknym koniem!wprost przecudnym z super folblucim papierem,ale...kryc by nie mogl, bo jest durne prawo, ktore kaze ogierom zdawac proby pod siodlem, a on z zerwanym sciegnem na torach nie moze szalec pod siodlem-tylko bardzo spokojne jazdy. no i gdybym miala kase to bym go kupila tylko po to zeby oko cieszyc...
  11. a nie pomieszalo mi sie: tego mialam: [img]http://img97.exs.cx/img97/697/kon51mv.png[/img] [img]http://img97.exs.cx/img97/9526/kon41aj.png[/img] na tym drugim to prawie kary wyszedl,a on byl ciemno siwy. A tamten inny co bryka to byl folblut tez z Niemiec zciagniety bo stary go chcial na mieso oddac, bo kulal!!!samo krycie jego tata kosztowalo 20000Marek!!!samo krycie!!!
  12. no i zdalas ten egzamin???
  13. Me too,ale bardzo mnie to cieszy:)))moze nie te orzeszki ziemne,bo jakby byla uczulona na nie to juz po psie by bylo,ale super,ze tak wsio wciaga!wreszcie ma jak jej mamusia:)))))ta konia z kopytami by zjadla!Ty chyba serio masz talent:)))))) wiecej fotek malej Bjuty Ci wkleje jak znowu pojde do kolezanki, bo mam je w kompie u niej:)))
  14. Romas: dzieki za komplementy:))))ten co strzela zadem byl moj...no prawie moj,ale nie mialam kasy na jego utrzymanie i musialam go sprzedac:(((jakbym miala cash wtedy to by dalej byl ze mna :cry: :cry: :cry: przepiekny byl i z zarabiatym papierem-dziadek Corrado, a sam byl oldenburgiem,ale coz-taki lajf:(((( madzior_ka: Plamka SUPER!!!kocham siwe konie!!!ale ten Hormon tez jest obledny!tzn. ruch ma rewelacyjny!!! az sie chce pojezdzic...madziorka kiedys wiecej jezdzilam-nawet bylam prawie rok w niemczech w pracy w stajni,ale teraz juz jakos zapal stracilam jak Siwek w swiat poszedl:(((((
  15. masz mala Mrowenke:)))
  16. nie zameczasz,ale...gdzie smycza?:))))
  17. Cudne!!!wklejaj wiecej!!!
  18. szlag mnie strzeli zaraz bo mi wcielo to co z wielkim trudem wkleilam:((( to jeszcze raz: Łepek w czasie sesji po wykapaniu [img]http://img220.exs.cx/img220/7559/lepek20qx.jpg[/img] [img]http://img220.exs.cx/img220/3979/lepek11ja.jpg[/img] [img]http://img220.exs.cx/img220/80/lepek1ku.jpg[/img] a teraz moj tata-zawsze go te psy tak obleza:))) [img]http://img220.exs.cx/img220/5809/tata1ca.jpg[/img] a teraz pisutek bez uszi:)))tylko na drugi dzionek po cieciu,wiec jeszcze tak powyginane troszku:)) [img]http://img220.exs.cx/img220/8072/wiktorek8vy.jpg[/img] i pisutek za kratkami :lol: [img]http://img220.exs.cx/img220/2962/wiktorek19yz.jpg[/img]
  19. [img]http://img210.exs.cx/img210/3028/lysa4mk.jpg[/img]
  20. No to ja pare kuniów jeszcze:-)))) [img]http://img210.exs.cx/img210/3121/jajko10vy.jpg[/img] [url]http://img210.exs.cx/img210/9649/jajko165ak.jpg[/url] [img]http://img210.exs.cx/img210/9741/jajko107sy.jpg[/img] [img]http://img210.exs.cx/img210/7028/kon93lq.jpg[/img] [img]http://img210.exs.cx/img210/4928/kon87ae.jpg[/img] [img]http://img210.exs.cx/img210/6226/kon13dw.jpg[/img] [img]http://img210.exs.cx/img210/2923/kon27qx.jpg[/img]
  21. heheheh,ale sie fajny topic zrobil:))))
  22. [quote name='jostra'][img]http://img204.exs.cx/img204/1194/skuter8kz.jpg[/img][/quote] jostra: a to to co???musisz ludzi denerwowac???JA TEZ CHCE NA CZYMS TAKIM POJEZDZIC!!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: super!
  23. jakie znowu egzaminy????toc Ty nie studiujesz
  24. szkoda:((((no nic tak trzeba bedzie zrobic,bo jakbym miala jakies badania to by raz wystarczylo ja poklóc-pobrac krew kiedy jest najwyzszy poziom p/cial i po sprawie a tak jak nie wiadomo kiedy on jest...:(((
  25. czarny leb to jest jego imie,a w papierach ma Walt Disney:)))
×
×
  • Create New...