Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Tomek67']Wiem, wiem:lol: :lol: :lol: Jakoś siakoś te Twoje toksyny rozluźniają mnie (no, nie wszędzie:lol: ;) )[/quote] hahahahaaha jasne w tym wieku to juz Viagra i to dozylnie:)))))))))
  2. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tez Cie kocham wiesz o tym:))))))))))))))))))
  3. [quote name='Tomek67']No, no Krycha:crazyeye: , już się poryczałem:diabloti: :eviltong:[/quote] [B]płacz płacz- będziesz mniej sikał:))))))))))[/B] to oczywiscie moj ulubiony poeta, a nie ja napisalam tak?:))))
  4. hahahaha Waszko the best normalnie te Twoje komentarze hahahahahahahaa
  5. a w tej piosence jestem poprostu zakochana po same uszy... [B]WIERSZ O PŁACZU[/B] Kto umie płakać, umie kochać. I umie nienawidzić. Kto umie płakać -umie być człowiekiem. Kto płakać umie -nie wstydzi się łez. Kto umie płakać -nie jest płaksą. Płacz jest bronią zaczepną, jest białą chorągwią poddania. Jest powiewem nadmiaru szczęścia eksplozją serca. Jest kulkami wody. Jest cząstką człowieka. Śmiech poprzez łzy także jest płaczem. Płacz rozpaczliwy jest bratem agonii. O płaczu dzieci nie napiszę ni słowa. Przeszkadzają mi łzy.
  6. Waszko super!!!!!!!!!! zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. nio na tej Krecie pieknie...kurcze poprostu swiat jest piekny!az chce sie zyc. Szkoda tylko , ze zycie takie krotkie...:-( :-( :-(
  8. sympatyk dziękuję!!! to inaczej nie mam ani serca ani cierpliwości do krajobrazu.
  9. Anioły są wiecznie ulotne zwłaszcza te w Bieszczadach nas też czasami nosi po ich anielskich śladach One nam przyzwalają i skrzydłem wskazują drogę [B]i wtedy w nas się zapala wieczny bieszczadzki ogień[/B] ja mam swojego Anioła, a nawet i więcej tych aniołów:)))) Marisiu ślicznie na tej Krecie miałaś, ale ja bym się nie zamieniła:)))))Podobno w Bieszczady się jedzie raz, a potem się już tylko wraca...no to ja po 5 latach wróciłam do swoich, teraz częściej będę wracać:)))))
  10. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3901/biesy21iq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/151/biesy20fo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5504/biesy24bo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2002/biesy25nb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1589/biesy6fl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7135/biesy12ez6.jpg[/IMG]
  11. a teraz poprostu góry... [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1808/biesy7ju7.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7853/biesy8md6.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/21/biesy11dy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2201/biesy15hg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7982/biesy16mz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9830/biesy19mu7.jpg[/IMG]
  12. i bieszczadzkie drzewka... [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3917/biesy1mx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/6739/biesy3je7.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9381/biesy18gv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2117/biesy22ro6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9792/biesy27zy8.jpg[/IMG] i teraz moje ulubione drzewko:...sady tutaj pokrzywione dziko... [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1382/biesy9bn0.jpg[/IMG]
  13. Anioły są całkiem samotne zwłaszcza te w Bieszczadach w kapliczkach zimą drzemią choć może im nie wypada [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/699/biesy2sq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3253/biesy17ne8.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7606/biesy26fb7.jpg[/IMG]
  14. jeszcze Was trochę pomęczę... [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2026/biesy14dr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5595/biesy23ls9.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4800/biesy13zv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/198/biesy28jq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/193/biesy29rr4.jpg[/IMG]
  15. A teraz troszkę kiczu:lol: :lol: :lol: [B][SIZE=3]Modlitwa o wschodzie słońca[/SIZE] [/B] [B][SIZE=1]Każdy Twój wyrok przyjmę twardy[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Przed mocą Twoją się ukorzę.[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Ale chroń mnie Panie od pogardy[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Od nienawiści strzeż mnie Boże.[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Wszak Tyś jest niezmierzone dobro[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Którego nie wyrażą słowa.[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Więc mnie od nienawiści obroń[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]I od pogardy mnie zachowaj.[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Co postanowisz, niech się ziści.[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Niechaj się wola Twoja stanie,[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Ale zbaw mnie od nienawiści[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Ocal mnie od pogardy, Panie. [/SIZE][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9828/o1nu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1376/ovk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5955/o5nl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2370/o6ig0.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9021/o7ep1.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4540/biesy4sr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8098/biesy5zk9.jpg[/IMG]
  16. Kochani , parę dni temu wróciłam z tych najpiękniejszych gór świata. Musiałam pojechać , żeby przemyśleć parę spraw, "...tutaj czas anielsko płynie...", "...żeby nad życiem się zatrzymać...", no i w końcu pobyć samej ze sobą - to ostatnie nie bardzo mi się udało, ale co ja poradzę, że jestem chyba człowiekiem otwartym i lgnę do ludzi. Tylko osy mają tutaj banię Za to każdy ma krótką pamięć Gałązka - gdy jej staniesz na odcisk Prostuje się po przejściu nocy Tutaj strumyk gada do pstrągów Że coś winne są Panu Bogu Storczyk tutaj sterczy z ziemi A ziemia ma wiele kamieni Ludzie! Tu jest takie odludzie Że cud opiera się na cudzie Tutaj trzeba zagrać na trawie Gdy zapłonie kwiatem dziurawiec Tutaj dochodzi się do wniosku Że pewna epoka się kończy A tam w dole komputery Już wykręcają nam numery Tutaj dochodzi się do wniosku [B]Że człowiek coś w sobie skończył[/B] [B]Że człowiek coś w sobie skończył[/B] Tak...coś się we mnie skończyło. Powiem Wam co tu zrozumiałam: nie ważne są te wszystkie miłości. One przychodzą, odchodzą, a może ich nigdy nie ma, wymyślamy je sobie sami, żeby się czuć nieszczęśliwymi??? Najważniejsza jest przyjaźń, bo ta jest wieczna! Także dbajcie o swoich przyjaciół, bo tylko o to warto dbać. Było wspaniale tyle Wam powiem. Miałam przepiękną pogodę, zachód i wchód słońca na połoninie, wspaniałe widoki i jeszcze wspanialszych ludzi, a na koniec jeszcze ktoś bliski memu sercu dał mi taki koncert poezji ukochanego J.Rybowicza, że do tej pory jestem tym wszystkim oszołomiona. Zbyt dużo piękna w zbyt krótkim czasie- i efekt taki, że czuję się normalnie PIJANA ZE SZCZĘŚCIA!!! Wstawię Wam trochę fotek:))jak zwykle bez duszy, zbyt kolorowe i jak to szło?:)))))))ale trudno- nigdy nie lubiłam fotografowania krajobrazu, a teraz tym bardziej nie jechałam na plener fotograficzny. Zdjecia nie oddaja nawet w 1/1000 piękna Bieszczadów... [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7104/o2dj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9181/o3gl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7209/o4zu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1087/o8eg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3424/o9gz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1797/o10cp5.jpg[/IMG]
  17. tez trzymam kciuki za Sexie!!!!!! bedzie dobrze!!!!
  18. z ta broda to ja slyszalam ze to od wody im twardsza woda tym bardziej broda zolta i dlatego powinno sie dawac gotowana do picia
  19. Gratuluje wszystkim sukcesow mniejszych i wiekszych!!! [B]Zwlaszca ekipie PIWOWAROW!!!![/B] [B]sami wiecie, ze jestesmy the best!!!:)))))))i zawsze sie w naszym towarzystwie dobrze bawimy!!!i POTRAFIMY sobie nawzajem kibicowac nawet jesli jestesmy KONKURENCJA!!!!!Jestesmy prawie jak rodzina i innych zazdrosc zzrera, nie rozumieja tego, ale to tylko o nich swiadczy w koncu prawda????:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B] a ja wlasnie wracam z najwspanialszych gor swiata-jak sie czuje???przedziwnie!!!!od wczoraj jakbym pijana byla!!!albo nacpana, a nic nie bralam ani nie pilam...to sie chyba po naszemu nazywa szczesciem:))))))
  20. Waszko nio...podobno w Bieszczady sie jedzie raz a potem sie juz tylko wraca:))))))ja teraz w Krakowie siedze i czekam na pociag do Zagorza, a rano wlasnie Wetlina:))))tylko chce spac na Poloninie w schronisku:)))ino karimate juz zgubilam w pociagu do Ilawy:)))))ale co tam ja nie dam rady?:)))) a Krakow-piekny po nocy:))))i przy dworcu jak sie zmienil szok!!!!
  21. dzieki!!! ma bolec:))))im bardziej tym lepiej, bo ja masochistka jestem:)))
  22. no kochani, macie mnie z banki na chwilke:)))) za 3h wyjezdzam w piz....:)))jak to sie mowi:))))) w najwspanialsze miejsce na ziemi, czyli w Bieszczady. Mam nadzieje, ze bedzie pogoda to porobie fotki:)ale nie wkleje ich na sznaucery bo przeciez nie maja w sobie nic i duszy nie maja:))))) wroce jak wroce pa!
  23. [quote name='AngelOfDeath']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:seniu a ty jestes "semi" czy moze semi :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] hahahahahahaaaha dobre:))))))))))))
  24. opos?czy szop pracz albinos????? Meggy no no ladnie Ci rosnie szczenk!!
  25. Mek Royal Puppy Starter i dla suki i potem dla szczenkow, nie ma innej karmy , ktora mozna tak wczesnie podawac szczeniakom, nie pamietam ale chyba nawet juz od 3 tygodnia!!!ja jestem zadowolona z tej karmy na poczatek jak sama nazwa mowi:)))
×
×
  • Create New...