Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. nio wiem wiem ZAZDROSZCZE poprosze o ladna relacje z wieczoru pozniej:)))
  2. buhahaha nie bo bedzie ban za rozpowszechnianie pornografii:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  3. hahahaha reszta niecenzuralna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. dzieki Slawku:)))) a tu prezent dla masterton, bo pisala, ze mam krzywe nogi. Ok, moge miec takie krzywe nogi hahahahahaha, bo ze [B]to sa MOJE nogi[/B] to z kazdym sie moge zalozyc o krate Ukrainskiej wodki pt Chlibnyj Dar:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6262/playboykrysialn4.jpg[/IMG] Natomiast gdzies mi sie zawieruszyla fotka pewnej pani z Leszna z KRZYWA twarza. I dziwne , ze ta osoba zawsze z taka twarza na fotach wychodzi, a przeciez powszechnie wiadomo, ze zlosc pieknosci szkodzi:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  5. Marisiu z lepszego dopiero sie wolaja:))))
  6. Marta hahahahahaha no wiesz, skoro sama usunela swoj post nie wiadomo czemu-wykopala i Ciebie i kuternoge.... CUDA!!! a ja myslala, ze swieta sie juz skonczyli i teraz inne ida, bo to w tej koledzie szlo: ...cuda,cuda oglaszaja.... ALLELUJA:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  7. Mam pytanie: jaki znacie najliczniejszy miot sznaucerkow miniaturowych, ale w porzadnych hodowlach, nie pytam o te, ktore sa znane z tego, ze nie maja pieniedzy i sie nie rozliczaja za krycia, lub w takich gdzie sprzedaja szczenieta i z papierami i bez (pamietamy na allegro Cerbera-chyba ze zaraz sie dowiemy, ze tego nie bylo, mimo ze wszyscy widzieli-CUDA mowie Wam:evil_lol: :evil_lol: ). I pytam o male suczki takie 33-34cm nie jakies przerosty, bo te wiadomo ile moga urodzic szczeniakow takie se pytanko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Absolutnie do nikogo nie pije!!!zeby sobie nikt niczego nie pomyslal!Bron Boze-ciekawa jestem poprostu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: po skasowaniu mojego postu bez przyczyny gdzies w swiecie ktos tylko dal dowod na to ze miesza i kreci, bo czemu skasowano?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  8. Waszko a jak JA tesknie!!! juz kilka dni mnie tam nie bylo:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  9. wiecie co!!! w hodowli to sie CUDA dzieja!!!! szok!!!! czarne szczenieta wychodza po dwoch czarnosrebrnych rodzicach!!!ale to to jeszcze nic!!! na innym forum conajmniej 5 osob widzialo pewien post , i wyparowal!!!!czyzby znowu byly jakies tajemnice???? hahahahahhahaha niezle cuda cudenka :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. nio, ale to wiesz z roznych hodowlii:))) az strach pomyslec!!!:mad: :mad: :mad:
  11. Marta GRATULUJE!!! to moze z radosci kup sobie psa!teraz to w modzie:))))niektore [B]handlary i handlarze[/B] to hurtem, bo 3 sztuki co prawda z roznych miotow ale wiek mniej wiecej ten sam to juz hurt nie?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  12. Marisiu to bylo straszne!!!!smiej sie smiej, wlasnie mi powiedzieli jeszcze ze pilam...SPIRYTUS Z HERBATA!!! szok!!! wkleje Wam kilka fotek, ale te sa z telefonu komorkowego wiec ich jakosc....rozumiecie;)))) tu w drodze na Czarta- [COLOR=#333333][B][U][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8500/czartpt2.jpg[/IMG][/U][/B][/COLOR] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5889/czart2td2.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2941/czart3sr7.jpg[/IMG] [COLOR=#333333][B][U]a teraz z gor:[/U][/B][/COLOR] [B][U][COLOR=#333333][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3020/czart4sr3.jpg[/IMG][/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#333333][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1133/czart5ce4.jpg[/IMG][/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#333333][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4678/czart6rm4.jpg[/IMG][/COLOR][/U][/B] [COLOR=#333333][B][U][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4835/czart8xu6.jpg[/IMG][/U][/B][/COLOR] a to jak w sobote szlam na Tarnice-tak bylo cudnie hahaha: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9917/czart7ly3.jpg[/IMG] a to mi sie nawet podoba i szkoda ze z telefonu:(((ale sobie nastawilam jako tapete: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/4662/czart9zk6.jpg[/IMG]
  13. wrocilam ale nie mam sily teraz pisac, padam na pysk tzw...ale bylo wspaniale, bo jak inaczej tam byc moze?coprawda tak sie sponiewieralam, ze podnosili mnie z podlogi:)))))ale bylo wesolo wywolam jakies fotki to wkleje
  14. Marisiu wlasnie dlatego, ze nie mam matury z polskiego:)))) a jestem na Czart Graniu se-i juz prawiem wytrzezwiala...oj dzialo sie dzialo...
  15. Hejka, Xenniu ja tan pa polski to nie bardzo, ale ja moge tak?;-))) A Was pozdrawiam z Ustrzyk Gornych, to spadam pa odezwe sie we wtorek
  16. to kochani see you we wtorek!
  17. toc mowie ze mam meski mozg i mam prawo nie wiedziec:))) minus 5 mi wyszlo:)))
  18. ahahahahahahah ja jestem WSZEDZIE jak CHAOS a moze haos???mlody umysle jakie H???ja mam meski mozg, wiec i problemy z ortografia:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. hahahahhaha niezle a mnie wlasnie na forum dla grzybiarzy pogonili za zbytnia ilosc ikonek!!!!!!!!!! nawe TRZY dla nich za duzo!!!!!!!!! szok!!!! a jak inaczej emocje wyrazic jak nie znakami interpunkcyjnymi?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  20. Marta a co to??? kupy golebi z rynku???:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: Meggy zawsze Cie moze kaktusica przytulic hahahha
  21. co Wy z tymi Katowicami??? łoczadzjeli czy kak??? NIE JADE DO ZADNYCH KATOWIC za daleko, szkoda mojego czasu i pieniedzy;-))))
  22. hahahahhaaha text z wlosami the best jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. to se w koncu wyczysc te uszy bo zalane woskowina i niedoslyszysz:))) aaaaaa tak sobie mysle ze ja nie chce takiego giermka jak to szlo?niedojrzalego emocjomalnie???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...