Wracajac do najnowszych metod depilacji dla takich owlosionych pan jest klinika, ktora poleca specjalny seans pod nazwa ŻNIWA. wjezdza kombajn i depiluje te hektary, wynik tzw. RŻYSKO!!!i teraz tylko stryngi, szpylki i miss swiata i okolic;-))))))sumiki z majtek nie wystaja;-))))))Zabieg ten jest zwlaszcza polecany dla tych pan, u ktorych nawet Oster nie bierze,laser nawet nie podskoczy, nawet mucha nie siada, a maz sie zachwyca:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: