Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Wracajac do najnowszych metod depilacji dla takich owlosionych pan jest klinika, ktora poleca specjalny seans pod nazwa ŻNIWA. wjezdza kombajn i depiluje te hektary, wynik tzw. RŻYSKO!!!i teraz tylko stryngi, szpylki i miss swiata i okolic;-))))))sumiki z majtek nie wystaja;-))))))Zabieg ten jest zwlaszcza polecany dla tych pan, u ktorych nawet Oster nie bierze,laser nawet nie podskoczy, nawet mucha nie siada, a maz sie zachwyca:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  2. Natalia GRATULACJE!!!!!
  3. a teraz experymentalnie nacisnelam zem facet a nie kobieta i wyszlo: [B]Twój wynik: -5[/B] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. sluchajcie hahaha jest test na plec mozgu, wyszlo zem 100% facet:))mam cale 10 punktow. Ale wole miec meski mozg niz meskie owlosienie na facjacie jak coniektore panie. Te by zbankrutowaly na laserowej epilacji, o ile w ogole sa takie silne lasery co szczecine wezma;-))))))pole razenia lasera musialoby byc wielkosci naszego jedynego WIELKIEGO kolegi z piastowskiego miasta:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [URL]http://ygrys.host.sk/testm/[/URL] teraz Wy!!!
  5. a dokad konkretnie lecisz?????
  6. ja sie nie znam na wiklinie-nie lubie jej tak szczerze powiedziawszy hihiii
  7. super, pojde sobie na dlugi spacer wiosny szukac:)))
  8. u nas pogoda jest cudowna slonko i niebieskie niebo
  9. ja napewno nie:))))) nie jestem fanka tatoos
  10. a ja poprosze o fote jak bedzie w intymnym miejscu hahahahahaha
  11. Ty to jakis cyborg jestes w takim razie hahahahahahah
  12. hahahahahahaha nie:)))akurat siebie:)))a przeciez kto jak kto ale Romas sie na tym zna
  13. eureka !!! Romas!!! Romas jak to jest z laserowa epilacja?bo nawet te zabiegi potanialy, wiem ze trzeba 3-4 razy...ale mnie nastraszyli ze nawet i 4 razy to nic, bo i tak klaki odrastaja:((((((wiec sie nie oplaca, a ja sie juz tak cieszylam ze sie ich na amen pozbede!!!
  14. Meggy ja ZAWSZE mam dobry humor:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  15. Krzysztof nie ma bana na dgm!!! ma na e-psach jak wiekszosc chyba mialo, ma lub miec bedzie wiec niech sie wala:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: Brylancik niezle te kawaly hahahahahaha
  16. [B]mlodziezy: czy jak jest Boze Cialo to Wam w szkole daja piatek wolny czy nie????[/B]
  17. w tle widze polskie realia, ale nie wiem co to
  18. ahahahahaha czy miala o co??? oj Kochana tu byl swego czasu taki dym ze hej, ale nie napisze wiecej bo kancelaria prawnicza czyta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Xsenna']ja z pobliża, ale nie mam o niej informacji, jak sie nie odzywa, to pewnie są ważne powody, [/quote] niekoniecznie, moze sie poprostu obrazila jak coniektore gwiazdy nie?:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. Xsenna Ty z Rzeszowa??? a niejaka Jostra to jeszcze zyje???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  21. hahahahhahaa to super:)))))))))))))
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=13558&highlight=draczyn[/URL] poczytajcie sobie ale tylko posty draczyn-komedia roku! i teraz ktos taki stoi na strazy moralnosci hahahahahaha samemu nie majac jej za grosz...no coz
  23. hahahaha od razu mowie-nie wiem
  24. ah:eviltong: ahahah skad :razz: to wzi:cool1: ales???:diabloti: :diabloti: :angryy: :cool3: tak sie pytam:-( :crazyeye: :cool3: , a nie :diabloti: :diabloti: masz ochoty:mad: :p mi :loveu: zrobic krzywdy?:multi: :lol: ?? bo;) :evil_lol: to jest :p :p to drugie dno-ja bym :oops: :evil_lol: chciala ahahahah:crazyeye: haha:multi: :loveu: :crazyeye: :eviltong:
  25. eee z ksiazki kucharskiej wziety:))))) mniammmmmmmmmmm uwielbiam ale nie chce mi sie robic wiec pozostane przy kupnym paczku hahahaha
×
×
  • Create New...