Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Marisiu jakim cudem Ty sie nawrocilas i kupilas AMERYKANSKIEGO sznaucerka???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jestem w szoku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale pozytywnym
  2. GRATULUJE!!! a ja wrocilam z Lodzi-z YAPY- rewelka!!! juz sie nie moge doczekac przyszlego roku, zeby znowu pojechac!!!
  3. nie no ja wiedzialam, ze kurtka tam zostaje...ale nie wiedzialam, ze kolega ja zabral do innej miejscowosci:)))wiec strach byl i to mega;-)))))) jak szlam na Tarnice i drogi nie widzialam tez sie balam jak jasna cholera nawet;-)))ale cudnie bylo
  4. nio to mi sie ta adrenalina juz znudzila:)) a w gorach wiesz marisiu jaka jest adrenalina???na sylwka jak sie auto zepsulo i mialam wizje, ze zostanie tam do lata? albo teraz jak mi ktos kurtke zakosil (pozniej sie znalazla) a tam poza pieniedzmi, ktore mozna pozyczyc, byly i karty i dokumenty i kluczyki od auta zostawionego na wsi pod Wawa:)))to dopiero adrenalina!!!
  5. bo mi sie dziwia ze ja zamiast na shows to w teren...a co ja na tym show mam podziwiac???pol europy zjezdzilam i widzialam tylko hale i stadiony!!!bezsensu!
  6. Elitesse Tatry tez pikne... ja w ogole gory lubie:)))
  7. [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4816/zima12az1.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3787/zima11cd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8195/zima9no6.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2750/zima20mx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/499/zima27as2.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1835/zima29qn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3287/zima34ty9.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4534/zima33za1.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3739/zima14vn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7228/zima15hv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3627/zima16sa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4474/zima17fd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8468/zima18tj4.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1262/zima5ox8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4298/zima4ge3.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8276/zima2fo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3250/zima1md7.jpg[/IMG]
  10. wklejam kilka fotek obiecanych z Bieszczadów [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6992/zima24vf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9766/zima23vr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5470/zima25ry1.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2661/zima22qj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3053/zima7xu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1829/zima3dy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5518/zima6pm2.jpg[/IMG]
  11. Krzysiu Ty go znalazles??? a masz jeszcze jakies takie ladne???
  12. Kiedy smutny wracasz z miasta, Kiedy łamie ci się głos - Czarny niby pasta Koło ciebie krąży... nos. Najpierw milczkiem,najpierw z dala, Przestrzegając reguł gry, Jak detektyw nos ustala, Skąd się bierze nastrój zły. Potem, gdy już nos przyczyny Twojej kwaśnej miny zna, Wie, że sposób jest jedyny, Jedna rada? Właśnie ta: Wspiąć się jak roślinka pnąca, Zlizać z twarzy krople łez... Nagle czujesz: pies cię trąca! Nosem liże cię twój pies! Karolina SUPER wierszyk!!!!!!!!!!!!!!!!a kto jest autorem??? Meggy GRATULUJE dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!Arika sie niezle sprawila:)))))
  13. reszta z zespolu tak samo na walizkach a maja i rodziny i dzieci;-)))))
  14. on ideal faceta, ja ideal kobiety...i oboje sami hahahaha chyba cos tu nie tak?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Ty on na brodzie ma to samo co ja!!!tylko ja mam tego mniej!!!hmmmmmmmmmmmmmmmmm Ciesze sie, ze spedzilas milo wieczor:)))Krzysztof w ogole jest niesamowity;))))))) A czy ktos kiedys byl na YAPIE w Lodzi???
  16. masterton i zeby byla jasnosc-machlojki zarzucam TYLKO I WYLACZNIE TOBIE;-)))wklejasz foty suki i podajesz informacje, ktore pozniej wlascicielka suki dementuje, a co wiecej kasujesz sama to co napisalas. przyznasz chyba, ze cos tu nie tak??? No i wypowiedz sie prosze na temat moich krzywych nog-krzyczalas tak glosno , ze sa krzywe to Ci fote wkleilam-prosze skomentuj:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  17. Carolina:(((a malawaszcze wyslij priva-ona jest niesamowita w pomocy pieskom
  18. [quote name='Masterton'],i nie kłam nigdy nie rozmawiałyśmy na temat inbredu Koniak +Ostryga,proszę wklej tą rozmowę!!!!!owszem zamieściłam zdjęcie suki,ale 14.11.2006,więc nie wycieraj tyłka szkłem,że mogło Ci się nasunąć,takie podejrzenie,jakie Ci się nasuneło.......![/quote] wiesz skasowalas ten post, wiec nikt nie bedzie w stanie tego zweryfikowac o czym mowisz:)))choc ja mam conajmniej 5 swiadkow, ktorzy widzieli go i wszyscy tak wlasnie to interpretowali no ale coz.... a co do rozmowy...te rozmowe o Srubce tez Ci mam wkleic???
  19. [quote name='"kuternoga"']a z tego co wszyscy pamietaja byly kryte 2 suczki...czyli zaszla tylko jedna i ma taki liczny miot?10 sztuk, dobrze rozumiem? GRATULUJE SERDECZNIE! :maly aniolek: :maly aniolek: :maly aniolek:[/quote] a cala afera o TEN post:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kuternoga zadala pytanie w zamian mkr dostala BANA, post o Ostrzydze jako pierwszej narzeczonej w przedziwny sposob WYPAROWAL, cuda cudenka normalnie
  20. Masterton a mow se co chcesz! powiedz dlaczego usunelas post z pierwsza narzeczona???i czemu bellafraga mowi ze nie chciala w ogole kryc Ostrygi Koniakiem , [B]a Ty wkleilas fote tejze suki PODPISUJAC ja po imieniu i piszac ze to pierwsza narzeczona???[/B] To jakie odwracanie kota ogonem???? Namieszalas kasujac posty i swoje najpierw i moje potem ot co!wiec sie Ciebie nie boje-bo taka prawda-pisalas co pisalas, wszyscy pamietaja Twoje posty Wkleilas cudza suke podpisujac ja i piszac ze to narzeczona Koniaka, teraz bellafraga sie odzywa, ze NIE CHCIALA jej kryc Koniakiem ot cala afera hahahahaha tak czy siak TY namieszalas kochana TY!!!
  21. No masterton CZEMU USUNELAS POSTA Z OSTRYGA??? pozostal tylko post z kopiowana suka-dokladnie na stronie numer 17, strona zostala zapisana, wiec mozesz sobie darowac juz kasowanie i tego posta. Post brzmi ni mniej ni wiecej "i jeszcze druga narzeczona+fotka" [B]a co sie stalo[/B] z pierwszym postem [B]z pierwsza narzeczona???[/B](z Ostryga-bardzo ladna fotke zreszta wkleilas wtedy) Przyznasz moze w koncu,zes namieszala, bo wkleilas 2 suki z czego druga narzeczona zostala pokryta przed pierwsza, bo pierszej wlascicielka [B]NIE CHCIALA W OGOLE KRYC KONIAKIEM-tak sama napisala[/B]. Wiec zanim zaczniesz na mnie krzyczec sama badz w porzadku Aniu nasz kochana
  22. [quote name='Masterton']może powinnam jej coś wysłać,żeby ją oświecić????Nie......nie zrobię tego,niech się sama przekona kim jesteś naprawdę.....:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK wyslijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a nie jak Stan Tyminski tu straszysz czarnymi teczkami:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Najpierw mnie straszylas , ze jak mnie dopadniesz na show to nie wiem co mi zrobisz, teraz czarne teczki...swoja droga CZARNA LISTA juz byla:evil_lol: :evil_lol: wiec nie jestes orginalna Kochaniutka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. A moje pytanie brzmialo jaki znacie najliczniejszy miot 1 suki miniaturki o wzroscie 33-34 wiec wzorcowym:)))o 9 slyszalam, teraz sie dowiedzialam ze 10 nawet moze byc! [B]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!![/B] ot ale afera!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zamiast kazac masterton kasowac posty trzeba bylo NORMALNIE powiedziec, a nie wszedzie afer szukac???co Wy z PiSu????WSI rozwiazali, Macierewicz od szukania afer tez juz jest:evil_lol:
  24. [quote name='Tiesto_kennel'] Nie myslalam o kryci Ostrygi Bella Fraga Koniakiem Sasquehanna gdyz zbyt blisko spokrewnione sa ze sobą. Ojciec Ostrygi to Foremniak a matka Koniaka to Flasza, wiec wszyscy bystrzy powinni wiedziec, ze Flaszka i Foremniak to rodzenstwo z jednego miotu.[B] Nie jestem producentem szczeniat ani handlarzem[/B], a milosnikiem rasy i hodowca, !![/quote] Jakie afery????? Ja zadalam tylko pytanie, konkretne: bo masterton pisala, ze Koniak mial 2 narzeczone-niestety tego postu nie potrafie znalezc. Ale trudno , bo sama napisala pozniej to, wiec sie przyznala , ze taki fakt jednak mial miejsce!!! [quote name='"masterton"'][Było zamieszczone zjęcie Ostrygi,i nad nim podpis,i jeszcze jedna narzeczona.......[/quote] Widzisz bellafraga Ty moze nie myslalas o inbredowaniu na Phantoma-i chwala Ci za to, bo nie jest to pies , na ktorego nalezy inbredowac-dla chcacych na priv sluze listem od p. B.Verny hodowla Regency-ci co siedza w miniaturach wiedza kto to. No wiec Ty nie myslalas, ale masterton MYSLALA, wkleila fote Ostrygi podpisujac jako narzeczona, mnie sie pytala, co sadze o takim inbredzie!!!mam to skopiowane mam;-))))ale nie mam w zwyczaju wklejac ani privow, ani mejli, ani z GG rozmow.A mam przerozne hihihihihi niektore bardzo ciekawe... Wiec Ty i owszem nie jestes ani producentem, ani handlarzem skoro tak madrze podchodzisz do hodowlii-chyle czola przed Wacpanna!!!Ale jak zwykle masterton namieszaaaaaalaaaaaaaaaa, prosty dowod ze ona myslala nad kryciem Ostrygi Koniakiem-ot swoja droga ciekawa to osoba co wkleja zdjecie cudzej suki podpisujac, ze to taka a taka suka- narzeczona jej psa NIE KONSULTUJAC TEGO Z WLASCICIELEM SUKI!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  25. Martus jak moglas pominac taki przydomek!!!:-o :-o :-o :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...