-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Marisiu jakim cudem Ty sie nawrocilas i kupilas AMERYKANSKIEGO sznaucerka???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jestem w szoku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale pozytywnym
-
GRATULUJE!!! a ja wrocilam z Lodzi-z YAPY- rewelka!!! juz sie nie moge doczekac przyszlego roku, zeby znowu pojechac!!!
-
nie no ja wiedzialam, ze kurtka tam zostaje...ale nie wiedzialam, ze kolega ja zabral do innej miejscowosci:)))wiec strach byl i to mega;-)))))) jak szlam na Tarnice i drogi nie widzialam tez sie balam jak jasna cholera nawet;-)))ale cudnie bylo
-
nio to mi sie ta adrenalina juz znudzila:)) a w gorach wiesz marisiu jaka jest adrenalina???na sylwka jak sie auto zepsulo i mialam wizje, ze zostanie tam do lata? albo teraz jak mi ktos kurtke zakosil (pozniej sie znalazla) a tam poza pieniedzmi, ktore mozna pozyczyc, byly i karty i dokumenty i kluczyki od auta zostawionego na wsi pod Wawa:)))to dopiero adrenalina!!!
-
bo mi sie dziwia ze ja zamiast na shows to w teren...a co ja na tym show mam podziwiac???pol europy zjezdzilam i widzialam tylko hale i stadiony!!!bezsensu!
-
Elitesse Tatry tez pikne... ja w ogole gory lubie:)))
-
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4816/zima12az1.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3787/zima11cd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8195/zima9no6.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2750/zima20mx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/499/zima27as2.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1835/zima29qn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3287/zima34ty9.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4534/zima33za1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3739/zima14vn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7228/zima15hv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3627/zima16sa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4474/zima17fd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8468/zima18tj4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1262/zima5ox8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4298/zima4ge3.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8276/zima2fo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3250/zima1md7.jpg[/IMG]
-
wklejam kilka fotek obiecanych z Bieszczadów [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6992/zima24vf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9766/zima23vr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5470/zima25ry1.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2661/zima22qj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3053/zima7xu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1829/zima3dy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5518/zima6pm2.jpg[/IMG]
-
Krzysiu Ty go znalazles??? a masz jeszcze jakies takie ladne???
-
Kiedy smutny wracasz z miasta, Kiedy łamie ci się głos - Czarny niby pasta Koło ciebie krąży... nos. Najpierw milczkiem,najpierw z dala, Przestrzegając reguł gry, Jak detektyw nos ustala, Skąd się bierze nastrój zły. Potem, gdy już nos przyczyny Twojej kwaśnej miny zna, Wie, że sposób jest jedyny, Jedna rada? Właśnie ta: Wspiąć się jak roślinka pnąca, Zlizać z twarzy krople łez... Nagle czujesz: pies cię trąca! Nosem liże cię twój pies! Karolina SUPER wierszyk!!!!!!!!!!!!!!!!a kto jest autorem??? Meggy GRATULUJE dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!Arika sie niezle sprawila:)))))
-
reszta z zespolu tak samo na walizkach a maja i rodziny i dzieci;-)))))
-
on ideal faceta, ja ideal kobiety...i oboje sami hahahaha chyba cos tu nie tak?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Ty on na brodzie ma to samo co ja!!!tylko ja mam tego mniej!!!hmmmmmmmmmmmmmmmmm Ciesze sie, ze spedzilas milo wieczor:)))Krzysztof w ogole jest niesamowity;))))))) A czy ktos kiedys byl na YAPIE w Lodzi???
-
masterton i zeby byla jasnosc-machlojki zarzucam TYLKO I WYLACZNIE TOBIE;-)))wklejasz foty suki i podajesz informacje, ktore pozniej wlascicielka suki dementuje, a co wiecej kasujesz sama to co napisalas. przyznasz chyba, ze cos tu nie tak??? No i wypowiedz sie prosze na temat moich krzywych nog-krzyczalas tak glosno , ze sa krzywe to Ci fote wkleilam-prosze skomentuj:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Carolina:(((a malawaszcze wyslij priva-ona jest niesamowita w pomocy pieskom
-
[quote name='Masterton'],i nie kłam nigdy nie rozmawiałyśmy na temat inbredu Koniak +Ostryga,proszę wklej tą rozmowę!!!!!owszem zamieściłam zdjęcie suki,ale 14.11.2006,więc nie wycieraj tyłka szkłem,że mogło Ci się nasunąć,takie podejrzenie,jakie Ci się nasuneło.......![/quote] wiesz skasowalas ten post, wiec nikt nie bedzie w stanie tego zweryfikowac o czym mowisz:)))choc ja mam conajmniej 5 swiadkow, ktorzy widzieli go i wszyscy tak wlasnie to interpretowali no ale coz.... a co do rozmowy...te rozmowe o Srubce tez Ci mam wkleic???
-
[quote name='"kuternoga"']a z tego co wszyscy pamietaja byly kryte 2 suczki...czyli zaszla tylko jedna i ma taki liczny miot?10 sztuk, dobrze rozumiem? GRATULUJE SERDECZNIE! :maly aniolek: :maly aniolek: :maly aniolek:[/quote] a cala afera o TEN post:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kuternoga zadala pytanie w zamian mkr dostala BANA, post o Ostrzydze jako pierwszej narzeczonej w przedziwny sposob WYPAROWAL, cuda cudenka normalnie
-
Masterton a mow se co chcesz! powiedz dlaczego usunelas post z pierwsza narzeczona???i czemu bellafraga mowi ze nie chciala w ogole kryc Ostrygi Koniakiem , [B]a Ty wkleilas fote tejze suki PODPISUJAC ja po imieniu i piszac ze to pierwsza narzeczona???[/B] To jakie odwracanie kota ogonem???? Namieszalas kasujac posty i swoje najpierw i moje potem ot co!wiec sie Ciebie nie boje-bo taka prawda-pisalas co pisalas, wszyscy pamietaja Twoje posty Wkleilas cudza suke podpisujac ja i piszac ze to narzeczona Koniaka, teraz bellafraga sie odzywa, ze NIE CHCIALA jej kryc Koniakiem ot cala afera hahahahaha tak czy siak TY namieszalas kochana TY!!!
-
No masterton CZEMU USUNELAS POSTA Z OSTRYGA??? pozostal tylko post z kopiowana suka-dokladnie na stronie numer 17, strona zostala zapisana, wiec mozesz sobie darowac juz kasowanie i tego posta. Post brzmi ni mniej ni wiecej "i jeszcze druga narzeczona+fotka" [B]a co sie stalo[/B] z pierwszym postem [B]z pierwsza narzeczona???[/B](z Ostryga-bardzo ladna fotke zreszta wkleilas wtedy) Przyznasz moze w koncu,zes namieszala, bo wkleilas 2 suki z czego druga narzeczona zostala pokryta przed pierwsza, bo pierszej wlascicielka [B]NIE CHCIALA W OGOLE KRYC KONIAKIEM-tak sama napisala[/B]. Wiec zanim zaczniesz na mnie krzyczec sama badz w porzadku Aniu nasz kochana
-
[quote name='Masterton']może powinnam jej coś wysłać,żeby ją oświecić????Nie......nie zrobię tego,niech się sama przekona kim jesteś naprawdę.....:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK wyslijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a nie jak Stan Tyminski tu straszysz czarnymi teczkami:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Najpierw mnie straszylas , ze jak mnie dopadniesz na show to nie wiem co mi zrobisz, teraz czarne teczki...swoja droga CZARNA LISTA juz byla:evil_lol: :evil_lol: wiec nie jestes orginalna Kochaniutka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
A moje pytanie brzmialo jaki znacie najliczniejszy miot 1 suki miniaturki o wzroscie 33-34 wiec wzorcowym:)))o 9 slyszalam, teraz sie dowiedzialam ze 10 nawet moze byc! [B]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!![/B] ot ale afera!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zamiast kazac masterton kasowac posty trzeba bylo NORMALNIE powiedziec, a nie wszedzie afer szukac???co Wy z PiSu????WSI rozwiazali, Macierewicz od szukania afer tez juz jest:evil_lol:
-
[quote name='Tiesto_kennel'] Nie myslalam o kryci Ostrygi Bella Fraga Koniakiem Sasquehanna gdyz zbyt blisko spokrewnione sa ze sobą. Ojciec Ostrygi to Foremniak a matka Koniaka to Flasza, wiec wszyscy bystrzy powinni wiedziec, ze Flaszka i Foremniak to rodzenstwo z jednego miotu.[B] Nie jestem producentem szczeniat ani handlarzem[/B], a milosnikiem rasy i hodowca, !![/quote] Jakie afery????? Ja zadalam tylko pytanie, konkretne: bo masterton pisala, ze Koniak mial 2 narzeczone-niestety tego postu nie potrafie znalezc. Ale trudno , bo sama napisala pozniej to, wiec sie przyznala , ze taki fakt jednak mial miejsce!!! [quote name='"masterton"'][Było zamieszczone zjęcie Ostrygi,i nad nim podpis,i jeszcze jedna narzeczona.......[/quote] Widzisz bellafraga Ty moze nie myslalas o inbredowaniu na Phantoma-i chwala Ci za to, bo nie jest to pies , na ktorego nalezy inbredowac-dla chcacych na priv sluze listem od p. B.Verny hodowla Regency-ci co siedza w miniaturach wiedza kto to. No wiec Ty nie myslalas, ale masterton MYSLALA, wkleila fote Ostrygi podpisujac jako narzeczona, mnie sie pytala, co sadze o takim inbredzie!!!mam to skopiowane mam;-))))ale nie mam w zwyczaju wklejac ani privow, ani mejli, ani z GG rozmow.A mam przerozne hihihihihi niektore bardzo ciekawe... Wiec Ty i owszem nie jestes ani producentem, ani handlarzem skoro tak madrze podchodzisz do hodowlii-chyle czola przed Wacpanna!!!Ale jak zwykle masterton namieszaaaaaalaaaaaaaaaa, prosty dowod ze ona myslala nad kryciem Ostrygi Koniakiem-ot swoja droga ciekawa to osoba co wkleja zdjecie cudzej suki podpisujac, ze to taka a taka suka- narzeczona jej psa NIE KONSULTUJAC TEGO Z WLASCICIELEM SUKI!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
Martus jak moglas pominac taki przydomek!!!:-o :-o :-o :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: