Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. hahahah to mu powiedz ze tu sami przystojni faceci:)))))w ogole kobiet nie ma hahahahhaha i w ogole nikogo tu psy nie interesuja i dlatego tu siedzisz hahhahaha witam Was w ten strasznie zimny ranek!!!
  2. wolno wolno bardzo poprosimy wszyscy-to ciekawe, wiedzy nigdy dosc:))
  3. Romas dzieki,a ktore hormony wiesz konkretnie???zbadam krew ale na co?:oops: :oops: :oops:
  4. jak plotki:)))
  5. nie po ostrym bo juz 2 miesiace mam i nie przechodzi
  6. mam plotki ale metalowe, nie wyobrazam sobie drewna dla szczeniat-ale by mialy uczte:))))))
  7. nio z hormonami moze byc...ale tylko na brodzie???to jest dziwne ze to na ograniczonym kawalku skory a nie na calej twarzy
  8. Romas HELP! wypryszczylo mi cala brode juz jakis czas temu, jakas alergia chyba nie wiem na co:((((nie swedzi ale miliard pryszczy, czym ja je moge smarowac???
  9. Waszko Ty......:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. Romas zapomnij:)))))) to z www teatru:))))))) ja pisac nie umiem:))))))
  11. w radio zapodali ze Unia kazala wstrzymac prace w Dolinie...no:))))i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Waszko a ja ide do teatru na "Bulhakova": Nikołaj Erdman, dramaturg i satyryk, za żartobliwy wierszyk o Stalinie, zostaje pozbawiony prawa przebywania w Moskwie pod karą śmierci. Zjawia się w niej jednak, aby pożegnać umierającego przyjaciela - Michaiła Bułhakowa. Rozpoczyna się wyścig z czasem - Erdman pragnie zobaczyć Bułhakowa, zanim ten umrze, NKWD chce namierzyć Erdmana, zanim opuści Moskwę. W tle walki ze śmiercią i czasem - słynny Moskiewski Teatr Artystyczny, który zapoczątkował pierwszą reformę teatralną. Wyczuwalna obecność realnych i fantazmatycznych agentów, rozrastająca się rzeczywistość szpicli. Pomiędzy tymi światami - postać żony wielkiego pisarza, zakopująca w ogródku zamknięte w słoikach maszynopisy "Mistrza i Małgorzaty". Wszechwiedzący towarzysz Stalin tym razem chyba niczego nie podejrzewa. Moskwa w "Bułhakowie" dudni niczym echonośna studnia donosicielstwa, terroru, psychicznego i fizycznego łamania ludzi. Główni bohaterowie sztuki Wojtyszki pragną zachować resztki godności w świecie, w której nic nie jest tym, czym się zdaje.
  13. Marisiu nie ma ze jak pOlska przedstawi dowody jakies to kara pieniezna nas ominie. Nie ominie-jest to jedyne takie miejsce na zachod od Uralu, a komisja juz wiele razy kazala rozbierac juz raz wybudowane inwestycje na terenach chronionych. Dostaniemy tak po tylku ze szok Czarne Gwiazdy tylko ze za drugi wariant pieniadze by pochodzily z Unii a na ten Unia nie da ani centa Brylancik hahaha no mowisz o S8-ciekawa jestem jak sie historia zakonczy:))))i ktoredy w koncu ja poprowadza przez Pabianice itd czy pod Belchatowem:))))
  14. Marisiu-nie wiem o co chodzi, bo skonczy sie i tak tak samo, ze Unia kaze rozebrac to co zbuduja i nalozy na nasz kraj olbrzymie kary finansowe, wiec...oczywiscie to pieniazki z budzetu wiec wiadomo kto za to zaplaci! no a Dolina juz bedzie zniszczona, oni chca jak najszybciej wybudowac obwodnice-nikt nie zaprzeczy ze Augustow jej potrzebuje, ale mozna kilka km dalej i od razu powstanie obwodnica Suwałk
  15. Malenczuk Wolandem????ahaahhahahahhahaa rewelka on mogl zagrac bez charakteryzacji:)))) Marisiu to chyba jasne jak slonce , ze tylko debil wymyslil obwodnice przez Doline! przez doline to ja bym puscila i buldozer ale inna:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: a Rospude zniszcza poczym Unia Europejska kaze rozebrac, nalozy kary finansowe i tyle z tego bedzie, ale Dolina juz bedzie bezpowrotnie zniszczona
  16. Romas jak mi wyszlo zem facet hahahaha wiem, ale mi sie juz dawno znudzili:(((((nawet nie wiem jak sie druga seria skonczyla
  17. dzieki dziewczyny kurcze te ruski naprawde niezli sa w pisaniu i w spiewaniu tyz-Wysocki, Okudzawa... uzdolniony narod jednak Waszko i co tam bylo w teatrze???dowiedzialas sie czegos nowego?:)))ja sobie za to na allegro zamowilam Plec Mozgu;-)))
  18. Elit a co polecasz???tak zeby bylo podobne do Bulhakova:loveu: :loveu: :loveu:
  19. Elitesse dzieki , ksiazke wole;))))naszlo mnie cos na czytanie ostatnio:))))na filmy nie mam czasu jakos.
  20. Kto czytal Zbrodnie i Kare???warto sie za to brac???
  21. OK laski bez juz wiemy jak sie to robi [IMG]http://ygrys.host.sk/testm/mozg.jpg[/IMG] [B]Twój wynik: 130[/B]
  22. oj Natka:)))ja jak kliknelam zem facet to wyszlo na minusie hahahahah -5 to juz w ogole porazka JAK WY TO ROBICIE????
  23. [quote name='marisia']Nie – ja za drugim razem też tyle uzyskałam – każdy test można wyczuć i tak odpowiedzieć, żeby wynik był taki jaki chcemy uzyskać :wink: :wink: :wink: .[/quote] a za pierwszym razem ile mialas??? tu nie chodzi o to zeby wuczuc tylko jaki sie ma mozg, mi wyszlo zem facet hahahahaha
  24. [quote name='Meggy']Mój wynik to 80 ;)[/quote] oszukujecie!!! to sie nie da tyle zdobyc!!!
  25. Meggy-nie ma za co;-)))))to dopiero poczatek nie zapominaj a jak Wasze wyniki testu przyznac sie!!!
×
×
  • Create New...