-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
łOlivka jakz tymi głowkami???wymieni mi jakiegos psa???no juz moze byc i suka jak psa nie masz w pamieci
-
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a potem jest najszczęśliwszy, jak mały siedzi mu na kolanach – okropna z niego przylepa :loveu: :loveu: :loveu: . Co do dyskusji na temat ..... to się jeszcze zobaczy :eviltong: :eviltong: :eviltong: :razz: :razz: :razz: .[/FONT][/quote] tu masz kolejna ceche amerykana-CHARAKTER:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Olivka']Marto ! Co do długich głów w czarnych mini jest ich trochę. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć :evil_lol: Posiadają je psy, które Ty znasz, tylko nie patrzysz może dosyc uważnie.[/quote] a podaj przyklad dlugiej i waskiej glowy u czarnego:))) znam Whiskeja, a chetnie bym poznala inne o takich zjawiskowych bo to teraz modne slowo, glowkach, bo to sa glowki.Lucjusz Corigencja tez ma ladna z tego co kojarze, a jakie jeszcze???? Lby to maja te kaczerbichy co to wiadro przypomina a nie glowe:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Bureczku prosze bardzo: mam na imie Patrycja, mam 14 lat, swoj pierwszy stosunek odbylam za porada przeczytana w Bravo Girl na plazy, ale nie polecam bo nie dosc ze bolalo to potem mnialam wszedzie w zebach piasek... coz wiecej???
-
nio co;))))) jedni sie popisuja niemieckim a inni intelektem hahahaha zwlaszcza chodofca z niemiec;-)))))ot tam to gjenjusze normalnie zyja:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nic dziwnego, ze wojny przegrywali , a i Wanda niemca ze nie chciala:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
oj dziewczeta wiecej luzu,po co te nerwy??? jak pani tree chce se popisac niechaj pisze, to wolny kraj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: swiadczy to tylko o niej, ze popiera takie zachowania jak tego chodofcy z Niemiec...szok i tyle:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='tree'][SIZE=6][COLOR=darkorchid] Du bi[FONT=Times New Roman]βt die Pflaume [/FONT][/COLOR][/SIZE] P.S. Niech twoja przyjacółka z Austrii Tobie wyjaśni dosłownie co to znaczy :eviltong:[/quote] wyczuwam negatywne emocje!!! a du bisst die [B]BURAK [/B]i to PASTEWNY. Moze translator ci przetlumaczy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ojej to biedastwo spac nie mozesz w takim razie jak widzisz co wyprawia myslalby kto ze powazny hodofca z Niemiec:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
Burku oj przepraszam Burhardt bardzo dobrze, a co???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]ACHTUNG!!!ACHTUNG!!![/B] Ich habe promocjon fur alle Idioten!!! Nur 20 jewro fur e-majl do [B]pentu[/B]!!! a juz majac takiego emajla mozna łodpalić skejpa i pogadac z nia;-))))))
-
sympatyk a to zalezy co;-)))) glowka sznaucera np. waska i dluga=piekna a inne rzeczy hmmmmm...dlugie tak, ale wole szersze niz wezsze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Hallo, Idioten in der ganzen Welt. Ich habe telephon numer zu meine beste Freundin [B]pentu[/B] diese numer kosztuje 100 jewro, wenn sie (tu z malej literki co jest oznaka mojego BRAKU SZACUNKU)wollen sie mussen zahlen. Ich warte auf Anruff.
-
ale marisiu znajdz mi jewropskiego sznaucerka z taka waska glowka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
marisiu ale masz amerykana...a jestes zapamietana jak schodzac z ringu po przegranej z amerykanskim psem bylas oburzona ze jak to przeciez to terier nie sznaucer!!! wiec fajnie ze sie nawrocilas;-))))marnotrawna córo;))))
-
ja to w ogole jestem w szoku ze w koncu zaczelas sie interesowac ladnymi psami:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no coz prawde powiadali, ze tylko krowa nie zmienia pogladow:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='pentu']Informuje czytających że wczoraj kolejna osoba w godzinach nocnych miała przyjemnośc rozmowy z Panem Ackermann.[/quote] szajse!!!! nie ja!!!! moze on łoślepł i nie widzi mojego numeru??? [B][SIZE=6]+48 504 067 626[/SIZE][/B] [B][SIZE=6]a jetzt???[/SIZE][/B] [B][SIZE=6]widzi???[/SIZE][/B] [SIZE=3]no to czekam;-)))))))))[/SIZE]
-
a ja tam jestem ZA wspolwlasnoscia OK jest duza szansa ze psa ktos zmarnuje, ale wazne ze jest i ze mi pasuje do mojej wizji hodowlanej. I w kazdej chwili moge sobie np szczeniaka wziazc
-
no wlasnie ja sobie jaja robie a to jest TRAGICZNE!!! ta cala sytuacja!!!!! a grozby w tym kraju jak i w tym kraju za Odra na lewo sa karalne, wiec mam nadzieje , ze oni nie unikna odpowiedzialnosci!!!! PS-a ja sama podalam swoj numer telefonu i zaden oszolom nie dzwoni:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
tree dzieki Bogu w takim razie ze nie jestes Polka!!!bo bym sie wstydzila, ze mam taki sam paszport jak Ty:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [B]mein Deutsch ist FANTASTISCH!!!!!!!!!!!![/B] [B]mein Trabant auch;-)))))[/B] ale jak na jakas obcokrajowke to znasz bardzo dobrze jezyk polski, chyba ze masz taki dobry translator?:crazyeye: :crazyeye: to lepszy masz niz ja z niemieckiego:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Własnie. Kiedyś sobie chciałem go zobaczyć skopiowanego. marisia, nie patrz :evil_lol: [URL]http://images2.fotosik.pl/291/b99730d98b45fdba.jpg[/URL][/quote] [B]wow[/B] [B]marisia wez go skopiuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
[quote name='tree'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2]Orsini das ist zu mehr[/SIZE]:angryy: :angryy: :angryy: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] ojej kochana Ty mnie nie znasz w takim razie;-)))))ale jak zu mehr to zglos to do Trybunalu w Strasburgu -Polska ostatnio przegrywa;-)))))a z ciebie widze taka super patriotka, ze nie bronisz swoich rodakow nieslusznie zaatakowanych przez jakis zadnych afer ludzikow! [quote name='tree'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2]Und das ist nich dein problem[/SIZE] :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] nich MEIN????a czyj????DEIN????????????[B]NEIN[/B]!!! [B]MEIN[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='tree'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2]ORSINI -HALD DIE KLAPEE ARSCH FRAULERIN[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] ojej, jak pani tree brzydko mowi!!!i to do mnie???anielicy???;-))))))sama se HALT ale nie wiem co;-))))moze powtorze: a paszła ty w pi....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
tree ja Cie odesle do szkoly- [B][SIZE=5]zuruck in die Schule paszła!!!!!!![/SIZE][/B] az sie nauczysz pieknej naszej [B]POLSKIEJ[/B] poezji!!! toz to Maria Konopnicka jak zywa!!!I jakze wlasnie na czasie!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
tak czytam i czytam i wlasnym łoczom nie wierze!!!! [B]NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL NAM W TWARZ!!![/B] a teraz po niemiecku fur mister Ackerman: [B][SIZE=6]Keine Deutsche wird uns auf Gesicht spucken!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] [B]Ja tez chcem telefon nawet z FBI[/B] [B]czekam[/B] [B]meine numer: +48 504 067 626[/B] [B]Ruff mich an bitte!!!!!!!!!NOW!!!Sjewodnia!!![/B]
-
marisiu gratuluje!!! wklejaj koniecznie fotki a co do spaceru to ja wychodze czasem bo nie chce mi sie majac ogrodek z 4 sznaucerkami i 1 szeltie, wiec...w New Jorku wyprowadzacze wychodza z 10 tym sie wzorowalam:))))
-
no no laski GRATULUJE!!!! a ja odkrylam w łykend grupe Bez Jacka i pozostaje pod urokiem tego co i jak graja!