-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
a giermek to co to???jakies zagraniczne slowo! marisiu ja w ogole nie mysle,za to pisac pisze ot szto:diabloti: :diabloti: :diabloti: meggy super ze paczuszenka doszli w koncu bo juz sie balam...zazdroszcze Ci tak strasznie nawet nie wiesz jak:(tylko mnie znowu do Krakowa laski nie zapraszajcie-bardzo lubie to miasto mimo wszystko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahaha ale egzaltacja prawie moja:)))))prosto z Dostojewskiego:))) wiesz, zawsze se mozna wrzucic w google i wyjdzie co takie zagramaniczne slowo oznacza nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AngelOfDeath']jak moglas :mad: udzielalam ci korepetycji :diabloti:[/quote] Angel czy powyzsze zdanie nie ma czasem pejoratywnego znaczenia???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Waść przerażasz mnie swoja egzaltacją ostatnimi czasy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
To Goblin rasa:loveu: :loveu: :loveu:
-
a kto sedziuje??? to ja Wam powiem BOBa;-)))))))
-
marisiu mi to bardziej o te 4 zony chodzi:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='szymi']bylem u [B]spowiedzi[/B] i modlilem sie za Was zeby wrocily wam wladze umyslowe, blagam, jako sznauceromaniacy zostaniemy okrzyknieci na kazdym podobnym forum jako banda niedorozwojow pliss wezcie sobie po malym proszeczku i idzcie na dlugi spacer uspokic sie hej slawek[/quote] buahahahhahahahahahahahhahahahaha Ty ale u spowiedzi to sie grzechy wyznaje a nie sie modli:))))))))))))))))))ahahahhahahaa a ja Ciebie caly czas wysylam do meczetu a nie kosciola a Ty nie chcesz!!!:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Masterton']może lubisz Orsini,ale ja już nie,i proszę nie próbuj nas godzić,bo to i tak nic nie da,zatłukę,jak spotkam niech tak spiernicza.......... i co by osiągi miała na tych krzywych nogach,bo jak dopadnę,zatłukę:mad: .[/quote] ahahahahahhahaaahahahaha dopiero doczytalam:))))))))))))))))))))))))))))) ło matko umieram ze smiechu:))))))))))))))))))))))0 tez Cie kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='macsow1']a ja poznalem Wąskiego w Lesznie i wydaje mi sie, ze jest bardzo sympatyczny.. wiec nie wiem czemu tutaj takie nerwy.. zdania co do Codiego nie zmienie bo prezentuje sie naprawde ladnie.[/quote] [B]jakie nerwy???[/B] [B]ja wąskiego przeciez tez bardzo lubie[/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Moscow-to jak sie pies ladnie prezentuje to juz jest super???dla mnie ciut malo!ok to jest SHOW jak wybory miss-wtedy wygrywa prezentacja, ale juz do hodowli bym wybrala nawet cos co w ogole nie chodzi, ale mi sie podoba , ma fajny wyglad rodowod itd
-
[quote name='AngelOfDeath']bo orsini jest nasza forumowa poliglotką i zna wiele jezykow ;)[/quote] ale z francuskiego egzaminy polałam buuuuuuuuu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Masterton']Słuchaj Ty,zdezelowana, panno,powiem krótko,mnie możesz obrażać,ale moja matka,to moja matka,uwierz mi,spotkamy się w realu,ty brakujące ogniawo w teorii Darwina,obaczym jaka mocna jesteś,bo twoje chamstwo i krzywe nogi,na forum tylko pokazać możesz,schizofrenio paranoidalna,a uwierz mi przyjdzie taki czas,przegiełaś.......[/quote] ahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahha wiesz co masterton..... brak mi slow, bo nie wiem czy Ty taka mundra czy sobie tylko ze wszystkich jaja robisz????? GDZIE JA CI MATKE OBRAZILAM hahahahhahahaha 1.to cytat z filmu-ja rozumiem, ze filmow TAKICH nie ogladasz, a sadzac po nicku to raczej inne;-)))))) 2.madjer kafjer to po angielsku ni mniej ni wiecej matko je.... tak????ja pomijam fakt ze to jest poprostu przeklenstwo jak skurczysyn (TO SKURCZYSYN TEZ OBRAZA MATKE???pierwszy raz sie spotykam z taka interpretacja tego slowa hahahahahahaaah) no wiec wyjasnij mi prosze jak kobieta moze ..... druga kobiete???chyba ze tymi magicznymi kulkami za 28zl?:))))))))))) 3.mam wrazenie ze cos przycpalas wczoraj-napisz prosze CO zebym tego g... nigdy nie wziela:))))))))))))))))))) 4.jeszcze raz hahahahahahahhahahahahahahahahahaha usmialam sie do lez:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ju tolking tu mi???mader fakjer? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :lol: :lol: :lol: :mad:
-
[quote name='Masterton']Czep,się ściany Orsini,w robieniu zadym NIGDY!!!!!!Ci nie dorównam......I tobie podobnym[/quote] scjany to sje sama czepiaj, szto ja nietoperek jakiś???batman qr...??? a nie dorownasz nie ma szans!!!!bez bron!!! a mnje podobnych to ja nie widzjeła:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: Jasne kak solnyszko?to paszła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:diabloti: a piszi szto chce, gdzje chce i nawet kjedy chce... ale tjepier paszła a nie tu gitarre mi zawraca:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Masterton a Ty szto???tu z Cjebja nie moderator , zeby nam tu burdel dzjełac:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
A ty Mascow szto???? slepyj???na łoczy Ci sje rzuciła????czy kak??? zadbanyj DA,stoit kak zamurowanyj-DA, prezentowanyj-toże da, ale eta wsio:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale u Cjebja racja jest. SP Elke Pepper mówiła: sukces to 1 trjecja psa, a 2/3 hendler. Widzjelimy tera w Lesznie:loveu: :loveu:
-
Ja ??niet, ale Ludmiła byli i widzjeli-Japonie przy dobrej pogodzie widac byli
-
[quote name='Donio']Cody przepiękny, nienaganny, znakomicie przez wystawcę przygotowany i wystawiony. Opłacało się godzinę czekać (bo takie mniej więcej było opóżnienie na tym ringu), żeby go zobaczyć. .[/quote] no ten jak cos powie to ja sama nie wiem: smiac sie, plakac, wlosy ze lba rwac czy ki czort???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a w ogole to mam propozycje: a paszedl Ty na epsy. Byl tam?Podoba sie mu tam?TO PASZEDL:mad: :mad: :mad: Cody taki przepiekny jak wąski szeroki:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: i tez warto czekac i caly dzien, zeby waskiego w ringu zobaczyc!!!Nr 1 all hendlers in Poland:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Masterton']Albo nie mam ambicji,Orsini,tak?[/quote] ot sie odezwala [B]paszla na e-psy!!![/B] jak nie rozumie tego co czyta:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: przeczyta jeszcze 5 razy szto łorsini napisali i pogadamy wtedy, a teraz paszła czytac:)))))
-
[quote name='MartaReksKiwi']Orsni tak tak.. ale nie wymawiaj jego imienia- nie jestes godna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] hahahahahhahahahahahahahhahahahahhhhahahahaha
-
a slyszalam slyszalam doktor Marcus czy jak mu tam:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
hahahahaha Marta rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Ty była w Nowosibirsku?????????????? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: