-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Laluna czepiasz sie slow i tyle. A jak ktos ma konie i nawet bawi sie w sport to juz musi byc slawny???a nie wyobrazasz sobie jazdy konnej dla wlasniej przyjemnosci???nawet i startowanie w zawodach jako PRZYJEMNOSC??? Laluna ja najlepszych psow NIE SPRZEDAJE i tyle, ty mozesz sobie je sprzedawac za gruba kase i zarabiac na tym, ja hoduje w innym celu dlatego mam w nosie , ze ktos mi nawet daje i 1000jewro za psa gdzie w Polsce sprzedaje je za 4 razy mniej. Wyobraz sobie ze [B]PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO[/B] kiedys to mam nadzieje zrozumiesz:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Kochaniutka mam wazniejsze rzeczy do roboty niz gadanie z toba, dlatego zamilklam;-))) a dyskutowac nie zamierzam z wami bo i po co???walic glowa w mur i to z zelbetonu???po co???i tak go nie rozbije, wiec szkoda czasu-proste;-)))))ot i cala filozofia:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
ale o co chodzi bo nie rozumiem??? ja w ogole was NIE rozumiem i czytanie was grozi serio trwalym urazem psychicznym:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='nikador']Czyli trafiłam,łapóweczka :razz:[/quote] nie skomentuje tego, jesli nie rozumiesz tego co napisalam, ze najlepsze egzemplarze NIE SA NA SPRZEDAZ, widze, ze nie rozumiesz tego, ze nie wszystko jest na sprzedaz i nie wszystko mozna kupic:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
nikusio czemu mnie to nie dziwi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ty w ogole malo widzialas w zyciu:evil_lol: :evil_lol: ot co
-
[quote name='nikador']albo[B] dostaniesz go w prezencie[/B]?.To zyczę,by Twoje starania się opłaciły.Miłego dzionka.[/quote] aaaa [B]TU [/B]cie boli!!!! widzisz, jak sie cos hoduje to te najlepsze egzemplarze nie sa na sprzedaz wyobraz sobie!tylko sie je wlasnie daje i Krzysiu sie starac nie musi mozesz mi wierzyc lub nie-bez znaczenia:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Nio tak w przypadku martwicy;-)))) a jak inaczej?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie martw sie-na razie zostaje, ale Ty moze wyjezdzasz do UK???nie???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']... a wiem, będzia miał uraz psychiczny do końca życia :evil_lol:[/quote] Krzysiu uraz psychiczny do konca zycia to bedziemy miec my jak jeszcze troche ich poczytamy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='nikador'][B]Orsini[/B],w zeszłym tygodniu cięłaś ogonek,sama się zgłosisz do prokuratora? Czy potrzebujesz naszej pomocy??[/quote] a zglaszaj!!! podac Ci moje dane? prosze bardzo nazywam sie Krystyna Jaworska, pesel tez chce???NIP?:diabloti: :diabloti: :diabloti: Ogonek mial martwice-ratowalam zycie maluszkowi, wiec zycze POWODZENIA;-))))po angielsku [B]GOOD LUCK!!![/B] [B]ahahahahhaah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
[quote name='lutomskak']sterylke-skomentowaliscie rownie fantastycznie rzeczywiscie-mam 8 samcow-we wszystkich kombinacjach,roznych rasach i w roznym wieku-mam w domu klatki i ich nie uzywam-bo i po co-[B]jak sie ktorys nie dogada-bo ma ogon za krotki ,lub uszy-to sie najwyzej -zagryza......:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/B] [B]a jak sie pozagryzaja-to bede miala miejsce na nastepne-kopiowane zwierzeta......:crazyeye:[/B] :diabloti: :diabloti: :diabloti: wiem rowniez-ze sterylizacja ze wzgledow wygody-ma miejsce i ze dla wielu wlasciclei -jest jedynym wyjsciem.....wiem,ze po takim zabiegu zwierzeta tyja,czesto nietrzymaja moczu-ale wiem tez-ze je wszystkie laluna i niceravik-obronia!:evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahaha rewelka!!! poprawilas mi humor z rana;-))))))))
-
[quote name='LALUNA']TuathaDea obalić mogą jedynie badania naukowe. Wiec podaj takie które by obaliły badania z Uniwerystetu Quennsland. ;)[/quote] hahahaha nio badania hahahahaha a ja w zeszlym tygodniu cielam jeden łogonek i wyobraz sobie ze szczenie pisnelo i zamilko od razu po pisku ktory trwal 2 sekundy???maxymalnie, glosniej krzyczy jak chce jesc albo go matka nadepnie Ot super badania na Uniwersytecie w Queensland;-))))))))))) rewelka;-)))
-
[quote name='MartaReksKiwi']biedne :( aż gryzą z bólu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahhahahahaha nio
-
[quote name='TuathaDea']Idąc dalej dogą rozumowania LALUNY jeszcze może się okazać, że szczenięta widzą i słyszą, tylko tego nie okazują ze względu na instynkt przetrwania :p[/quote] ahahahahahhahahahahaha rewelka;-))) o tym nie pomyslalam;-))))))))))))))) nio to jest argument przeciwko kopiowaniu hahahahha
-
[quote name='onek']Ja tylko dodam, że strylki są dopuszone przez polskie ustawodawstwo , a kopiowanie uszu i ogonów - nie jest. Darczyn : czytaj ustawy. Nie znajomość prawa - zgodnie ze starożytną maksymą - bowiem szkodzi:lol:[/quote] to moze TY czytaj ustawy, bo z tego co ja wiem, a siedze w tych ustawach na codzien;-))))to mozna ciac i uszy i ogony i wszystko co jest konieczne, bo co-zostawisz ogon z martwica???czy obetniesz?albo ucho odgryzione w polowie przez innego psa???zostawisz czy obetniesz?;-)))) hahahhaha pracujace miniatury-ale sie usmialam
-
ale ic juz gotowac te pierogi i nie zawracaj gitarry!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
tiaaaa a ty masz za dlugi lancuch:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='cockermanka'][B]orsini [/B]- chyba się zapominasz....[/quote] a co jestes mezczyzna???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jak nie to do roboty!!! widze, ze lancuch masz za dlugi-kobieta powinna miec taki , zeby w kuchni siedziala, a nie po pokojach. :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
arogancje? stwierdzam FAKT;-)))) i z nawiedzonymi nie dyskutuje sie i tyle, a WY marsz do garow!!!pierogi gotowac a nie tu gitarre zawracac!!! albo do szmaty-w kazdym razie wezcie sie do roboty:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
hahahaha nie bede dyskutowac z zadna nawiedzona baba!!! poszly gotowac lepiej pierogi!!! do garow tam wasze miejsce!!! i nie zawracac gitary
-
WOW!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: anielica???hahahahhaha ja z toba dyskutowac nie zamierzam-mam kopiowane psy i bede miala kopiowane psy, najwyzej zmienie panstwo zamieszkania na USA i mam w nosie twoja opinie w tym temacie-jestes dla mnie nawiedzona istota i tyle ot co!!!:mad: :mad:
-
Draczyn olej te panny!!!wielcy milosnicy zwierzat a jak zapytasz o sterylki to beda ZA, a jakiez to ratowanie zycia???kaprys wlasciciela, zeby nie trzeba bylo pilnowac suczki w cieczce i tyle!w wiekszosci przypadkow!!! Niech sobie mysla co chca-i patrz jakie one dobre???normalnie lzy wzruszenia mi oczy zalaly!taki typowy przyklad katolika sluchajacego radia maryja i łojca rydzyka
-
Jesssssu dziewczyny;-)))) to jak z aborcja: jedni drugich nie przekonaja, wiec po co dyskutowac??? Ja tylko do przeciwnikow kopiowania uszu mam jedno pytanie i stawiam krate piwa jak ktos mi da odpowiedz: POKAZCIE MI JEDNO ZWIERZE DZIKIE, NIE WYTWOR CZLOWIEKA, KTORE MA KŁAPCIATE UCHO A NIE STOJACE??? JEDNO??????????????????? jak myslicie dlaczego natura postawila na stojace ucho, skoro nie ma to zadnego wplywu na wentylacje i choroby uszu???
-
Krakow fajny...
-
Doginko a gdzie sie wybierasz w czerwcu??Krakow?czy wczesniej juz cos?
-
[quote name='inezka']. p.s. Jak miło kiedy nikt się nie czepia anonimów.[/quote] czyzby nasz bonka?:-))))