Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. spokojnie :roll: to czarny scenariusz. U mnie Borysek miał lamblie... i tylko on mimo, że z Belką są nierozłączni. A Belka higieniczna nie jest - lubi odganiac Borycha od jego miski :cool1: I mają wspólną miske z wodą. Dla pewności robiłam badanie po leczeniu i po około 1,5 miesiąca później. Wszystko ok.
  2. [quote name='Kasie']A wiecie, że w kojcu znowu kury zamieszkały?[/quote] to stwierdzenie sugeruje, że kojec należy zapsić :evil_lol:
  3. zmartwią się jak im powiem, że nie pojadą do sanatorium na jodowanie :cool1: :lol: :lol: :lol:
  4. a to ci knowania za moimi plecami :mad: kreciki zauważy - bo swoich nie ma :p nie mają szans przy moich walcach ogródkowych cieżkołapnych :evil_lol: za to mogę odwdzięczyć sie galicyjskimi nornicami, irmo reflektujesz? fajne są :lol:
  5. Kasia powiedz Dunajowi, że ja będę się denerwować za was oboje - to on juz nie musi ;)
  6. Hosia ma mieć srakę po żurku :roll: no co ty, Dorothy ja ufam, że dobrze gotujesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no pewnie, że mój lokatorek jest cuuuuuudny :loveu: aniołeczek :p
  7. [quote name='Frotka']Proponuję "wrobić" w to Hankę Rupczewską:p Sukces gwarnatowany.[/quote] Czy ktoś już zawiadomił Hanię, że została wrobiona???
  8. aż wam zazdraszczam dziewczyny :roll: moje burki takie samodzielne :cool1: owszem, na pieszczotki przyjdą... ale cienia ni ma :lookarou: za to mój lokator - ma ku temu świetne zadatki, jak znajdzie dom to jakaś biedna dusza będzie się skarżyć, że ją ktoś śledzi, obserwuje a nawet podsłu****e :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Ss'] Sunia collie w Krakowie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26279&highlight=collie"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26279&highlight=collie[/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/99/18cn.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]Prostuję!!! Ryżyk vel Rydzyk to PIES[/B] :cool3: Młody słodziak na dodatek :loveu:
  10. [quote name='mar.gajko'] Jej wycie to pomoeszcanie: maaaaaaamaaaaaaaa ammmmm, (p)ajuuuuuuuuuuu, gruuuuuugruuułałała. Przepięknie!!! Ciekawe czy to wszystkim się tak podoba, czy ta ja głupia jestem????[/quote] myślę, że niedługo wysłuchamy opinii sąsiadów na ten temat :evil_lol: na pewno będą obiektywne :cool3:
  11. [B]A ja mam prośbę do literacko uzdolnionych[/B] :p Czy ktoś mógłby napisać dość krótki ale taki chwytający za serce tekścik o Dunajku, bardzo proszę :help1: To musi być taki wyciskacz łez w pigułce (długie teksty w ogłoszeniach się nie sprawdzają, w większość ma ograniczenia do 500 znaków). Jakby ktoś coś takiego specjalnego przygotował - to trzeba będzie przeprowadzić kampanię reklamową.
  12. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no dobra - jesteś twarda :cool3: wyrzuciłaś z łóżka i dałaś klapsa :evil_lol: A niedoinformowanych informuję ;) , że Aszotek to lubi jak się go klepie po tej tłuściutkiej (ciiiiiii) dupinie :evil_lol:
  13. [quote name='basia'] Ktoś pisał, że pies na mieszanym (karma + gotowane) przytył i w ogóle lepiej wygląda. Prawdopodobnie nikt nie wyliczał mu ilości karmy skoro jadł tez gotowane i w sumie dostałam więcej kalorii niż będąc żywionym tylko gotowanym.[/quote] Ja basiu to napisałam ;) Zawsze narzekałam, że Belka jest chuda jak szczapa. A teraz po takim żarciu (mieszanym) wygląda dobrze. Jest taka jak powinna być. Byle dalej nie tyła :roll: Inna sprawa, że miała mało ruchu przez ostatnie tygodnie. Borys miał uszkodzone więzadła w kolanie i musiałam ograniczyć spacery. Niestety jak jedno nie spaceruje bo nie może to i drugie musi tak samo :roll: Tak, że na jej przytycie złożyły sie chyba obie sprawy - karmienie i ograniczenie ruchu.
  14. [quote name='mar.gajko'] Chyba, że ... Paju zeżarł przejechane żaby, chwila nieuwagi i żaba w pysku i połknięta. Obrzydliwe. Może to po tym????[/quote] a tam zaraz obrzydliwe :roll: rzecz gustu i... kubków smakowych :evil_lol: ale na pewno pożywne :evil_lol: jak nie zwyczajny jadać świeżutkie mięsko to możliwe, że sraka od nadmiaru pożywności :cool1:
  15. "naj" nr 22/2006 jest duży artykuł o wieluńskim schronisku. I zdjęcie Ewy. I psiaków do adopcji :p
  16. [quote name='masienka']A to ona nie ma pod opieka ogromnych, sloniowatych, kudlatych zwierzow na wyginieciu??:eek2: [/quote] ależ oczywiście!!! to nieporozumienie :fadein: na pewno nie miałaś na myśli ślicznie jodłujących psowatych :cool3: (bo wiesz, aż mi się żal ciebie zrobiło :evil_lol:)
  17. [quote name='masienka']Do gory paskudne, uparte mamuty:evil_lol:[/quote] oj masienka... ty się doigrasz :mad: ja za delikatną uszczypliwość w stosunku do khmmmm... w kwadracik czesanej Sabuni :wink: oberwałam bęcki od mar.gajko :eviltong: a nazwanie malutów paskudnymi... ołłł, nie chciałabym byc w twojej skórze :shake: :cool3::cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Patia'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/866/img56956hk.jpg[/IMG][/URL][/quote] Patia... to jest cudne :loveu: a łapki :hmmmm: takie troszkę... jamnicze :roll: ale jamniki też sa ok :evil_lol: czy te łapy bolą??? czy tylko tak wyglądają?
  19. [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/5-28-19.jpg[/IMG][/quote] Leon - pies na baby :cool3:
  20. Haniu, jakie ty masz higieniczne psy :crazyeye: :lol:
  21. [LEFT]Kinga, ech żebys ty bliżej z tym Koszalinem się przeprowadziła :roll: a tak... :cool1: Ale wiesz, że myślę o was? codzienne!!! [/LEFT]
  22. Nie wiem Haniu, czy to Cię pocieszy... ale do paki nie pójdziesz sama ;) Załączam dowód rzeczowy. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2940/11gu1.jpg[/IMG][/URL] I podkreślam, że ja nie mam z tym nic wspólnego!!!! Wbrew oczywistym faktom tej wersji będę się trzymać!!!
  23. [quote name='malawaszka'] ehh to i ja już nie będę się dożywiał :lol: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2413/27maj0648gb.jpg[/IMG] [/quote] ale z Boluta paker :crazyeye: jaka klata... i karczycho :p :loveu: Będziemy trzymać :kciuki: to dzielny chłop, wszystko przetrzyma :loveu:
  24. [quote name='malawaszka']zdobny czy zapobiegający osuwiskom??? :cool1: a może jedno i drugie :loveu:[/quote] bardziej zapobiegający niż ozdobny ;) [quote name='HankaRupczewska']:lol: :lol: :lol: [/quote] no przecie pisałam, że moje psy mają 2 stany skupienia. Leżący i pędzący :evil_lol: Stanów pośrednich - brak.
  25. [quote name='malawaszka']hahaha jakie flesze :lol: Camara uwielbiam Twoje murki w ogródu :oops: :cool1:[/quote] tiaaaa... w zasadzie ja też je lubię, ale nie wiem czy dalej będę je lubić :roll: jesteśmy, niejako z musu w trakcie remontu ogrodu ;) mój TZ buduje mur chiński :evil_lol: z niecierpliwościa oczekuję na efekt końcowy....:watpliwy: który tak jakoś niespiesznie... się nie przybliża :mad:
×
×
  • Create New...