Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='dorinia']a oni z tego schroniska nie jeżdżą na zwiady w jakich warunkach jest pies? wydaje mi się że źli ludzie to raczej nie biorą psa ze schroniska,tak się pocieszam.[/quote] Nowotarski TOZ - to dwie panie z prywatnym, zdezelowanym samochodem. One nawet nie wyrabiają ze zgłoszonymi interwencjami, gdzie sytuacje są tragiczne, wątpię żeby miały czas na kontrole prewencyjne. A schronisko... tam bieda uszami wychodzi, ale pani z którą rozmawiałam zrobiła na mnie korzystne wrażenie. ech... Tutami, tym razem chciałabym żebyś się myliła :cool1: Czyli bez domu zostaje stary pies ze schroniska N.T i ten młodzik, który miał być na tymczasówce u Tutami. To jeszcze szczylek - sika jak panienka ;)
  2. a ja WIEM.. :p tylko, że miałam milczeć jak grób, dopóki opiekunka Hienka sama nie oznajmi nowiny... co tu robić :niewiem: jak takie zaniepokojenie :shake: to ja tak troszkę chlapnę (mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone :roll: ) Hienek zamienił dom tymczasowy, na dom stały - oczywiście bez zmiany adresu :multi: więcej też wiem, ale juz nie powiem, niech radość z opowieści czerpie ta, która ten dom mu zapewniła :p (no może jeszcze to, ze Hienowaty lepiej trafić nie mógł!!!!):ices_bla:
  3. :evil_lol: a czujnością wykazał się Borysek :eviltong: Saba PIKI owszem duża z niej panna, ale z panami podhalanami wielkością nie wygra :cool3: no... za wyjątkiem Boryśka, bo on taki "niedorodny" :roll: a... porównanie Belci z goldenkiem... może by uszło... na zdjęciach :lol: W parku na spacerach spotykamy sie z goldenkami i nawet samczyki jakieś takie mikrusowate przy mojej pannicy :evil_lol:
  4. ufff... znaczy, ze jak zobaczę białego jamniora to nie muszę do psychiatry????? ufff... co za ulga :evil_lol: Tutami z Twojego opisu widzę, ze clumby są psami dowodnymi - dowodzą, że są absolutnie cudowne :loveu: czy one mają taka jedwabistą sierść??? troszkę mi tęskno za jedwabiem przy głaskaniu :roll: Danka jakiego psa popsułaś, co??? I troszkę smutku: Podhalanki z Nowego Targu już nie ma w schronisku. Ale nie wiem, czy się cieszyć... poszła do domu do podnowotarskiej wsi. Pani ze schroniska ma nadzieję, że nie będzie najgorzej... To wg jej opisu bardzo młoda i piękna sunia. W schronisku jest podhalan - starszy pan, bardzo zabiedzony. Nie ma dużych szans na adopcję w tamtym rejonie.. nie mam pomysłu co z nim zrobić :shake:
  5. [quote name='Tutami']Camara A gdzie ty widziałaś białego jamnika:crazyeye: ?[/quote] białego jamnika :confused: jak takiego zobaczę, to pójde się leczyć :evil_lol: [quote name='Tutami'] i nich sobie gadają a ona i tak jest cudna i już:eviltong: [/quote] co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości :loveu: Tutami - mam nadzieję, ze nie uraził Cię żartobliwy ton mojej wypowiedzi ??? Mimo, ze z natury wredna maupa jestem - to nie aż taka, żeby obrażać śliczną Lindę. Może właściwej emotki brakło, żeby wyraźnie było "słychać" pieszczotliwe żarty??? bez złośliwości :hmmmm:
  6. zdjęcia??? nie widzisz, że już śpimy :mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/4079/a1cr.jpg[/IMG][/URL] no ewentualnie przy jedzeniu można... bo serek na pyszczku wygląda apetycznie :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4264/c4iy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7305/d7no.jpg[/IMG][/URL] Borys jeszcze trochę kuleje - nadal nie możemy chodzić na intensywne spacery. Z tego powodu Belka robi się jakby Beką... :roll:
  7. [quote name='Kajasz'].... Jak patrzę na te zdjęcia, to o malo sama się nie nabieram... ale jedno zdjęcie z Gareta aniola nie czyni[/quote] jedno nie... ale zdjęć bodajże było 6 i Garet na wszystkich wygląda jak aniołek :saint1: nie pozostaje mi nic innego jak... uwierzyć mar.gajko :cool3:
  8. [quote name='dorinia']A ten dumny dowódca bandy białych to na pewno Belcia,co?[/quote] oczywiście - zgadza się prawie wszystko - bo i Belcia i zbój i dowódca ;) tylko to białe rzadko białe bywa :mad: Lenka - jakia cudnie umorusana, ale ładnemu we wszystkim ładnie, nawet w błocie :lol: [quote]I dla tych co chcieli Clumba proszę.:lol: [IMG]http://img422.imageshack.us/img422/5538/opole200610mi.jpg[/IMG][/quote] Tylko proszę mnie nie bić ;) co ja się nie nazastanawiałam CO TO JEST???? :roll: podhalan na krótkich nóżkach??? przerośnięty jamnior długowłosy???? i coś jakby z goldena??? :oops: :oops: :oops: a to Clumb... ależ będę oświecona :p śliczne toto jest :loveu:
  9. [quote name='PIKA']o rany, to na psy? :evil_lol: przeciez przez to bez problemu mozna przeleźć :evil_lol:[/quote] PIKA - by Ty to tak od razu siłowo :roll: To płot taktyczny - działa na przeciwnika ja OFF na komary :evil_lol:
  10. jakby co, to właśnie odebrałam Grześkową maszynke do strzyżenia z naprawy :cool3:
  11. [quote name='mar.gajko']Ach Joanno, aż mi żal... że nie mam tylu przyjemności z kontaktów z Garecikiem (Hi,hi,hi).[/quote] mar.gajko :hmmmm: nieee... no tak, oczywiście wierzę bez zastrzeżeń :siara:
  12. dorinia... to jest profesjonalny, porządnie wykonany płot :p a nie partactwo jak u mnie :lol:
  13. tyle wspaniałych wieści, że nie jestem w stanie tego opanować :oops: gratulacje musicie przyjąć hurtem :cool3: urodzinowe :loveu:, narodzinowe (cudnie klusie :loveu:) oraz wystawowe!!!!!! Brawo dziewczyny i jeszcze większe brawa dla piechów!!! Zdjęcie na konkurs: to wiosna... tyle, że ubiegłoroczna:roll: tego roku susza i są tylko zakurzone :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8192/10005188nd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/7259/10005191jx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/388/brudas46zl.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Elso']Kasie ty naprawdę z rodzicami czynicie cuda. A jak Dunajek reaguje na Aszocika Łysego II ( pierwszy to Serwo od Irmy)[/quote] Protestuję!!! chronologicznie rzecz ujmując, to pierwszym Łyskiem jest Aszot :evil_lol:
  15. [quote name='swan']a zobaczycie jak TZ się zdziwi jak wróci kiedyś do domu, a tutaj jeden więcej czarny pies....:crazyeye:[/quote] :shake: nie doliczy się... wszystko sie zleje w jedną wielką czarną plame :evil_lol:
  16. Zuza - cieszę się, że Cię tu widzę :multi: (GochaW.) swan... ty jak zwykle mnie zaskakujesz (pozytywnie, ma się rozumieć) :loveu:
  17. [quote name='akrim']a ja widzę śliczne zapory przed gwiazdami,...[/quote] zapory muszą być, bo wredniaki wprawdzie wiedziały, że tam nie wolno... ale tylko łypały oczkiem czy ktoś widzi... i smyk... oczywiście tam, gdzie nie wolno :mad: te zapory... to raczej takie bardziej umowne, na pewno nie wytrzymałyby próby siłowej :cool3: ale jak na razie - bardzo skuteczne :lol: akrim - wniosku patentowego nie złożyłam - można korzystać z pomysłu :evil_lol: dorina - gwiazda owszem przytyta, ale nie ponad miarę, żeberka można namacać ;) no cóż... ze szczeniora zrobiła się dorosła baba :roll:
  18. Ewa - szczerze... to dorosły pies, który zaatakował szczeniaka jak dla mnie nie jest psychicznie normalny. Nie wiem, dlaczego to zrobiła... ale słabo widzę dobre kontakty po takim początku. Można spróbować - ale pod warunkiem, że tamta będzie w kagańcu i bardzo uważać!!! bo to może twojej małej bardzo zaszkodzic i to nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Jeżeli byłby to mój szczeniak - umocniłabym płot, tak żeby nie miały kontaktu. Ale to oczywiście twoja decyzja.
  19. [quote name='da-NUTKA'] Belka śliczna jak królewna. Ale dlaczego nie daje sie czesać? A próbowałaś ze smakołykami? [/quote] Przyznaję bez bicia, ze to mój bezstresowy hów :oops: Tyle tylko, że absolutnie nic złego się nie dzieje podczas czesania :lol: Tyle, że Belka-pędziwiatr się nuuuuudzi... a tu kwiatek, tam motylek i ktoś drogą przechodzi :eviltong: Jak to na mnie nie zadziała to... przybiera przedziwne pozy uniemożliwiające czesanie (jaka ona giętka :-o) albo jak się schylę to mam dokładnie obślinione okulary... wymamlany troczek u koszuli i sznurowadła w butach rozwiązane :roll: Belka zna 1001 sposobów na ucieczkę od zgrzebła :evil_lol: A robi to z takim wdziękiem... rozpuściłam bachora i tyle :cool3: Ewa51 - życze malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia!!! I przydało by się jej psie przedszkole. Ale póki co musisz przyswoić pewną zasadę - z podhalanem tylko konsekwencją, nigdy siłą!!!!
  20. :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: więcej z siebie nie wyksztuszę :evil_lol: za śmiechu, oczywiście!
  21. [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkgreen]A u nas dzisiaj było tak :[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/62/yvh0hy31lv94nhga.jpg[/IMG][/URL][/quote] GDZIE TE KASZTANY :watpliwy: one kwitną :icon_roc: to dlaczego u mnie nie kwitną ??? węszę aferkę :mad: to jest zeszłoroczny maj, ot co !!! :diabloti:
  22. Tutami, z dzisiejszej rozmowy z Frotką wygląda, że rysuje się poważna szansa dla tego owczarka na stały dom. Pani zadzwoniła po programie Kundel Bury w sprawie Dunaja, a że Dunaj dom ma zaklepany - to być może trafi tam Bezimienny. Ale to się okaże po sprawdzeniu warunków na miejscu. Na tą chwilę nie wiem, co Frotka zadecydowała. Niestety w tej rozmowie powiedziała mi także o suczce w schronisku w Nowym Targu :shake: Spróbuję jutro tam zadzwonić i czegoś się dowiedzieć. Dziękuję za pochwalenie mojej kostrzewy :lol:
  23. Dziś dla odmiany wpadłam pochwalić się Belką :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img478.imageshack.us/img478/2071/79yz.jpg[/IMG][/URL] ech... jakby się jeszcze dała uczesać... to chyba byłaby ładna, co??? (zróbcie mi przyjemność i choć troszke pochwalcie :roll:) :evil_lol:
  24. nie mogę sie powstrzymać ;) pierwszy raz udało mi się zrobic Borychowi zdjęcie na jego nocnym posłanku (obok mojego łóżka :roll:) a to pewnie dlatego, że ostatnio z Borysiem jest prawie całkiem dobrze :multi: pyś mu się śmieje :loveu: i zapomina, że "czegośtam" się kiedys bał :multi::multi::multi: a to już gwiazda :obrazic: Belka
  25. Mandarynka :nono: choć tak właściwie to nie wiem, co Kasia to tej butelki nalała :hmmmm: :cool3: ale lepiej już ta bieda wygląda, prawda?
×
×
  • Create New...