Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. Joano... dziś jakoś tak... smutniej zrobiło mi się po ulubionej lekturze... tak mi przykro z powodu Bakuni :-(
  2. biserko, czy to oznacza, że mogę już dać spokój Frotce i przestać ją bombardować sms??? (na które nie odpowiada... Frotka, ale Cie jeszcze znajdę :mad: ... :cool3: ) jesteście umówione na przeprowadzkę??
  3. swan, ja mam nadzieję, że to szczekanie przejdzie... w każdym razie psiakom trzymanym u mnie na tymczasówce przechodziło po 2 - 3 dniach. i gratuluję - Agunia jest śliczna :loveu:
  4. wszystko w porządku, brak wiadomości oznacza tylko nieobecność Kasie w necie :p a z Aszotkiem jest ok. nadal z Dunajem wzajemnie wylizują sobie uszy :evil_lol:
  5. jest piękny :loveu::loveu::loveu: Aniu, a tak właściwie to co z tymi łapami? dysplazja, czy reumatyzm? co jeszcze coś innego? Podmieniam zdjęcia w ogłoszeniach, na tych wygląda cudnie!!!
  6. [quote name='shirrrapeira']Joannasz piszesz cudownie, uwielbiam Twoje opisy Garetta, sa cudowne. Po prostu powinna pani zostac pisarka[/quote] ja myślę, że Joanna jest pisarką... tylko się tajniaczy :cool3:
  7. [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/86/e6df42048e8b95ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/86/28900722d7d84d09.jpg[/IMG][/URL] [/quote] czy to COŚ, co sterczy na końcu tej doopeczki to ster???
  8. da-Nutko... no popatrz, ja chyba prorok jestem :crazyeye: napisałam Ci, że zamiast podhalana wyciągnęli z *OL* labka i że ten pies to farciarz :cool3: i chyba się sprawdza :lol: ja sie dołączam do podziękowań za każdą wpłaconą złotówkę... i proszę nie przestawajcie :evil_lol:
  9. Lord na allegro: http://www.allegro.pl/item110673698_lord_owczarek_podhalanski.html jakby coś było nie tak, to alarmować!!! zmienię
  10. lena... przy rozliczeniu na 10 stronie chyba trzeba zmienić podhalana na labka... tamta bida :placz:
  11. co tu dużo gadać, jest super :multi::multi::multi: szkoda, że tak daleko... i mam małe szanse na odwiedzenie Fuksa :cool1:
  12. Borys bał się kołnierza :shake: chodził w gatkach... z dziurką :evil_lol: no i nie eunuchuów :mad: tylko męskich inaczej :evil_lol: :cool3:
  13. [quote name='Rafka'] Tylko jak teraz widze jaki jest biedny po narkozie to chce mi sie plakac :placz: :placz: :placz: [/quote] Rafka, to bieda na drugi dzień będzie brykać aż miło :p Tylko pilnuj, żeby sobie szwów nie wylizywał, bo chłopaki lubią to robić :diabloti: Za tydzień nie będzie nawet wspomnienia o jajkach :evil_lol:
  14. [quote name='Maga100'][B]a tego to się nie dowiesz, bo wtedy zdjecie jest prześwietlone porażającym blaskiem :evil_lol: [/B][/quote] właśnie, właśnie o to chodzi :p Maga, jaki cudny wykręt mi podrzuciłaś :evil_lol:
  15. [quote name='HankaRupczewska'][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/656/66je.jpg[/IMG] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [B][FONT=Comic Sans MS]Gosia ! Zrób coś z tym ! To jest demoralizujące ! Dobrze, że moje psy nie oglądają dzisiaj Dogomanii ...[/FONT][/B] :lol: :lol: :lol:[/quote] hmmmm.... no tiaaaa :roll: dyplomatycznie przemilczmy tą sprawę :evil_lol: po oglądnięciu tych fotek ostatecznie stwierdzam, że nie ma miejsca na 3 psa!!! filarki są tylko dwa! Trzeci nie miałby czego pilnować :roll:
  16. NARESZCIE :loveu: cudownie rozpoczęty dzień :loveu: Przytuptałam do pracy, bo terminy mnie gonią (póki co, dzielnie im umykam :evil_lol: ) i jakoś mi nie żal, że zamiast odpoczywac...khmmm... pracuję ;) no, ale skoro na dzień dobry nowy odcinek Gareta, to jak tu narzekać???
  17. nie udało się wczoraj z allegro - coś mi zastrajkowało :angryy: ale pamiętam i na pewno będzie!!!
  18. jak się tak dobrze opiekują Fuksem to jestem im w stanie wybaczyć tą Nędzę :roll: ale tylko jednorazowo!!! więcej NIE :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jestem strasznie dumna z Fuksa - dzielny chłopak :loveu: :loveu: :loveu: wykorzysta swoją szansę na maxa!!!
  19. [quote name='da-NUTKA']HI, hi.. białe plamy na zielonym tle - widać, że kąpane :lol: A pracusie też niezgorsze - one tak zawsze pilnują swojej posiadłości ;) ? zaliżą :eviltong: na śmierć :evil_lol: Danka[/quote] kąpane i nawet troszkę wyczesane... ale tak umiarkowanie wyczesane :evil_lol: a pilnowanie... to był akurat Krzyś czyli mój TZ :lol: obcy... raczej miałby trudności w bezproblemowym wejściu :roll: ale gość wprowadzany przez nas jest wylizany przez Belkę i sterroryzowany przez Borysa w celu rzucania bez opamiętania piszczącej piłeczki, ale to chyba wszyscy wiedzą :evil_lol:
  20. Belka obejmuje wartę: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1535/117vu.jpg[/IMG][/URL] rozsiada się wygodnie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img437.imageshack.us/img437/3610/122np.jpg[/IMG][/URL] czujnie rozgląda, wszak jest sukiem stróżującym :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/4413/142qn.jpg[/IMG][/URL] i przejmuje kontrolę nad wsią z punktu obserwacyjnego: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/474/151nt1.jpg[/IMG][/URL] Borysek doszedł do wniosku, że pilnowac można... nie ruszając dupiny :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4425/134wg.jpg[/IMG][/URL] KONIEC, dziękujemy bardzo :B-fly:
  21. i właściwie do wieczorka było bez drastycznych zmian :roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/8969/60mf.jpg[/IMG][/URL] bo wieczorkiem trzeba popracować: Jeden pracuś: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img358.imageshack.us/img358/4069/87jt.jpg[/IMG][/URL] Drugi pracuś: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/636/97wp1.jpg[/IMG][/URL] i pracusie dwa :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2881/104cc.jpg[/IMG][/URL] cdn...
  22. no... akurat dziś cos pocykałam :evil_lol: [B]Leniwce:[/B] Leniwiec Bela: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1441/55bb.jpg[/IMG][/URL] Leniwiec Borys: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/985/69dx.jpg[/IMG][/URL] Widok ogólny z leniwcami w tle: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8936/78os1.jpg[/IMG][/URL] Czasem ktoś leniwce próbuje obudzić... co wywołuje słuszne oburzenie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/6155/11ty.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8493/21ru.jpg[/IMG][/URL] ale trzeba docenić wysiłek, jaki Borys włożył w podniesienie łepka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1807/36xz1.jpg[/IMG][/URL] bo cała reszta Boryska pozostała bez zmian: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7467/41sk.jpg[/IMG][/URL] cdn..
  23. [quote name='basia']Nie mam pojęcia. Luna lubi być w domu ale krótko. Dla niej zbyt intrygujące są odgłosy podwórka czy ogrodu. J.... ;)[/quote] u mnie jest dokładnie tak samo :lol: W zasadzie to nawet niezbyt chętnie wracają do domu na noc :roll: A to Belcia dziś, w pozycji strategicznej, w miejscu widokowym z panoramą wsi :lol: wykąpciana... i jeszcze troszkę mokra :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2787/165zd.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Rafka'] Harnas aportuje wspaniale - ale to chyba feonomen bo nigdy nie widzialam podhalana z taka pasja do lupu! Kocha aport bardziej niz ONka Rafka.[/quote] Nie widziałaś bo nie znasz Borysa i jego piszczącej piłeczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z tym, że ten aport to wygląda tak: rzuca się piłeczkę, Borys przechwytuje ją w locie i robi kilka kółek piszcząc niemiłosiernie, jak się wypiszczy to przychodzi i oddaje piłeczkę... i aż go roznosi, żeby zaraz natychmiast rzucić ją ponownie. Ta zabawa nigdy mu sie nie nudzi i raczej zamęczy rzucacza :cool3: niż zabawę :lol: Belka aportuje przykładnie, dokładnie ale krótko :evil_lol: Po trzecim razie patrzy na mnie jak na głupią: [I]to ja ci przynoszę a ty ciągle wyrzucasz??? :diabloti:Koniec, teraz to przynieś sobie sama[/I] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [SIZE=3][B]Ludzie z Labladory.info obiecują pomoc[/B][/SIZE] :loveu: [URL="http://labradory.info/viewtopic.php?t=3633"]http://labradory.info/viewtopic.php?t=3633[/URL] [B][COLOR=Red]DZIĘKUJEMY !!!! [/COLOR][/B] cuciola :buzi:
×
×
  • Create New...