-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Ech...Jak ja kocham konie... Jak wygram w lotka to kupię sobie kilka takich staruszków co to chcąje na spęd oddac..... Fotki cudne ale o tym od dawna wiesz.... Ja też nie miałam czasu :oops:
-
Dobry Wieczór Blondasku :) Locuś jak zwykle ma urocze minki :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B]Dobry wieczór:multi:[/B][/quote] Dobry Wieczór kobieto ;) I Dobranoc bo mi nogi odpadły po tym spacerzebez konca i chodzę na posladkach ;) [quote name='LAZY']Pysiu bardzo mi przykro z powodu wujka...[/quote] Dzięki...Już spokojniej jest. [quote name='r_2005']:cool3: Na pewno?[/quote] Naszego kota trzeba poznać ;) Wtedy wiadomo ze poprzez psie wychowanie nie jest w pełni normalny :lol: Ma zachwiania osobowosci i jest rozdarty myslami :lol: Sam nie wie czy chce być psem czy kotem :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='PiotrekJ']Już po spacerze? :roll: Fooooooty chcemy :p ...[/quote] Hmmmmm...Nie zabrałam aparatu :oops: [quote name='malawaszka']Pysia gdzie byliście na psacerku??? ja też byłam jakoś koło tej godziny :placz:[/quote] Poszłysmy sobie piechotką do centrum aby ludzie nas popodziwiali :lol: [quote name='r_2005']A bo to taki złodziej pyta się o pozwoleństwo?:cool3:[/quote] Ja tam wiem że Tommy ukraść by się nie dał :mad: -
Dobry Wieczór :p Aparat fajny :) Ja marzę o Canonie EOEsie....Może kiedyś.... To tyle bo wpadłam na chwile ;) Dobranoc :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Witajcie wszyscy - witaj Blondasku ;) Link jest do uzytku dla wszystkich więc można go wklejać gdzie się chce :) Kota kraść nie wolno bo mnie przez okno wywala ;) [B]PIKA [/B]- walentynka piekna :loveu: Mam poprzestawiane ikonki z emotkami!! Kliknęłam tam gdzie były serduszka i wyszedł diabełek ...Dobrze że zauważyłam ;) Pogoda marzenie :) Idziemy na długi spacer :p -
Ozulcu :) Masz walentynkę ode mnie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie78.jpg[/IMG] Zmoreczka ;)
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005']Oj wróciłby. W podskokach:lol:[/quote] Wierzę na słowo ;) Jest moja walentynka [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie77.jpg[/IMG] Pomemlamy serducho [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie78.jpg[/IMG] Żeby nie zginęło [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie72.jpg[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005']No to tego Ci nie zrobię, żeby razem z panem go ukraść:lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: On nie wiem czy by wrócił :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dostałam takiego linka :) Milutki :) [URL="http://www.philprice.net/flash/valentines/"]http://www.philprice.net/flash/valentines/[/URL] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie62.jpg[/IMG] Normalnie cudo:loveu: Pysia, gdzie mieszkasz? Chyba Ci go ukradnę:oops:[/quote] Wróciłby bardzo szybko bo to kot który okropaśnie wrzeszczy jak jego pana nie ma w poblizu....On jest nie do konca normalnym kotem mającym w doopie ludzi.... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Przetrwałam ten dzień jakoschociaż uwielbiałam wujka....Nawet nie wiecia jak mi pomogliście swoimi postami :buzi: :iloveyou: Bardzo miło jest pomyslec ze gdzieś w Polsce są zyczliwi mi ludzie :loveu: Nasz kochany kotek [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie61.jpg[/IMG] A jaki fotogeniczny [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie62.jpg[/IMG] Pycholek do całowania [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie67.jpg[/IMG] Lezący w kuchni [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie69.jpg[/IMG] Zmoreczka z walentynką [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie70.jpg[/IMG] Gdzie kaczuszka? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie75.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Coś z Bolusiem???[/quote] To nie o Bolusia chodzi. Wasiu - nie martw sie ;) Rozwiode sie z TZ i ozenie się z Tobą :evil_lol: Ale będzie nam dobrze razem[B][SIZE=1][COLOR=white] Tylko nie wiem kto będzie na nas pracował ;) [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1][COLOR=#ffffff]A tak w ogóle to kochamy Cię wszyscy :buzi: :calus: :iloveyou: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A teraz Piotrek spełnia nasze życzenia ze swoja miłością;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie32.jpg[/IMG] Na drugim planie teściowa ;) Bliscy odchodzą a życie toczy się dalej....Miałam kilka dni aby się z tym pogodzic:-( Byle przetrwać dzisiejszy dzień...:-( -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='PiotrekJ']Ależ nie ma za co :cool3: :lol: :lol: ... Tak w ogóle to witaj Blondyneczko ;) ... Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek dla Ciebie i Twojego TZ :cool3: ;) ...[/quote] Moje Walentynki dzisiaj są bardzo smutne :-( Żegnamy na zawsze naszego kochanego wujka.... -
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z życzeniami walentynkowymi :)
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Pysia replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z życzeniami walentynkowymi :) -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Pysia replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z życzeniami walentynkowymi :) -
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z życzeniami walentynkowymi :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z życzeniami walentynkowymi :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z zyczeniami walentynkowymi :) Dzisiaj nie będę rozrabiać ;)
-
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z walentynkowymi życzeniami :)
-
[quote name='dealer']nie wiem jak to opisac....Dealer wczoraj rzucił sie na dziecko mojej przyjaciółki.......:-( .byłam u niej , Fabian go głaskał, dał mu cos do jedzenia - za moim przyzwoleniem, i nastepnie przykucnął chciał go pogłaskac i w tym momencie pies rzucił mu sie do twarzy.....skonczyło sie na małym zadrapaniu na czole Bogu dzieki..ale uwierzcie mi ze nie wiem co mam robić...jak moge mu zaufać??? pierwszy raz zdarzyła sie tak sytuacja i jestem przerazona!!!! pomóżcie proszę!!![/quote] W jaki on jest wieku? Robiłaś mu testy? Moze kastracja pomoże ale pod warunkiem że nie jest stary. Mogę Ci podać nr. tel. do psiego psychologa z W-wy to ona Ci doradzi najlepiej.
-
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG] Z zyczeniami walentynkowymi :)
-
Uciekłeś a ja dalej nie wie kto komu i co lizał w koncu ;) Romatycznych Walentynek dla Was:) [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/D162587EE32DB46EC12571150021FA7A/$FILE/walentynki.jpg[/IMG]