-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']boskie foty:loveu: .a ten zegar-ja zegara nie mam,ale za to kalendarz z leonami wisi na scianie:lol: .a wlasciwie 2 kalendarze-jeden kupilam,a drugi...dostalam z Enigma i na jednej focie jest jest jej mamusia:loveu: :lol: .[/quote] Ja mam dwa zegary ze Zmoreczką ;) Jutro pokazę drugi ;) Obydwa wygralismy w niuffoto- jeden w 2004 roku a drugi w 2005 ;) Zmoreczka jest fotogenicznym niufkiem ;) [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie60.jpg[/IMG] Co za oczy:loveu: :loveu: :loveu: a ten rożowy nosek miodzio:loveu:[/quote] To ozdoba naszego mieszkania ;) Czasem naszych ubrań też....:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Dzień Dobry Wszystkim :) Serdeczne życzenia walentynkowe- wiele miłości i radości w zyciu dla Waszystkich [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Amour/VAAB03%7E1.GIF[/IMG] [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pysiu, ja Cię BŁAGAM ! Ty mnie trzymaj ! Ja nie przepadam za kotami ! [/SIZE][/FONT][/I][/B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [I][B]A TO MI SIĘ ZMIENIA !!!! :eek2: Jezu ! Jeszcze dorobię się przez Ciebie KOTA !!!! :eek2: :eek2: :eek2: [/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie60.jpg[/IMG] [/quote] Jak mozna za kotami nie przepadać ?:mad: Tommy jest piękny i całkiem do psa podobny ;) No moze tak pomiędzy mną a psem.... [quote name='PiotrekJ']Pysiu, dziś pobiłaś wszelkie rekordy :cool3: ... Jestem pod wrażeniem foteczek :loveu: ...[/quote] Dzięki Blondasku:oops: :loveu: [quote name='malawaszka']Cudny Tommy - a zgadnijcie czy JA go miziałam??? :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] Chwalipięta ;):lol: -
Dzień Dobry Wszystkim :) Dzisiaj Walentynki i z tej okazji chciałabym Wam Waszystkim życzyć wiele miłosci w zyciu :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Behemot']An3czka napisała, że jesteśmy "France", czyli Francja :evil_lol: Ciekawe, ciekawe... :evil_lol:[/quote] Z francuzami czy miłością jej sie kojarzy ?? :crazyeye: Bo ja już sama nie wiem ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye: o matko ona chce Ozzulca zsiamać :placz:[/quote] Alu ?? Kto?? Co ?? Piłka Ozulca ??:crazyeye: Ty to zawsze piszesz tak ze ja nic nie rozumiem ...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]No co Wy?[/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Ja nic nie piję.:lol: [/B][/I][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=cyan]France hihi[/COLOR][/SIZE][/quote] Co Ty nam tu sympatycznym atramentem nasze imiona wypisujesz aby wszyscy potem widzieli ?:mad: :angryy: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie14.jpg[/IMG] Co za usmiech:loveu: :loveu:[/quote] Specjalnie dla Was abyscie czarno nie widziały [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie60.jpg[/IMG] A to dowód ze z nami jest nie do konca tak jak należy ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie65.jpg[/IMG] Dobranoc Wszystkim :) Zmorkowate idą spać ;) -
[IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9321/mam2zd.jpg[/IMG] Ja nie wiem czy Hani o Ozulca nie chodzi a nie o piłkę....
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='agabass']hahaha ale zmorkowato u was:lol:[/quote] Hej agabass :0 Zmorkowato tzn " inaczej niz u normalnych ludzi " :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] :crazyeye:Czarno widzę :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Proponuję sciągnąć okulary słoneczne ;) :eviltong: -
[quote name='Behemot']An3czko, natychmiast odstaw to piwo! :nono::drinka::turn-l:[/quote] Ja myślę ze to coś mocniejszego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']PIKA, serio? A czemu? Czy maja jakis niepowtarzalny smak? ;) Matko, PIKA, Ty uwazaj na Niego... To podchodzi pod przeoc w rodzinie i jest na to paragraf... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Uważaj bo o mnie to juz z dużych liter piszą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Baaaaardzo dziękujemy ... [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wszystkich nieustannie ( SPERMANENTNIE :cool3: ) uściskowywujemy[/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/22/w8ju5qpuj3ndlrpu.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pięknie uchwycone :) Ona ma tutaj takie niufkowe spojrzenie :) Następny cud ...Ide sie powiesić....
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]A to franca z Ciebie:eviltong: ;) [/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Się uczepiłaś:lol: [/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Poszukam jutro![/B][/I][/COLOR][/quote] Zmora jestem ponoć na codzień dla TZta ale Franca....Nonono ;) Chyba zmienie tytuł mojej galerii na " Zmorka - niufka Francy i jej szczeniaczki ":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][B][I]Halo, halo Piotr![/I][/B][/COLOR] [COLOR=navy][B][I]Jak Ty galerię prowadzisz?! Co to za konwersacje?! Gdzie nowe zdjęcia?![/I][/B][/COLOR]:icon_roc: :eviltong:[/quote] Ja juz nic nie rozumiem ;) Ponoć PIKA wylizała Piotrkowi aparat i on go teraz musi suszyc albo coś w tym stylu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][SIZE=1][COLOR=yellow]Znowu cośpoplątałam ?;) [/COLOR][/SIZE][/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmoreczka to mim doskonały a Zmorka - błazen :) Dalszy ciag błazeństwa [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie13.jpg[/IMG] Proszę o uśmiech ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie14.jpg[/IMG] Chwilowa zmiana image ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie19.jpg[/IMG] Jestem na etapie nosków ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie23.jpg[/IMG] Moja pysiulka [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie27.jpg[/IMG] Krótko ścięta ( TZ - nozyczkami !!) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie28.jpg[/IMG] Kto ma dłuzszy ozorek ? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie33.jpg[/IMG] To ja ....Zmorowatosć I [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie32.jpg[/IMG] -
[quote name='PIKA']aparaty :angryy:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A przez moment myslałam że o Ciebie chodzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Fotek nie ma i przez jakiś czas nie będzie[/B][/I][/COLOR]:shake:[/quote] No wiem ze " samo się zrobiło" ale na 100% masz coś w zapasiku ;) Takie juz" przechodzone" lub " nie do pokazania " ;)
-
[quote name='PIKA']Nie, TZ Piki topi je w sniegu :angryy:[/quote] PIKI czy aparaty topi ?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:roll:pewnie był z PIKĄ na spacerze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A co ??:crazyeye: PIKA lize aparaty ??:crazyeye:
-
A teraz poproszę o następna fotkę Basco :) Blondaski wszystkich krajów - łączcie sie ;):lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzień dobry Państwu !!![/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Dzień Dobry Pani !!!!
-
Dobry Wieczór :) Weszłam tu sobie i :-o widzę dzieła sztuki.... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/22/s2fzvjsdsvgkfcln.jpg[/IMG][/URL] Chyba mnie to juz nie powinno dziwić:roll: Potem muszę się dowartosciowywać kosztem TZta :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Przypomniałam sobie ze Zmorki mają galerie.... Śpiąca królewna [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie4.jpg[/IMG] Idę do ciebie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie6.jpg[/IMG] Zmorkowata minka ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie7.jpg[/IMG] Błazen nadworny :lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/misie8.jpg[/IMG] -
[quote name='Alicjarydzewska']:razz: skoro tak ...to wybaczamy ;)[/quote] Już mi lepiej :multi:
- 78403 replies
-
Ale Leon pięknie się bawi z dziewczynami :loveu: A sunia oczy ma takie że az mnie ciarki przeszły:-o Wolę jednak mamlasowe spojrzenie niufków ;)