Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. [quote name='mrowka']Ale suuper mieliscie znowu spotkankoo, czemu Wy tak daleko mieskacie :placz: Piechulki cudowne :loveu:[/quote] Popatrz dobrze :) Wkoło mieszkaja dogomaniacy ;)
  2. [quote name='sylwiaskalska']Pysia ja serio - jak masz ochotkę zapraszam :)[/quote] Pożyjemy zobaczymy ;) A Ty nie masz ochoty Jury zwiedzić? [quote name='PIKA']proponuje wietnamska kupic :diabloti: [/quote] Nie pomyślałam o tym :lol: Dzięki za pomysł:evil_lol: [quote name='PIKA']pańcia? :crazyeye:[/quote] Malawaszka - przyznaj się:mad:
  3. [quote name='Cimi']Hmm.. Fionka też ma, ale przedniej łapki nie ma, a tylnią razem zepsułyśmy i to jest większe molestowanie świnki :cool3: :evil_lol:[/quote] Ale ta świnka to dzidzius a z dzidziusiami trzeba obchodzić się delikatnie :p O patencie pomyślimy :) A teraz Zmoreczkowaty synuś :) Dostalismy foteczki :multi: Smarkacz :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/smark1.jpg[/IMG] Buzi buzi ( on chyba z facet całować się nie chce ;) ) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/smark3.jpg[/IMG] Zmorzasty i jego pancio :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/smark2.jpg[/IMG]
  4. [quote name='PiotrekJ']Blondyneczko, stajesz się złośliwa :angryy: :mad: ;-) ...[/quote] Wydaje Ci się :evil_lol:
  5. [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/moje26.jpg[/IMG] Zmoreczko nie ładnie tak na oczach wszystkich molestowac prosiaczka:diabloti:[/quote] Cnotę prosiaczka uratowała druga Zmoreczka ;) [quote name='Alicjarydzewska']:oops: Pysia ja od dnia zakupu aparatu instrukcję noszę w torebce żeby w wolnej chwili się dokształcać i narazie .......................................:oops:tylko ją noszę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ale przynajmniej wiesz gdzie ona jest....
  6. [quote name='PIKA'] I to jeszcze na kobietę w więzieniu :mad:[/quote] Miejmy nadzieję ze nie po swoim panu to ma....
  7. A mnie się podoba :p My - Zmory - kochamy śnieg ;) Nawet w nadmiarze :lol:
  8. O kurcze :lol: Może zdąrzę też coś wypić:drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa:
  9. [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wy wszystkie macie pSY DOBRZE WYCHOWANE . A nie jakieś takie pokręcone. Jak mój Gezesław ... Nigdy nie wiadomo, kto mu się spodoba - a komu chętnie by dogryzł ...[/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Hmmmmmm....Chyba miałam racje ...:evil_lol:
  10. [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Wstydź się Pysiu ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]MNIE SIĘ BOISZ ???[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/20/n0q7sux7rarbxocg.jpg[/IMG][/URL][/quote] :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Czuję mega wstyd ;) Takiego to nigdy bym się nie bała :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Ja w to wchodzę ;)
  12. [quote name='PiotrekJ']No już dobra, pseplasam ;) ... Tak w ogóle to ja wcale lepszy od Ciebie nie jestem ;) :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Też nie przeczytałeśinstrukcji i teraz jej szukasz?? Po 2 latach ??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='HankaRupczewska'] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Nie żebym był nieskromny ... Ale portrecik ... może nie zaszkodzi ???[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/20/86r3nrqfs19wlx7q.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hmmmmmmmmm....On tutaj dość groźnie wyglada...Chybabym spęczała jakby tak na mnie spojżał....
  14. [quote name='PiotrekJ']Chociaż jedna się przyznaje i potwierdza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... A teraz kilka fotek domowych z wyjazdu ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba016.jpg[/IMG] [/quote] A mnie się ta najbardziej podoba :loveu: Wygląda jakby był jednym wielkim pytajnikiem :lol:
  15. Ja jak tutaj wchodzę i chcę napisaćpost to zastanawiam sie czy zanim poklikam to 100 stron nie przybędzie :lol: :lol: :lol:
  16. [quote name='PiotrekJ']Biedactwo :calus: ... :roflt::roflt::roflt:...[/quote] Przecież prosiłam [quote name='Pysia'] Nie smiejcie się ze mnie... [/quote] ;)
  17. [quote name='PiotrekJ']Cham niewychowany, nieprawdaż? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tak swoją drogą to Aza była prekursorką wszystkich zatargów :roll: ...[/quote] No w koncu kobieta :oops: :oops: :oops: :evil_lol:
  18. Nie śmiejcie ze mnie ale ja dzisiaj odkryłam ze mam funkcje MAKRO w aparacie....Nie wiecie gdzie ja instrukcje mogłam schować?? Moze da sie nim zrobić jakieś przyzwoite fotki tylko ja o tym nie wiem.... [B][SIZE=1][COLOR=yellow]Instrukcjo obsługi !! Gdzie jestes!! Potrzebuję twojej pomocy !![/COLOR][/SIZE][/B]
  19. [quote name='ewelinabuck']niestety fotek dzis nie bedzie baterie do ladowarki wstawilam ale do kontaktu to jej nie podlaczylam:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote] :angryy: :angryy: :angryy:
  20. [quote name='PiotrekJ']Dajesz się nabierać na biedny wzrok Boksera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... A teraz ciąg dalszy foteczek ;) To jest Aza, 8 letnia suczka, psiutka moich teściów ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba014.jpg[/IMG] A to 13 letni Zgred :lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Również psiut teściów ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba017.jpg[/IMG] Na koniec obszczekujący się Loco i Aza ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba013.jpg[/IMG][/quote] Locuśszczekał na kobiete :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  21. [quote name='HankaRupczewska'][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/963/34js.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Tajemniczy blondyn ... Groźny. Albo nie ! OBIECUJĄCY ....[/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] I czarujący ;)
  22. [quote name='HankaRupczewska'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/moje32.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Która zmora jeździ na nartach ?[/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [B][I][SIZE=5][COLOR=blue]JA!!!!!:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=black][quote name='PiotrekJ']Ale tak sobie pomyślałem, że na DGM blondyneczka pewna na mnie czeka i wróciłem :lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote][/COLOR] Masz szczęście :eviltong:
  23. [quote name='PiotrekJ']On w każdym środku transportu jest grzeczny jak aniołek. Usiądzie przy oknie i gapi się w szybkę, podziwia widoczki ;) ... Gdyby Loco pokazał ząbki to żadne argumenty nie zatrzymałyby Nas w tym pociągu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Ostatnie zdjęcia z pociągu ;) [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba010.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba011.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Karamba012.jpg[/IMG][/quote] On tymi oczami tak przewraca że mięknę dosłownie ;) Mój TZ jak go ochrzaniam o karmienie przy stole to zawsze przedstawia taki argument : " Bo ona tak na mnie patrzy...". No i właśnie Loco z fotek " Tak na mnie patrzy " :lol: :lol: :lol:
  24. [quote name='PiotrekJ']No właśnie, nie było w rozmiarze Zmorkowym? :evil_lol: A tak w ogóle to dzień dobry Pysiu :lol: ...[/quote] Nie było ;) Witaj blondasku :) Dawno Cię nie było :mad: :mad: :mad:
  25. [quote name='dbsst']w morde misia ludojada ja nic nie rozumiem jakas to dziwna transformacja wyladowaly dwie wielkie kule cos sobie szepnely i jedna w ludzka glowe sie zamienila jak to mozliwe :???: :stop: :megagrin: :help1:[/quote] No cóż....To prowokacja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='sylwiaskalska'] Ja to kto?- ja przyjme :smile::cool3: :multi: zapraszam do Szczecina :smile: to nie morze ale .......piękne jeziorko :smile:[/quote] Uwazaj żebym Cię nie wzięła za słowo :lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/moje24.jpg[/IMG] :angryy: Pysiu ta świnka jest stanowczo za mała :cool1:[/quote] Ta świnka to szczeniak zastępczy Zmoreczki ;) Jak miała dzieci to tylko z nim w pysku chciała na dwór wychodzić ... Zmorce tylko czasem mozna świnkę wąchać bo Zmoreczka zaraz jej zabiera i chowa głęboko :evil_lol: Na szczęście Zmorka nie lubi piszczałek ;) [quote name='Just-tea']Nie ma jak aromacik niemytych łapinek :evil_lol: Bidulka aż odjechała hehe:eviltong:[/quote] Ona normalnie potem kichać zaczęła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...