Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/kocier13.jpg[/IMG] Jak patrze na niego to zachciewa mi sie znowu malutkiego kotka :loveu: :loveu: Dorosłe nie sa już takie zabawne ;)
  2. [quote name='agabass']i niestety nie mam czego skanować nie miałm jeszcze cyfrówki i dlatego tak mało fotków, ale może coś się jeszcze uda wstawić[/quote] No to życzymy Ci aparatu cyfrowego :) Takiego super:) Wtedy fotek bedzie duuuuuuuuużo :cool3:
  3. Dzień Dobry :) U nasszaro buro i ponuro....Psiaki śpią i kotek tez. Chyba taki czas.... A jak u Was?
  4. Ten mały yorasek to taki kwiatuszek :loveu: :loveu: :loveu: Chcemy wiecej fotek :)
  5. [quote name='PIKA']ten pies ma garba :shake:[/quote] Bo go przygniata odpowedzialnosc za wlascicielke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='LAZY'][IMG]http://img317.imageshack.us/img317/6490/lutki2576we.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/396/lutki2504gq.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/9599/lutki2514gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/498/lutki2465yq.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/8190/lutki1717lo.jpg[/IMG] Pozwoliłam sobie wstawic fotki zamiast linków zeby sie łatwiej oglądało:)[/quote] Dzieki Ci wielka kobieto :loveu:
  7. [quote name='KaRa_TC']Mam nadzieje,ze jej nie rozpiliscie:lol: :lol: :lol:[/quote] Jak przelewaliśmy wino do butelek to zlizywała to co sie wylało :) To alkoholiczka :lol: Gramy w piłke [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki178.jpg[/IMG] Mam ja [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki179.jpg[/IMG] Jestem dobra;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki180.jpg[/IMG] Znowu obroniłam [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki181.jpg[/IMG] Aż uszy odskakują [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki183.jpg[/IMG] Moze głowka sprobuje? [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki185.jpg[/IMG]
  8. [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://img317.imageshack.us/img317/8190/lutki1717lo.jpg[/IMG] Kapelusik w prezencie dostala? A balowaliscie widze na calego:cool3:[/quote] Pewnie że balowaliśmy :multi: W końcu to jej pierwsze urodziny u nas :)
  9. [quote name='LAZY']moze jest jakis limit fotek na dany album. A przez imageshack nie mozesz wstawic?[/quote] Wasia mnie już ratuje :loveu: Pysio solenizantki [img][URL="http://img317.imageshack.us/img317/6490/lutki2576we.jpg"]http://img317.imageshack.us/img317/6490/lutki2576we.jpg[/URL][img] A to piliśmy za zdrowie Szelmy :) [img][URL="http://img317.imageshack.us/img317/396/lutki2504gq.jpg"]http://img317.imageshack.us/img317/396/lutki2504gq.jpg[/URL][img] Dodam że w tych butelkach jest swojskie winko ;) [img][URL="http://img317.imageshack.us/img317/9599/lutki2514gn.jpg"]http://img317.imageshack.us/img317/9599/lutki2514gn.jpg[/URL][img] To rozyczka dla Szelmy :) [img][URL="http://img317.imageshack.us/img317/498/lutki2465yq.jpg"]http://img317.imageshack.us/img317/498/lutki2465yq.jpg[/URL][img] Szelma w kapeluszu :) [img][URL="http://img317.imageshack.us/img317/8190/lutki1717lo.jpg"]http://img317.imageshack.us/img317/8190/lutki1717lo.jpg[/URL][img]
  10. Strasznie dziekujemy za zyczonka :loveu: Chcieliśmy wstawic fotki ale w album netowy nie wchodzą...Dlaczego - nie wiem :placz: RATUNKU !!!:placz:
  11. [quote name='Agga']Pysiu nie tak głośno, bo się chłopak zawstydzi i będzie miał uraz.[/quote] Nie powinien ;) W końcu jest wyjątkowy ;)
  12. Ratujcie mnie kochane bo mi nie chca foty w album netowy wchodzic a Szelma zmorkowata ma urodzinki i chciałam kilka fotek wstawic do galerii Zmorek ;( Co mam zrobic?? RATUNKU !!
  13. [quote name='DORRAG']wszystkiego najlepszego w dniu urodzin zmoreczko:new-bday: :tort:[/quote] Witamy w naszych skromnych progach :multi: I dziekujemy za zyczenia :loveu: Zaraz wstawie fotke Szelmy pełnej powagi ;)
  14. [quote name='malawaszka']nie ukrywam, że BAAARDZOOOOOOOO liczę na dogoterapię z Seti :cool1: przy wychowywaniu młodego - wtedy Pysia nie będzi mogła sięod nas opędzić :evil_lol: bo zdecydowanie bardziej wolę żeby brał przykład z siły spokoju Seti niż z porąbanej Luny :angryy: - Beria mam ten sam problem, ale nie zrezygnuję bo nei wyobrażam sobie życia na wsi bez dużego psa - co prawda jako alarb będzie robiła Luna ale on wystarczy że będzie tam stał :cool1:[/quote] Seti czyli Zmoreczka czeka z utesknieniem na " młodego" :lol: Jak jej to przeczytałam to aż sie zaczerwieniła :oops: :oops: :oops: I popatrzyła na mnie swoimi madrymi oczetami i zapytała czy złodziejstwa " młodego" też ma nauczyc? I biegania po śmietnikach przedemerytami tez ??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/24/hyql79wtg3q3v7ub.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wyglada jak moj szef kiedy go dyrektor ochrzani i probuje sie wyzyc na mnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I mu na dodatek nie wychodzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no to widzę że Gerdasię ne rozdrabnia :evil_lol:[/quote] Ja tez to widze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nawet moje kilo nie robia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. Tylko kup Leonowi odpowiedni stroj i bedzie odlot całkowity :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. Koniec swiata!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: One ze sobą rozmawiaja :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dzieńdobry wieczor wszystkim :) Zaniedbałam sie troche ale juz nadrabiam zaległosci - wybaczcie ;)
  19. [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/6753/10020545mn.jpg[/IMG] Cudny pysio :loveu: :loveu: :loveu: Ciekawe czy on cciałby zjesc moje Zmoreczki ?:lol:
  20. [B][I][SIZE=4][COLOR=black]Blondasku !! Wracaj do nas!!:placz: :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  21. Witojcie ludziska ;) Nam też zwisa czy leje czy nie ;) Ja mam parasol albo kaptur a Zmorka i Szelma mają nieprzemakalną siersc:lol:
  22. [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/7641/pierdoa15dd.jpg[/IMG] Ozulec ma ptaszka w ciapki....
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol:ale się zapadła [/B][/I] [I][B][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/lutki62.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Moja Zmoreczka zapada sie ale jakos sobie radzi ;) [quote name='malawaszka']TO było złośliwe :placz: :mad: :angryy:[/quote] Przeciez wiesz ze Cie kocham :lol: [quote name='beria']Czarne śniegołazy :loveu:[/quote] Zapadosniegołazy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='ewelinabuck']jezuuuu ile sniegu :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: u nas to juz nic nie pozostalo po nim :shake:[/quote] Okropniasto duzo :) I mam nadzieje że znowu napada ;) [B][I][FONT=Arial Black][COLOR=red]Nasza Szelma ( Zmorka2) dzisiaj ma urodzinki :multi: [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial Black][COLOR=#ff0000]Dostała kilo cielecinki jako tort i piekną zabawke :loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial Black][COLOR=#ff0000]Jest w szoku dlaczego wszyscy sa dla niej tacy słodcy dzisiaj :lol: [/COLOR][/FONT][/I][/B]
  24. [quote name='panienkabubu']To zależy tylko i wyłącznie od mojej migawki i refleksu ;-) Nie wiem czy zauważyliście, ale Ben zwija tak język przy oblizywaniu się .. ;-) I tak mi się czasem udało to uwiecznić:D Oto cała filozofia :D[/quote] Cudownie :loveu: Ben ma cudowny faflasty pychol :) Kocham faflaste pychole :) I te uślimtane strasznie i te z glutami wiszącymi :loveu: :loveu: :loveu: Kasiu :) Czekam na glutki na fotce :)
  25. [quote name='an3czka'][COLOR=indigo][I][B]Ależ to najprzyjemniejsza rzecz na świecie!:lol: Jeszcze jak Ci tona śliny na twarzy zostanie...[/B][/I][/COLOR]:diabloti:[/quote] Glutów chciałaś powiedzieć....Widziałaś jakie moje zmorkowato-szelmowate majątwarze?? I jakie języki ??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...