Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Taki pycholek był przy mnie ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/kiciispac43.jpg[/IMG] I taki [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/kiciispac42.jpg[/IMG]
  2. [quote name='PiotrekJ']To znaczy co? Kolega jednak dotarł? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nie dotarł ([SIZE=1][COLOR=white][B] jesteśzboczony[/B][SIZE=2][COLOR=black] ) za to z jednej strony miałam w łóżku czarną mordusie a z drugiej szaro-białą ;) Jezeli chodzi o urodę tych pycholów to był to na 100% lepszy widok niz twarz faceta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='PiotrekJ']Dzień Doberek Pysiu, Zmorki :p ... Blondyneczko, jak minął wczorajszy wieczór? :cool3: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A widzisz paskudo :eviltong: Wieczór minął super :eviltong: A dzisiaj już mamy TZta dla siebie :multi: :multi: :multi:
  4. Zjawiłeś sie wreszcie :eviltong: Czy ktos mi moze powiedziec dlaczego znikaja mi polskie litery a jak chce wpisac jakas to mi notatnik wyskakuje ????? Lub kalendarz ??
  5. No gdzie te fotki?:mad:
  6. [quote name='ewelinabuck']pysiu wiesz ze ja cie widze w szczecinie w tym roku;) ze zmorkami[/quote] Jak mi kierowce załatwisz :eviltong: I nocleg :eviltong: I najchętniej kilka osób do obsługi psów :evil_lol: Żartuję ;) Zobaczymy co będzie :lol:
  7. Dzień Dobry Beniu :) Jesteśśliczny i taki faflasty :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://www.ben.aplus.pl/Ben/zdjecia/zabawa11.JPG[/IMG] Weszłam tu sobie i na tą fotkę nie mogę sie napatrzeć :lol: Jak on ten język w trąbkę zwinął ????:crazyeye: Pozdrowienia dla zagłębianki Kasi ;)
  8. [quote name='Ania-k']tyle cooodnych fotek,dawno mnie nie było :shake: ,ale straciliśmy naszego psa Jerrego:-( i nie bardzo chciało mi się piasć,tylko czasem czytałam..stanowczo za mało chwalisz się kitkiem :razz: a poza tym pisze ci PW :cool1: i te "czarne" to są do zacałowania???można ???[/quote] Przykro mi bardzo :-( :-( :-( Czarne mozna całować do woli ;) Przyjedź i zacałuj ;) [B]Dzień Dobry wszystkim w ten piękny słoneczny dzień :)[/B]
  9. Dzień Dobry Waszeńko :) Jakos nie zauwazyłam abyś wszędzie błądziła ;) :lol: :lol: :lol:
  10. Dzień Dobry :) Ja też czekam na foteczki :)
  11. DzieńDobry :) My też zaraz na słoneczko biegusiem :)
  12. Dzień Dobry :) Pogoda cudowna ze aż się chce na spacerek wyjść :) Rybka niedobra :angryy: Jak moze nie spełniaćzyczeń??:mad:
  13. Dzień Dobry :) U nas cudne słonko świeci :) Temat klejnotów zamkniety ;) Zmoreczka ma ciąże urojoną i mam jej dość.....Czy ja wygladam na szczenie nowofundlanda ????:-o
  14. Dzień Dobry :) Życzę pięknego dnia :) Sto lat dla babci Ozulcowej :multi: :multi: :multi: Wybaczcie - dawno mnie tu nie było ale tyle się działo....
  15. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6118/dsc058725yt.jpg[/IMG] Dzień Dobry wszystkim :) Maleństwo tutaj jest bardzo zaciekawione :) Mogę wiedzieć czym ?;)
  16. [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/II-17-5.jpg[/IMG] Ależ on tutaj uroczo wyszedł :) Mnie sie bardzo podoba :loveu: :loveu: :loveu: Dzień Dobry wszystkim :)
  17. Dzień Dobry Blondasku :) Na dworze słoneczko świeci a moja Zmoreczka ma ciąże urojoną.....Trzeba ja kompletnie zmęczyć więc zaraz idę na mega spacer ;)
  18. [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/4713/763cl.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Swoje Zmorki też chciałam tak spinać ale jedna wazy 50 kg. a druga ponad 60....Stwierdziłam ze jak sie tak rozpędzą w dwie różśne strony to sobie łby pourywaja ;)
  19. Dzień Dobry :) No to ja też czekam na fotki :):multi:
  20. Dzień Dobry :) Słoneczko prześliczne i cieplutko jak wiosną :) Potem idziemy na mega spacerek - a Wy ??
  21. [quote name='PIKA']ten kot ni ma tulowia :crazyeye: i lap :crazyeye:[/quote] Bo to mop w kształcie kota :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='malawaszka']no pokaż mi pokaż DWA takie same zdjęcia tutaj NO!!! :mad: NIE MA ONE SĄ NIEPOWTARZALNE!!!! :loveu:[/quote] Podpisujęsiepod tym 18-toma łapami :)
  23. [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aniu ! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja przeczytałam u Małgosi Bajanowej ŻE TWÓJ PIES BASKO MA TWARZ !Hihihi ! Ma TWARZ ! Kochany Basco oprócz zadka i przydatków męskich ma jeszcze TWARZYCZKĘ ! :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Ania poszła spaćwięc ja jej pomogę ;) [B][I][FONT=Arial Black]Moje Zmorki też mają twarze !! Zaki też i to zgrabniutkie :evil_lol: Przydatków nie mają bo u mnie w domu równowaga musi być: trzech facetów i trzy kobiety :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][/I][/B]
  24. [quote name='malawaszka']:oops: no jakoś tak "na żywo" mi wyszło to zdanie :oops:[/quote] No wiem przeca ;) Pycholek dla Ciebie Waszeńko :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/kiciispac43.jpg[/IMG]
  25. [quote name='KaRa_TC']Myślałam,że zaciekawią kogoś te fotki....:roll: Jak Sabcia kiedyś wyglądała i Spike[/quote] Właśnie weszłam i bardzo się ucieszyła z fotki Spika :) Sabcia teraz wygląda o niebo lepiej i minę ma całkiem inną.W pierwszym momencie pomyslałam ze to poprostu ciut podobny pies....Widać ze jest jej dobrze u Ciebie :loveu:
×
×
  • Create New...