Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. [quote name='PiotrekJ']Jednemu i drugiemu :shake: :shake: :shake: ... To się solidarność plemników nazywa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Czyli jedynych myślących komorek faceta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='PIKA']O matko chlają tak z rana :shake: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/quote] Przynajmniej kac nas dopadnie w nocy a nie rano:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='ewelinabuck']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pysia to musisz tzeta zaciagnacdo Goleniowa czyli tam gdzie mieszkam to porzycze mu bucka sobie pojdzie na spacerek do lasu i mu sie odechce zobaczy ze posiadac malamuta nie jest tak rozowo:evil_lol:[/quote] On wie :) Spacerował już z jednym i woli podziwiac z daleka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Mimo słusznego wzrostu i jeszcze słuszniejszej siły TZta malamut omalże nie wyrwał mu reki z barku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zmoreczka własnie uczy sie kradzieży kieszonkowych....Zrzuciła z wieszaka moją kurtke i zjadła z kieszeni psie ciasteczka....Mam uglutowaną kurtke:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ona kocha też kradzieże z torebek. Nie daj Boze żeby koleżanka do mnie przyszła i miała w torebce cośkolwiek na przekąske. Nawet sam zapach kanapek do pracy wystarcza aby Zmoreczka zrobiła RTG torebki i to bardzo wnikliwe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czasami o tym zapominamy i wtedy znajdujemy portfel albo komorke ktora została po gościu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [quote name='KaRa_TC']Gdzie ja nie wejde to głownym tematem są jaja:roll: :cool3:[/quote] O przepraszam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tutaj mamy głownie psipsie nie liczac Tommyego ktory i tak jajek został dawno temu pozbawiony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='PiotrekJ']:shake: :shake: :shake: Ja to współczuję Twojemu TZowi :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Mojemu czy Ani ?? Bo nie sprecyzowałeś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Jajek to ja mam nadmiar:evil_lol: . Z chęcią pooglądam coś, co nie ma związku z CHŁOPEM!:lol: [/B][/I][/COLOR][/quote] Jak to przeczytałam to miałam leciec i robic kuciapkom fotki w zbliżeniu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dobrze że sie powstrzymałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='PiotrekJ']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:To co mam machać nimi na wszystkie strony jak co poniektóre zwierzaki? :cool3:[/quote] To mogłoby byc ciekawe.... [quote name='Alicjarydzewska']:mad:Piotrek , wzięłam sobie to do serca , odczułam że masz coś do Ozzulca :angryy::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Powiem Ci na pocieszenie ze galeria Ozulca jest ulubioną galerią Zmorki i Szelmy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='malawaszka']NO! moja droga to by był już cios poniżej pasa :lol: Ty masz tylko poodbijane Bolusiow noski na spodniach :evil_lol:[/quote] Ty też bedziesz miała poodbijane noski tylko troche wyzej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Ja chyba też idę:roll: [/B][/I][/COLOR][/quote] Nie cieszysz sie ?? A TZ ta trzeba budzic wczesniej ;) Ja swojego na zakupy z kartka wysłałam ( super że on tutaj nie wchodzi :evil_lol: ) żeby mu jakies ludzkie mysli sie do głowy nie przyplatały ;) Zajecie musi facet miec bo inaczej to zgrzedny jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Mam dla niego jeszcze kilka prac domowych ;) Choc biedny chyba chory ( jak może !! pierwszy raz w życiu !! chyba mu z głowy wybije choroby !! ) bo snupie nosem jak diabli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Witaj Pysiu. Właśnie się zorientowałam, że masz galerię...:oops: [/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]Głupio mi, że dopiero teraz...:oops:[/B][/I][/COLOR][/quote] Serio ??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No to witam w świecie czarnych zmorkowatych szelm i typowej blondynki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: U nas jajek nie zobaczysz ( chyba ze Piotrka ;) ale on nieskory do pokazywania - dba o cnote ;) ) za to są cieczki, miłosc miedzysuczkowa itp :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='malawaszka']hahahha niezłe ma sposoby nie?? :lol: :lol: :lol:[/quote] Niesamowite :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chyba Zmorke lub Szelme tego naucze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zobaczymy jak Ci z tym na spacerze bedzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='PiotrekJ']Dzień Dobry Wszystkim :multi: ... Pysiu, Ty jak zwykle się spóźniasz :evil_lol: ...[/quote] [B][I]Ja ???? Nigdy w zyciu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja tylko jak na blondynke przystało mam mase sprawna głowie :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/I][/B]
  12. [quote name='an3czka'][SIZE=6][COLOR=navy][I][B]I jak się czujesz???:evil_lol: [/B][/I][/COLOR][/SIZE] [COLOR=navy][I][B]Cześc Pysia...[/B][/I][/COLOR][/quote] Wspaniale :eviltong: :eviltong: :eviltong: Na dodatek dzisiaj ide na imprezke i bede szalec :cunao: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1:
  13. [IMG]http://images1.fotosik.pl/27/ijcoacbnn46br8fx.jpg[/IMG] Ale cudny pysio :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Cud miod i malina :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. Pokazałam ta fotke TZtowi [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/2779/p10100120xh.jpg[/IMG] Wpadł w ogromny zachwyt :) On kocha takie pierwotne bestie ;)
  15. [quote name='beria']Nie wiem co napisać. Zwierzątka odchodzą zbyt szybko. :shake: Dla Supry ['][/quote] Przykro mi :( :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: Trzymaj sie cieplutko i głowa do gory :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
  16. 1000 stron ( u mnie ) i już niedługo 1000 postow !!!!!:jumpie: :Rose: :Rose: :BIG: :knajpa: :popcorn: :beerchug: :drinka: :drink1: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: a wieczorem bede po tym pijanstwie tak robic :huh:
  17. [quote name='malawaszka']ojjj buja się koleś buja :evil_lol: nieźle się przy okazji lansuje :evil_lol:[/quote] U mnie wylansowal sie wchodzac notorycznie na spacerze na moja noge lub na Zmoreczke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Na dodatek warczac przy tym :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. Dzień Dobry Blondasku :) Czekam na fotki fafla i zabojczych oczow :)
  19. [quote name='Maga100'][B]Maga pracuje. Na dogo pozostały mi raczej weekendy. No chyba że Leon zrezygnuje ze spacerów w ciągu tygonia, ale mam wątpliwości co do tego ostatniego :cool1: [/B][/quote] Maga - Ty jestes taka sama biedna jak ja :placz: Ja tez ciągle pracyje :placz: Galerie zaniedbałam przeokrutnie :mad:
  20. Wpadłam podziwiac Gerde po fryzjerze i co widze ?? Nie ma fotek :placz:
  21. Sonia - sznaucerka teściowej - też kocha swojskie klimaty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Każdy moj spacer z nią kończy sie praniem :) Podpowiem że zapach znika po dzieciecym szamponie ;)
  22. Witajcie :) Wczoraj zaatakował nas kolejny raz york....Zmoreczka jako 100% pacyfistka oniemiała:evil_lol: Tym razem obyło sie bez szycia fafla.... Postanowiłam ubezpieczyc Zmoreczke bo yorkow sporo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='agabass'][B]PIKA[/B] nie bój się jeszcze nie jest to tak znana rasa i nie wiemy tego, czy będzie popularna czy nie. Lepiej, żeby nie stała się modna, bo to psy nie dla każdego naprawde. Ale miłośników może być jak najwięcej.:loveu:[/quote] No to napisz dla kogo sąi jakie są :) Ja jestem bardzo ciekawa tego :)Jakie mają wymagania, charaktery itd :) Co lubią, czy są szczekliwe, jaka jest ich odpornośc psychiczna, jak szybko sie ucza i ile sa w stanie sie nauczyc itp. No wiesz o co mi chodzi ;)
  24. Witajcie :) Zmartwychwstałam ;)
  25. [quote name='beria']To ostatnie to najlepsza forma wypoczynku :lol:[/quote] Masz w 100% racje ;) [quote name='malawaszka']no patrzcie jaka - A DOGO??!!:mad:[/quote] Nie bij ;) Już jestem :lol:
×
×
  • Create New...