Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Trzymaj się Kasiu :calus: Poproszę o kolejną porcję pięknych jesiennych fotek :)
  2. Hahaha, który to mięsny świadczy takie dodatkowe usługi? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='malawaszka']a wczoraj J zabrał mnie wieczorem na przerażający spacer nocą po lesie na cmentarz :loveu::loveu: gdzie przekonałam się, że statyw który kupiłam za 27 zł na allegro jest do bańki :angryy: bo po naciśnięciu migawki aparat się trzęsie :-o:angryy::placz:[/quote] Może ze strachu? :evil_lol:
  4. Jejku, jaka zapaskudzona ta galeria :shake: Jedni defekują na poduszkę, inni leją, a FE! :shake: [quote name='Pysia']W*******ił Ci kiedyś ktoś ? :mad:[/quote] [quote name='Pysia']Vectra jest niezniszczalna i nie czuje bólu :diabloti:[/quote] To po co chesz jej w*******ić? Jak i tak nic nie poczuje? :evil_lol:
  5. Na kaszel kennelowy zazwyczaj szczepi się psy standardowo, jak na nosówkę, parwo, itp., nie ma problemu z dostaniem szczepionki. Problem jest w tym, że kaszel kennelowy wywołują różne wirusy i na dodatek, o ile sie nie mylę, one dośc szybko mutują - więc szczepionki za nimi nie nadążają, zawsze jest ryzyko, że psa dopadnie taki stwór, na jakiego szczepionki jeszcze nie ma. Warto pomyśleć o ogólnym podniesieniu odporności Korka, bo to najlepsza broń przeciw wirusom :cool3: Możesz mu podawać np. beta-glukan (np. Vita Glukan, czy Beta Glukan do kupienia w zwykłej aptece, albo Scanomune u weterynarza), czy wyciąg z jeżówki purpurowej (echinacea).
  6. Lisica, Młotkowski najwyraźniej nie jest jeszcze gotowy na tak długie zostawanie, nie do końca rozumie tę komendę. Jedna z nalczelnych zasad w szkoleniu: nie powtarzać komendy, tylko nie dopuszczać do wyłamania. Inaczej zauczasz psa, że na "waruj" może sobie zawarować, albo nie, itd... Cofnij się o kilka kroków w szkoleniu - zostawiaj go na krócej, odchodź bliżej. Po drugie zastanów się za co nagradzasz psa? Za to, że nie wyłamał zostawania, czy za zmianę pozycji z waruj na siad? :cool3: ;) Po trzecie - rzuciło mi się bardzo w oczy, że traktujesz go dośc ostro, a nagradzasz dośc skąpo - w ogóle nie okazujesz psu radości, że wykonał komendę jak należy. Moduluj trochę głos, jak go nagradzasz, daj mu odczuć, że się cieszysz ;) To takie dośc ogólne uwagi, w szczegóły niech specjaliści wchodzą ;)
  7. [quote name='malawaszka']o boorkach byś coś napisała a nie tylko samochody i samochody :shake:[/quote] Maga jeszcze coś o blokach dorzuciła :shake: Widac z burkami się nie komponuję :placz:
  8. [quote name='malawaszka']no! kotów dawno nie było :shake: nie wiemy czy żyją czy są zdrowe... czy szczęśliwe u takiej leniwej Ciebie :shake:[/quote] Kurde, ja w ogóle zapomniałam, ze ta leniwa starucha MA koty :shock:
  9. [B]Debe[/B], no poookaż brata :modla: :modla: :modla: :lol: [quote name='dbsst'] wiesz Bigosową na mnie nasyłac aaaaa boje się ;)[/quote] Ja nie nasyłam Bigosa na ciebie :shake: Ja nasyłam swój bejsbol na Bigosa - za fotki tych masakrycznie kalorycznych pyszności :mad: :evil_lol: [quote name='dbsst']hahah liny okrętowe wykupiłam wsztskie ja...................ucze Szpile nie ciągnąc ;) hahahhahahaha[/quote] Łiiiii, no to się nie powieszę :multi::lol: [quote name='dbsst']Asher dziękuje ale termin terminem a ja ciagle nie mam nic :placz: to bedzie KATASTROFA hahahahha[/quote] E tam, zaraz katastrofa. To będzie Wielka Improwizacja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Studyjne papryczki smakowite :loveu:
  10. [quote name='malawaszka']aha a Oliwia ma już na maxa rozwinięty etap pytań :shock: leżę w wannie, wchodzi Oliwia, łapie moje spodnie i pyta: O: co to? Ja: spodnie O:czyje? Ja: moje O: Twoje? Ja: tak O: a nie mamusi? Ja: nie mamusi, moje O: a czemu tu leżą? Ja: bo tu położyłam jak się rozebrałam O: i ubierzesz potem? Ja: tak O: a gdzie kupiłaś? Ja: w sklepie O: a ile kosztowały? Ja: sto złotych O: pięć? Ja: nie 5, sto O: sto cydzieści? Ja: nie 130, 100 O: aha to idę na bajke :evil_lol:[/quote] Iiiiii tam, i tak szybko ci odpuszcza :evil_lol:
  11. Dziewczyny, sorry, nie doczekałam się żadnego odzewu i w takim razie już zadeklarowałam chętnej osobie, że sprzedaję jej obie sztuki frontline. Suczce życzę dobrego domku :kciuki:
  12. Witaj Mago z kleszczami we włosach :loveu: Cieszę się, że nadal żyjesz :lol: Może byś tak pokonała na trochę to starcze lenistwo i nacykała nieco więcej fotek? :cool3:
  13. [quote name='beria']Zastanawiające jest to, że smycz została. Złodziej zabrałby psa ze smyczą. Może ktoś go odpiął tylko ? :mad:[/quote] Odpina się szybciej, niż odwiązuje, potem psa buch do samochodu... Obym sie myliła :kciuki:
  14. Marta, panowie bardzo ładnie ci się komponują :loveu::loveu::loveu:
  15. Dorka jesiennie śliczna :loveu: A grabienia, choć tak narzekacie i tak zazdroszczę :lol: I na spacerek chcę! Zwłaszcza taki bardziej barowy :cool3:
  16. Kurczę, buedny pies, biedni właściciele :-( Skoro smycz, która została była odpięta, nie odgryziona, to raczej boksio sam tego nie dokonał :shake: Trzeba pewnie porozwieszac kupę ogłoszeń, napisać, że pies chory na coś-tam i dać info o nagrodzie... Trzymam kciuki :kciuki: Ja burki czasem zostawiam pod sklepikami osiedlowymi, ale tylko na chwilę i staję tak, żebym je miała na oku. Jak kolejka jest dłuższa, to sobie zaklepuję miejsce i czekam z burkami. No i raczej wątpię, żeby ktoś odwazył się na próbę kradzieży dwóch onków. Czekam niecierpliwie na lifting marki młodszej z burych suk :cool3: Na starsza burą sukę czekam też i na kotę też też ;)
  17. Życzę sukcesów w takim razie :drinking:
  18. [URL]http://images32.fotosik.pl/29/26316a846d273ed0.jpg[/URL] A gdzie jajka??? :mad::mad::mad:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie lubię jak ktoś mi wciska żę Alicja to to samo co Alina ...bo tego imienia nie cierpię :shake:...Ala jest spox ;)[/quote][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana][COLOR=black]Ufff, to dobrze, bo ja cię ciągle aluję[/COLOR][/FONT][B] :lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][quote]narazie zostaję przy tym granacie ...nawet dobrze się tak czuję :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Bo dobrze wyglądasz :cool3: Ja tez o dziwo całkiem dobrze czuję się w blondzie. No, ale w końcu to mój naturalny kolor. Choć obecnie farbowany :lol:
  20. [B]Bigos[/B], kurna, wybęckuję no!!!! :mad: [quote name='malawaszka']aaa buuu i po co ja tu weszłam :placz: to jakiś blog chudzielców :placz::placz::placz: idę się powiesić :p[/quote] Ja też idę. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć, gdzie w Wawce sprzedają linę okrętową :evil_lol: [B]Debe[/B], gratuluję posiadania konkretnego terminu! :multi: Szpilipsy cudne! :loveu: A swoją drogą pokazałabyś brata :cool3: Bo, o ile dobrze pamiętam, on całkiem przyjemny w odbiorze jest :cool3:
  21. [quote name='Vectra']o jaki fajny niebieski samochód :diabloti:[/quote] Na sprzedaż chyba jest :cool3: Haha, a kilka uliczek dalej parkuje sobie trabant z przyklejoną na szybie karteczką "W dobre ręce drogo sprzedam" :lol:
  22. O rany, a czemu mnie tu nigdy wcześniej nie było? :crazyeye: Piękne bure suki! :loveu: Tylko ta mała juz pewnie nie jest taka mała... Przydałoby się odświeżyć jej wizerunek :cool3:
  23. Właśnie zauwazyłam, że ostały mi się jeszcze dwie burkowe starociowe fotki :lol: [CENTER][B]Synchroniczny powrót ze spaceru...[/B][/CENTER] [CENTER][B]Prawa...[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/29/befe6cbf486a6581.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][B]...lewa[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/29/29d537ba999df08e.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [LEFT]I więcej nie mam. [SIZE=1][COLOR=white]Na razie[/COLOR][/SIZE] :cool1:[/LEFT]
  24. [quote name='Vectra']ee z psem jest łatwiej :diabloti: dużo łatwiej :evil_lol:[/quote] Fakt. Zawsze można wybęckować :diabloti:
×
×
  • Create New...