Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Haniu, sniły mi się czerwone nietoperze :roll:
  2. Ano właśnie, bije. No bo powiedzcie sami, próbuje się ludzi edukowac, przekonywać, żeby nie kupowali szczeniaków na bazarze od nieuczciwych handlarzy, tylko z zarejestrowanych hodowli... A tu takie kwiatki :( Kupujac z bazaru przynajmniej płaci się ułamek kwoty, którą inkasuje taki jeden z drugim handlarzyna podszywający się pod prawdziwego hodowcę... :(
  3. A faktycznie :lol: Może to zazleży od wersji karmy? :niewiem:
  4. [quote name='niumzu']no na pewno super fajnie jest być na spacerze z psem, który chce zjesć kazdego napotkanego psa :roll: i oczywiście domagasz się jako prawdziwy miłosnik agresywnego ONa żeby wszystkie psy w parku były na smyczy i żaden do was nie podbiegł? pozdro[/quote]Oczywiście. Co więcej, puszczam Sabinę luzem, bez kagańca, a czasem nawet z nią na spacer nie wychodzę, bo po co, przecież równie dobrze wybiega się sama. A jak zeżre jakiegoś pieska, to tym lepiej - zaoszczędzę na karmie... :evilbat:
  5. [quote name='Vectra']A tak na marginesie gdzie jest Żyradrdów :o bo trasa Toruńska czy jakoś tak to wiem gdzie jest :evilbat:[/quote]Jak się będziesz kierowała wskazówkami Magi, to na pewno sie dowiesz :lol:
  6. Lazy, będzie dobrze! Co prawda zwyrodnienia nie da się leczyć, ale da się z tym żyć. Dieta, dodatki na stawy i nie zmuszanie psicy do intensywnego wysiłku, to najlepsze co można zrobić. Jeśli lekarz zaproponuje ci zaleczenie tego niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, to wspomnij mu o [url=http://www.europlant.com.pl/europlant/produkty.php?show=one&id_produkty=78&id_dolegliwosci=72]Reumaphycie[/url]. To ziołowy zamiennik, który ma podobne działąnie, a nie daje skutków ubocznych. Sabina właśnie kończy pierwsze opakowanie, ale źle jej to dawkowałam, więc nie widać jeszcze żadnej poprawy :roll: Poleciła mi to AM, chyba Patka daje to swojej krówce, a ostatnio i Saba Piki to łyka. Trzymam kciuki :kciuki:
  7. Olcia, akurat to nie jest trudne do nadrobienia. Więc nie kuś licha 8)
  8. Ale wiecie co, ludzie to sa jednak głupi. Takie prymitywne przekręty robic w dobie badań genetycznych :roll:
  9. Dzięki Sabinko :buzi: Ale na zdrowie psów to ja mam specjalny żelazny fundusz, więc na szczęście choć finansowy problem mam z głowy, a nawet jakby co, to Mama pomoże :wink: Co do narkozy -Sabina ze względu na płuca nie może miec wziewnej... Ale ja mam andzieję, że się już obędzie bez operacji... Tzry w ciągu czterech miesięcy, to aż nadto...
  10. :o Chyba w życiu bym na coś takiego nie wpadła :o Ja chyba jednak kiedyś napiszę ten kryminał kynologiczny... :roll: :wink:
  11. ooo to teraz KONIECZNIE musicie przyjechac taka reklama :evilbat:Aza niestety miała okazję poznac Sabinę od jej najgorszej strony :-? Ale Agnes wie, że umiem sukę upilnować. Na kolejnym spacerku też się Sabina próbowała do Azy dobrac, ale usadzałam ją zanim jeszcze w pełni sobie własne chęci uświadamiała :evilbat: :wink: I TY TERAZ mi to mowisz ;) :lol:A kiedy miałam powiedzieć? Przed spotkaniem? :o Żebyś mi piwa nie przyniosła??? :roll:
  12. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='aga1215']fotoreportaż LUX :D - [size=1]czekam i czekam aż ktuś zgadnie zagadkę bo nie mam pomysła :oops: [/size] [color=red][size=7]Haniu - KIEDY TY ŚPISZ?????[/size][/color][/quote] [b][size=6]Właściwie JUŻ ! Dobranoc [/size][/b] :hand:[/quote]A zagadka????? Ty sobie uśniesz, a my oka z tych nerw nie zmrużymy!!! :motz:
  13. Jak znam zycie to Leon ze Stefanem utrzymają siebie, Magę i jeszcze co nieco na :drinking: zostanie 8)
  14. [quote name='Alka']o tak, tak, asher ma racje , coś dla rozlużnienia się przyda , hihi [img]http://img332.imageshack.us/img332/8526/pijacy0mz.gif[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/5595/dscf30833fs.jpg[/img][/quote]O nadworna Alko, dzięki ci za ten nektar dla poprawy mojego podłego nastroju :modla: :drinking:
  15. ooo to teraz KONIECZNIE musicie przyjechac taka reklama :evilbat:Aza niestety miała okazję poznac Sabinę od jej najgorszej strony :-? Ale Agnes wie, że umiem sukę upilnować. Na kolejnym spacerku też się Sabina próbowała do Azy dobrac, ale usadzałam ją zanim jeszcze w pełni sobie własne chęci uświadamiała :evilbat: :wink:
  16. Juz raz byłam z Sabiną u Jagielskiego, po pierwszej operacji, kiedy okazało się, że nasz wet przeoczył tego paskudnego guza... Powim ci, że zrobił na mnie wrażenie skromnego faceta, któremu sława do głowy nie uderzyła. Choćby taki gest, jak wzięcie mniej za wizytę. W tej lecznicy standardowa wizyta u lekarza ogólengo koztuje 29 zł, a u Jagielskiego, jakos pecjalisty - 35 zł. Jagielski popatrzył na RTG płuc, popatrzył na wyniki krwi, na wyniki biopsji, obmacał Sabinie cycuchy i stwierdził, że własciwie nie może pomóc, bo jedyna metoda leczenia, to taka, jaką zalecił nasz wet, czyli chirurgia. Po czym poszedł z nami do recepcji i powiedział, że płacimy tylko 29 zł, bo on jako onkolog nam nie pomógł. Mała rzecz, a jednak wzbudza zufanie...
  17. J ateż słyszałam, że się białe pieski na Acanie żółtawe robią :wink: Dla mnie to akurat zaleta, bo a nuż się mojej czaprakowej owczarzycy pigment poprawi? :wink:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alka']pewnie, od razu bana!!! wszyscy na mnie najeżdżają... :evilbat: a ja tak na serio odgryzłam się RYDZEWSKIM, BO MUSIAŁAM SPORO PROSIĆ COBY MI CYKNĘLI FOTKĘ Z OZZULCEM...TACY SĄ :evil: :evil_lol:[/quote] hahaha takie wredoty :evil: to jabym na Twoim miejscu im glowy do oczu conajmniej uciela ;) :lol:[/quote] :evil: :evil: :evil: :grab:[/quote]Alu, po co te nerwy??? No to :drinking: dla rozluźnienia... :drinking:
  19. [quote name='niumzu']Z psem agresywnym do psów jeszcze można życ,chociaż współczuje każdemu kto takiego posiada[/quote]Dziekuję :wink: Da się z takim życ całkiem fajnie, zwłaszcza, kiedy pies już zrozumie, że nieuzasadniona agresja to nie jest to, co pancia lubi najbardziej :wink: Choć przyznaję, że to "tylko" owczarek niemiecki, a nie bull :wink:
  20. O własnie, Agnes przyjdźcie koniecznie! Wtedy Sabina będzie miała tyle obiektów do pozarcia, ze może z braku zdecydowania, który lepszy - nie zje żadnego :lol:
  21. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'] [b]Haniu[/b], wiesz moze co to za dziwo: [i]pilomatricoma malignum[/i]?[/quote] malignum - złośliwy matrix pili - macierz włosa czyli pilomatricoma - nowotwór wywodzacy sie z macierzy włosa.[/quote]Dzięki :buzi: Czyli dobrze wyczytałam... [quote name='Życie Weterynaryjne']Guzy z macierzy włosa są w większości przypadków zmianami niezłośliwymi i jako takie nie dają wznowy po doszczętnym chirurgicznym usunięciu. [b]Nawet guzy uznane w badaniu histopatologicznym za złośliwe mają pomyślne rokowanie (8). W badaniu przeglądowym 80 guzów wywodzących się z mieszków włosowych, spośród których wiele było nowotworami złośliwymi nie stwierdzono występowania wznowy, ani przerzutów odległych po zastosowaniu rutynowego zabiegu chirurgicznego[/b][/quote]Czyli pozostaje miec nadzieję, że ten wet usunął guza "doszczętnie". No i musze jak najszybciej wyciachac Sabinie guzka u nasady ogona. [b]Sabinko[/b], własnie się zastanaiwam, czy iść na konsultację do chorurga z Elwetu, którą to lecznicę poleca Flaire (a ja jej bardzo ufam w tej kwestii), czy do dr Jagielskiego - onkologa. Do kliniki przy SGGW jakoś nie mam zaufania...
  22. [quote name='jackx']a mnie tez pokochacie jak sie wtym momencie dolacze ? :D[/quote]Owszem, ale póki co w twoim poście brakuje nader istotnego elementu... :drinking: :drinking: :drinking: 8)
  23. [quote name='asher'][quote name='HankaRupczewska']Moje kochane poetki :angel: - mam dla Was zagadkę :roll: [b][color=red][size=6]CO TO JEST ???[/size][/color][/b] [img]http://img331.imageshack.us/img331/802/0012005111223017sr.jpg[/img][/quote]Nietoperz zdierający skalp z kościotrupa... :o[/quote]A może Hania Rupczewska po zmierzchu? :vamp: :ghost_2: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/img] :evilbat:
  24. [quote name='dbsst']łech ochlonelam troche w zyciu bym sie nie spodziewala ze galeria mojej skromnej qrduplowatej Szpili bedzie miala tyle stron :o [/quote]Ale chyba na tym, drogie panie, nie poprzestaniecie, co? :D
  25. Jak tak dalej pójdzie to i doga niemieckiego będzie się można wśród przodków Azy doszukac :lol:
×
×
  • Create New...