Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Ewa-Jo']OKI to będę na przystanku -rozumiem że nie jedzie dłużej niż 30minut? Ja tam mieszkam od urodzenia ale hihihihihi nie wiedziałam ze to przystanek nr5:eviltong:[/quote]Bedziemy w sam raz ;) Ja też nie wiedziałam, ale w końcu człowiek uczy się całe życie :lol:
  2. [quote name='Maga100'][B]Nawet ci porzucam. A jak mocniej chwycisz, to jeżyk nawet potępiająco zapiszczy :diabloti: [/B][/quote]Kiedy ja się boję, że za abrdzo się nakręcę... A wtedy wiesz, za pomoca takiego jeża wszystko będzie można ze mną zrobić... :shake:
  3. [quote name='PIKA'][I][B][COLOR=blue]Ja nie mialam doświadczeń z żadnym Grzeskiem, więc nie wiem, że mozna Grześka pragnąć? [/COLOR][/B][/I]:oops:[/quote]PIKA, nie wiesz, c tracisz, wszystkie Grześki to fajne chłopaki :p
  4. [quote name='Ewa-Jo']Asher jak jutro jedziesz dojeżdzasz metrem i przesiadasz się na 167??/[/quote]Na polach mokotowskich. Autobus odjeżdża o 8.28, zprzystanku nr 5 (w kierunku Rakowieckiej) :cool1:
  5. [quote name='PIKA']Wylowic guzik ze stawu to jest dopiero sztuka :evil_lol:[/quote]No cóż, mawiają, że głupi ma szczęście :diabloti: [quote name='PIKA']Czy tam jest haszczak? :crazyeye: Jak mu slad idzie? :razz:[/quote] Tak. :) Ślad jej idzie świetnie :) [B]Maga[/B], ja mam wrażenie, że juz mi się od tego touchcostam linie papilarne pościerały :placz: :placz: :placz: Oleg, dziękuje ci ślicznie za wyrafinowany komplement... :cool1:
  6. Właściwie nie długo, w sumie raptem tylko cztery razy :diabloti: Dziś były tylko własne ;)
  7. [quote name='Maga100'][B]Naprawdę?? Nie wlazłabyś?? Ale z jeżykiem w pysku to byś pewnie pogalopowała, co? :diabloti: [/B][/quote] Aaaa, tej opcji nie roważałam, muszę to przemyśleć :cool1:
  8. [quote name='Maga100'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/1-5-27.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/1-5-28.jpg[/IMG][/quote]Ale masz odważnego psa!!! Te krzaczory zawsze są gęsto oplecione pajęczyną, ja bym tam w życiu nie wlazła :nerwy: :scared:
  9. [quote name='moon_light'][SIZE=1][SIZE=2]ps. Imie ma najlepsze [/SIZE][/SIZE][/quote]Hahaha, a teraz wyobraź sobie, że prawie codziennie spacerują razem Tadeusz, Leon, Sabina i Bugajski :lol: Ludzie mają ubaw :lol:
  10. Nie wiem, jak błoto, bo bylismy tylko na skraju łąki, a potem tresser nas na te wzgórza zagonił... :mdleje: Kuruj się kuruj, to też sobie jutro po pagórkach polatasz :evil_lol: :drinking:
  11. [quote name='jo-jo']Tadzika może sobie kochać nas lepiej nie :-P Bo to nie spełniona i nie odwzajemniona miłość :-P A Tadzik jest prześmieszny ;-))i słodki ;-)[/quote]Ja mu tego nie powiem, bo mi chłopak w depresję wpadnie :placz: A Tadzik jest słodki, taki szczenior jeszcze z niego :loveu:
  12. [quote name='jo-jo']No Twój Bukowski to wyjątek :diabloti: Taki że eh...[/quote]Mój kto??? :crazyeye: :lol: ps. ale on jest niestały w uczuciach, Tadzika też kocha :evil_lol: :roll: :flaming:
  13. [quote name='PsychoSzczurek']pod którym mostem jeśli można spytać?:cool3:[/quote]Pod Siekierkowskim :) Jeżdzi tam 167, trzeba wysiąść na ostatnim przystanku: Siekierki - Sanktuarium. Przyjedziesz? :multi:
  14. [quote name='Ewa-Jo']Moje problemy zdrowotne.[/quote]Po wczorajszym oblewaniu kuchni? :cool3: ;) [quote name='Ewa-Jo']A co robiliście???[/quote]Ślady :lol: Tresser przegonił nas po okolicznych pagórkach :mdleje:
  15. [quote name='jo-jo']Każdy się takiego wielkoluda jak Jojek boji:diabloti: [/quote]Nie każdy!!! Niektórzy się od pierwszego wejrzenia zako****ą :evil_lol:
  16. [quote name='jo-jo']No nie czyli przed moim maleństwem uciekła by...trzeba koniecznie do was pojechać i małej pokazać że większe nie musi być groźne :diabloti:[/quote]Eeee, lepiej niech baboki do nas przyjadą :lol: Lazy, a jesteś pewna, że to dziamgolenie Idowe, to jest stres, a nie entuzjazm na przykład? Że ona szczeka, bo czuje się niepewnie, a nie dlatego, że chce, bardzo chce, teraz koniecznie, już i natychmiast poznac tego nowego pieska, bo jak nie, to inaczej pęknie? ;)
  17. Liiiii, ale biszkoptowo było :) [quote][img]http://img464.imageshack.us/img464/3622/img31932pq.jpg[/img][/quote] Jaki niuniuś :lol:
  18. [quote name='Ewa-Jo']Pytanie za 5pnkt. Czy jutro o 9 pod mostem czy jakas zmiana. Nikogo nie ma ,zadnej relacji z dzisiejszych zajęć. Nie zjadły was rodezjany????[/quote]Jutro o 9 pod mostem ;) A czemu was dzisiaj nie było? :mad: Ja nic nie piszę, bo mam głupie psy, albo sama jestem głupia, albo i to i to... Nie ma się czym chwalić :placz: Za to Baroszowi dziś szło świetnie :loveu:
  19. asher

    karma Brit

    Zasadniczo karmię Acaną (L&R na zmianę z Adult Large), ale akurat mi się skończyła, a zamówic moge dopiero w czwartek. Musiałam więc kupić psom cos na dziś i jutro, a że Brit mnie kusił od jakiegos czasu, to kupiłam im własnie tę karmę, wersja z jagnięciną. Dziś zjadly pierwsze porcje. Suka pochłonęla ze smakiem, pies z mniejszym entuzjazmem... Ale może dlatego, że karma kupowana na wagę, nie wiem, jak długo stał w sklepie otwarty worek, może była zwietrzała? Zauwazyłam, że granulki są dośc suche, mało tłuste, nie wiem, czy ta karma taka własnie powinna być? Ciekawa jestem, jakie będą jutro kupki, jeśli psy ne zareagują jakimis drastycznymi dolegliwościami, to chyba się skusze i zamiast Acany zamówie własnie Brita... Wiecie może w którym sklepie internetowym jest najtaniej? Interesują mnie wersje Lamb&Rice i Large dla dorosłych psów...
  20. [quote name='LAZY']Ano racja, ale czy wtedy wszystko atakuje? To juz chyba nie jest kwestia dziamgania?[/quote]No ale Ida przecież nie atakuje? :niewiem: A co do dawania rad poprzez forum, to... najpierw mi się wydawało, że nie dorosłam do tego, żeby radzić komuś przez net. Potem mi sie wydawało, że do tego dorosłam. A teraz dorosłam do tego, żeby rad własciwie nie dawać ;) Tak naprawdę każdy pies jest inny, relacje pies - pies, czy pies - człowiek są o wiele bardziej skomplikowane, niż to wynika z teorii dominacji, a pomiędzy psem strachliwym, a psem nadmiernie pewnym siebie jest jeszcze wiele "odcieni szarości", których poprzez internetowe opisy po prostu nie da się wychwycić. Poza tym to, że ktoś ma doświadczenie na przykład z wyżłem, nie znaczy, że umiałby sobie poradzić z owczarkiem, a owczarkarz nie koniecznie da sobie radę z molosem, i tak dalej, i tak dalej ;) Dlatego tak trąbię o tym realnym fachowcu ;)
  21. [quote name='LAZY']Asher...co to znaczy ze to moze porpostu ON? :mad:[/quote]To, że łowcarki po prostu lubią sobie podziamgotać :lol: I wcale nie robią tego ze strachu/stresu ;)
  22. [quote name='LAZY']Tylko zeby na to wciagnięcie starcmi czasu.[/quote]LAZY, nie zapominaj, że masz owczarka niemieckiego. Ten pies MUSI pracować. Zwłaszcza, jesli ma potencjał...
  23. [quote name='olcha']A poza tym wydaje mi się, ża zachowuje się poprostu jak na bardzo żywego szczeniaka przystało i [B]szkolenie pozwoli pójść tej "żywotności: w dobrą stronę.[/B][/quote]Amen :multi: Lazy, naprawdę konieczny jest szkoleniowiec w realu, choćby po to, żebyś psa przypadkiem nie złamała "tępiąc dominację" :roll:
  24. [quote name='LAZY']Powiem szczerze, ze tez wydawało mi sie ze ten psiak co na wszystko szczeka to jest bojazliwy i nie radzi sobie z sytuacja.[/quote] Nie koniecznie ;) Może po prostu być ONkiem :evil_lol:
  25. [B]LAZY[/B], ja mam jedną dobrą radę - nie słuchaj rad forumowych :lol: Nikt z nas Idy na oczy nie widział, nikt też nie jest fachowcem, więc nikt tak naprawdę, mimo najszczerszych chęci nie poradzi ci dobrze. Jedyne, co możesz zrobić, to pokazać małą jakiemuś dobremu szkoleniowcowi i pracowac z nią pod jego kierunkiem ;) A ja coś czuję, że masz fajnego, normalnego psa i mam nadzieję, że wciągniesz się w szkolenie :cool3: Nawet nie wiesz, jak bardzo ci zazdroszczę, z moimi kłapciami, to już niewiele moge osiągnąć, a z takim szczeniakiem... Ech, rozmarzyłam się :loveu:
×
×
  • Create New...