-
Posts
4697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LAZY
-
No Szpila z rowerem to sie pewno podczas lądowania ufo zderzyła...buahaha... [img]http://img193.echo.cx/img193/6450/obraz1575hy.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LAZY replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No domek rewelacja!!! Az brak słow...chyba kieys jednak bedziesz zmuszona w takiej chałupie zorganizowa zlot dogomaniaków! :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
LAZY replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='adda'][quote name='LAZY']...chciałabym wtedy widziec mine tego kogos jak zobaczy, ze koopsko znika :evilbat:[/quote] ...w jego chałupie wrzucone tam celnym rzutem LAZY :lol:[/quote] Jesteś genialna! :evilbat: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
LAZY replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
To my tez sie na ta list musimy załapac, bo nadal dzielnei sprzątamy! Juz ebz krepacji :lol: Teraz nawet czekam az ktos zwróci mi uwage, ze peisek sra pod jego oknem!!! hahah...chciałabym wtedy widziec mine tego kogos jak zobaczy, ze koopsko znika :evilbat: -
No Pannica podczas ataku jest super! :lol:
-
[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']:o kto go tam wi , ale i tak nie konewka :lol:[/quote] Niech Ci będzie :lol: Nie konewka :evilbat:[/quote] Psiaki miały rację, bo to wodopój dla korzonków krzaczorków :evilbat:
-
Nie podobna do siebie, bo wyglądałaś na dosyc spokojną osóbke, a na dogo szalejesz ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Hahah..co do kolejki piwa to pomyslimy...chociaz nagana za brak rozpoznawalnosci chust w tłumie Wam takze sie nalezy. A my niesmiale nie chciałysmy zaczepia obcych ludzi... :wink:
-
[quote name='adda'][quote name='LAZY']Ale oryginalny wodpój! :lol:[/quote] Ha ha, to nie miał być wodopój, tylko konewka :lol:[/quote] Widocznie one lepiej się znają na ogrodnictwie i uznały, ze to wodopój anie konewka :D
-
Jakie extra słonie!!! :lol:
-
No to czekamy na te foteczki! :D
-
Ja tteż bym poprosiła o powiedzenie Rotti ze o niej pamietam!
-
Nie bede plagiatowac...obiecuje! :lol:
-
Justus pięknie razem wygladacie! Sunia jest cudnym sznauciem..bardzo mi sie takie czarnulki podobaja...a z Ciebie taka fajna brunetka..dobrałyście sie :D
-
[quote name='ewelinabuck']lazy ja cie naprawde nie widzialam chyba najwyzszy czas sprawic sobie okulary :lol: :lol:[/quote] Spoko..jeszcze kiedys nadrobimy. A ja robiac zdjęcie staffikowi w czerwoncyh szelkach i Wam chcialam je wstawic na dogo i spytac czy to była Marta....bo za cholere nie wiedziałam jak wyglada, a jakos jej posty do jej wyglądu nei pasuje :wink:
-
No to powiem tak. Bylo mi strasznie przykro, ze zadna z Was widząc chuste..(nie wierze ze njej nie bylo widac) nie zareagowała. Co do Wazych osób to strzel;ałyśmy. Zrobiłyśmy zdjecia aby sprawdzic czy to Wy. Szaraduszko...za cholere nie byłam pewna ze to Ty. A Ty widzialas mnie na wielu zdjeciach w szczecinksim temacie... Mniejsza o to...w kazdym razie nasze szczecinskie grono dogomaniaków nie rosnie w siłę.
-
Piękne pannice...I bohaterka tematu i gosc o takim przewspaniałym usmiechu! Zresztą jak na solenizantkę przystało:)
-
Nosz chlercia Ewelina stalismy obok siebie..juz nei mówie ze z Marata jechałam jednym tramwajem! ehhh... :-?
-
[quote name='"Germanika"'][quote name='szaraduszka'] junior grzywacz na ringu głównym (zwracam uwagę na dopasowanie :lol: ) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img267.echo.cx/img267/576/200506180927lw.jpg[/img][/URL] Ten "dopasowany" to ja.Wystawa udana.W/w pies Wiraż Germanika Zw.Mł. bog junior i 2 na bis junior,Passa Germanika zw.mł.,Nabab Germanika cacib,bob.[/quote] Bardzo ładny pies...i wystawiajacy tez niezle sie prezentowal..hihi..tez uchwyciłam Was na zdjeciu:)
-
[img]http://img205.echo.cx/img205/4922/obraz1297ad.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/3739/obraz1302xg.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/647/obraz1313gw.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/159/obraz1330sb.jpg[/img] [img]http://img296.echo.cx/img296/5348/obraz1342fi.jpg[/img] Na kooniec retriviery... [img]http://img296.echo.cx/img296/5666/obraz1369lg.jpg[/img] Cudna czekoladka.. [img]http://img296.echo.cx/img296/6853/obraz1374xv.jpg[/img] A tu biszkopcik... [img]http://img296.echo.cx/img296/3056/obraz1388qj.jpg[/img] [img]http://img296.echo.cx/img296/7053/obraz1399qj.jpg[/img] No i moje kochanie nieśmiało zaczepia goldenka... [img]http://img298.echo.cx/img298/362/obraz1408la.jpg[/img] [img]http://img298.echo.cx/img298/2328/obraz1414oi.jpg[/img] I po tym zdjeciu baterie siadły... :-?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LAZY replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']No nie wierze :o :lol: Bolutek liże Lune po pyszczydle :o Łiiiiiii :angel:[/quote] Samobójca z niego co??? :lol: :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[img]http://img40.echo.cx/img40/5041/obraz1121li.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/5763/obraz1132ns.jpg[/img] A tutaj mam "kawałki" Furii.. [img]http://img275.echo.cx/img275/2258/obraz1161rj.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/1762/obraz1178zk.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/1681/obraz1185jf.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/6630/obraz1204hp.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/5162/obraz1215ab.jpg[/img] [img]http://img275.echo.cx/img275/6608/obraz1226pa.jpg[/img] Zaraz wyskoczy z tego więzienia... :lol: [img]http://img205.echo.cx/img205/466/obraz1234ro.jpg[/img] [img]http://img205.echo.cx/img205/9475/obraz1248ei.jpg[/img] [img]http://img205.echo.cx/img205/5899/obraz1251al.jpg[/img] [img]http://img205.echo.cx/img205/1773/obraz1263zv.jpg[/img] [img]http://img205.echo.cx/img205/5638/obraz1275yb.jpg[/img] [img]http://img205.echo.cx/img205/5489/obraz1288in.jpg[/img]
-
Ano z pastuszków tak jak widac...niestety nie mam belgów...chociaz widziałam... :oops: A to jest mój zwycięzca całej wystawy!!! Brawa dla tego Pana! Jest przepiekny..(poza konkurencja oczywiscie... :wink: ) [img]http://img65.echo.cx/img65/9265/obraz1019cy.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/8968/obraz1023ox.jpg[/img] A teraz seria weimarków...z szaraduszką na czele! [img]http://img200.echo.cx/img200/1636/obraz1039gq.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/4439/obraz1043ak.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/4595/obraz1055ls.jpg[/img] A tu już jest ocena Draki... [img]http://img200.echo.cx/img200/9720/obraz1062zt.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/6030/obraz1071iv.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/1617/obraz1089sz.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/4152/obraz1094lm.jpg[/img] A to konkurencja Draki... [img]http://img200.echo.cx/img200/8021/obraz1108ub.jpg[/img] [img]http://img40.echo.cx/img40/3650/obraz1116xu.jpg[/img] [img]http://img40.echo.cx/img40/5449/obraz1154op.jpg[/img]
-
No i ten leonek... [img]http://img185.echo.cx/img185/9594/obraz0874cm.jpg[/img] [img]http://img185.echo.cx/img185/6802/obraz0880eu.jpg[/img] [img]http://img185.echo.cx/img185/8001/obraz0894mj.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/7162/obraz0908di.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/4626/obraz0908sr.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/9323/obraz0910jl.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/7541/obraz0924qg.jpg[/img] Ten osobnik miał fantastyczny sliniak i to niebieski! [img]http://img270.echo.cx/img270/1705/obraz0937ql.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/103/obraz0942fd.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/8329/obraz0956xy.jpg[/img] [img]http://img270.echo.cx/img270/1548/obraz0969ix.jpg[/img] [img]http://img65.echo.cx/img65/7808/obraz0982eh.jpg[/img] Ale jestem pomarszczony... :lol: [img]http://img65.echo.cx/img65/9627/obraz0997eu.jpg[/img]
-
[img]http://img199.echo.cx/img199/7470/obraz0756ug.jpg[/img] [img]http://img109.echo.cx/img109/1720/obraz0767xo.jpg[/img] No i staffiki... [img]http://img109.echo.cx/img109/6296/obraz0777vx.jpg[/img] [img]http://img109.echo.cx/img109/7919/obraz0789dn.jpg[/img] A to chyba ktoś znajomy ze Szczecina..czy może jednak się mylę i te czerwone szeleczki to nie ten stafficzek? :wink: [img]http://img109.echo.cx/img109/2886/obraz0799mn.jpg[/img] [img]http://img109.echo.cx/img109/2065/obraz0801xq.jpg[/img] NIEDZIELNE PIESKI... [img]http://img109.echo.cx/img109/6388/obraz0838qs.jpg[/img] [img]http://img109.echo.cx/img109/6402/obraz0828ge.jpg[/img] Czy ktoś jest wstanie mi powiedziec co to za rasa? [img]http://img109.echo.cx/img109/8708/obraz0849bp.jpg[/img] [img]http://img185.echo.cx/img185/797/obraz0853he.jpg[/img] [img]http://img185.echo.cx/img185/2486/obraz0864lr.jpg[/img]